Balinarska Zveza Slovenije
05.junij 2020ob 20:40 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 2 [3] 4 5 6
31  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Prvenstva OBZ Postojna 2019 dne:: 11.marec 2019ob 12:00
Zainteresirane igralce obveščamo, da bo prvenstvo OBZ Postojna za člane - posamezno,
v nedeljo dne 17.3.2019 v balinarski dvorani Rešta v Pivki. Zbor igralcev je
ob 8.30 uri.
Igralci se na prvenstvo, zaradi negativnih izkušenj s predhodnimi prijavami iz preteklih let
(tekmovanja se je po prejetih prijavah nato udeležilo bistveno manj igralcev), prijavijo na
samem mestu tekmovanja, kjer bo opravljen žreb in določen natančen sistem tekmovanja,
glede na število prijavljenih. Pravico nastopa imajo vsi igralci (člani) uradno registrirani
v OBZ Postojna.

Vodja tekmovanja je g. Drago Štunf.    

Na polfinalna dela državnega prvenstva, ki bosta 6.4.2018 (Pivka, Planina Ajdovščina),
se uvrsti pet (5) prvouvrščenih igralcev po mestih.
32  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2018/19 - Postojna dne:: 11.marec 2019ob 11:55
Rezultati 8. kroga:

Hrašče - Begnje                        10:6
Sovič - Kamnoseštvo Klančar     12:4           
Tičnica- Rakek                          10:6
Postojna - Bar Bor                      8:8
Cerknica - prosti

Rezultati 9. kroga:

Sovič - Bar Bor                         16:0
Cerknica - Kamnoseštvo Klančar  8:8
Rakek - Postojna                       4:12 
Begnje - Tičnica                         9:7
Hrašče - prosti

Lestvica po 9. krogih (redni del):

1. SOVIČ                    7   1   0      15      + 62
2. POSTOJNA               4   2   2      10      + 22
3. CERKNICA               4   2   2      10      + 20
4. KAM. KLANČAR        4   2   2      10      + 12
5. BAR  BOR                3   2   3      8        -2
6. BEGNJE                   3   2   3      8        -14
7. HRAŠČE                  2   1   5      5        -22
8. RAKEK                    1   2   5      4        -28
9. TIČNICA                  1   0   7      2        -38

POLFINALE:

petek 15.3.2019 ob 17.00 uri:   SOVIČ - KAMNOSEŠTVO KLANČAR
sobota 16.3.2019 ob 17.00 uri: POSTOJNA - CERKNICA
33  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2018/19 - Postojna dne:: 11.februar 2019ob 14:12
Rezultati 6. kroga:

HRAŠČE - TIČNICA                                   11:5
SOVIČ - BEGNJE                                       8:8
POSTOJNA - KAMNOSEŠTVO KLANČAR       6:10
RAKEK - CERKNICA                                   1:15
BAR BOR - prosti

Rezultati 7. kroga:

POSTOJNA - TIČNICA                                11:5
BAR BOR - KAMNOSEŠTVO KLANČAR          6:10
CERKNICA - BEGNJE                                 12:4
RAKEK - HRAŠČE                                       9:7
SOVIČ - prosti      

Lestvica po 7. krogih:

1. SOVIČ                                   11    
2. CERKNICA                               9 (+ 1 tekma)   
3. KAMNOSEŠTVO KLANČAR         9
4. POSTOJNA                               7      
5. BAR BOR                                 7       
6. BEGNJE                                   6   
7. RAKEK                                    4   
8. HRAŠČE                                  3 (+1)   
9. TIČNICA                                  0   

8. krog:

petek 22.2.2019 ob 17.00          HRAŠČE - BEGNJE
sobota 23.2.2019 ob 14.00        TIČNICA - RAKEK
sobota 23.2.2019 ob 17.00        SOVIČ - KAMNOSEŠTVO KLANČAR
nedelja 24.2.2019 ob 15.00       BAR BOR - POSTOJNA 
CERKNICA - prosti
34  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2018/19 - Postojna dne:: 24.januar 2019ob 14:55
Rezultati 3. kroga:

HRAŠČE - SOVIČ                                    6:10
POSTOJNA - CERKNICA                           12:4
KAMNOSEŠTVO KLANČAR - RAKEK            8:8
BAR BOR - TIČNICA                                10:6
BEGNJE - prosti

Rezultati 4. kroga:

HRAŠČE - CERKNICA                               8:8
SOVIČ - TIČNICA                                   12:4
BAR BOR - RAKEK                                   8:8
BEGNJE - KAMNOSEŠTVO KLANČAR          9:7
POSTOJNA - prosti

Rezultati 5. kroga:

POSTOJNA - HRAŠČE                              12:4
SOVIČ - RAKEK                                      14:2
BAR BOR - BEGNJE                                 13:3
CERKNICA - TIČNICA                              14:2
KAMOSEŠTVO KLANČAR - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. SOVIČ                                   10 točk
2. BAR BOR                                7
3. KAMNOSEŠTVO KLANČAR        5 (-1)
4. POSTOJNA                              5 (-1)
5. CERKNICA                              5
6. BEGNJE                                  5 (-1)
7. RAKEK                                   2 (-1)
8. HRAŠČE                                 1
9. TIČNICA                                 0 (-1)

6. krog:

petek 1.2.2019 ob 17.00      TIČNICA - HRAŠČE
sobota 2.2.2019 ob 14.00    SOVIČ - BEGNJE
sobota 2.2.2019 ob 17.00    RAKEK - CERKNICA
nedelja 3.2.2019 ob 15.00   POSTOJNA - KAMNOSEŠTVO KLANČAR
BAR BOR - prosti
35  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska trim liga 2018/19 - Postojna dne:: 06.december 2018ob 08:27
V zimski trim ligi Postojna 2018/19 sta bila bila v dosedanjem delu odigrana že 2. kroga:  

Rezultati 1.  kroga:

POSTOJNA - SOVIČ                             6:10
CERKNICA - BAR BOR                         10:6
HRAŠČE - KAMNOSEŠTVO KLANČAR     3:13
RAKEK - BEGNJE                                  b]6:10[/b]
TIČNICA - prosti

Rezultati 2. kroga:

BAR BOR - HRAŠČE                            12:4
POSTOJNA - BEGNJE                            8:8
TIČNICA - KAMNOSEŠTVO KLANČAR    6:10
SOVIČ - CERKNICA                             13:3
RAKEK - prosti

Lestvica po 2. krogih

1. SOVIČ                              2   0   0            4       +14
2. KAMOSEŠTVO KLANČAR     2   0   0             4      +14
3. BEGNJE                             1   1   0             3      +  4
4. BAR  BOR                          1   0   1             2      +  4
5. CERKNICA                         1   0   1             2      -   6
6. POSTOJNA                         0   1   1             1      -   4
7. RAKEK                              0   0   1             0      -   4
8. TIČNICA                            0   0   1             0      -   4
9. HRAŠČE                            0   0   2             0      -  18

3. krog 14.12. - 16.12.2018:

petek 14.12.2018 ob 17.00
     HRAŠČE - SOVIČ
sobota 15.12.2018 ob 14.00   POSTOJNA - CERKNICA
sobota 15.12.2018 ob 17.00   RAKEK - KAMNOSEŠTVO KLANČAR
nedelja 16.12.2018 ob 15.00  TIČNICA - BAR BOR
BEGNJE - prosti
36  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Zimska trim liga 2018/19 - Postojna dne:: 24.oktober 2018ob 07:07
BALINARSKIM KLUBOM OBČIN POSTOJNA, PIVKA in DRUGIM

ZADEVA : RAZPIS ZIMSKE TRIM LIGE V BALINANJU 2018

Balinarki klub Postojna bo tako kot prejšnje leto tudi v sezoni 2018-2019 organiziral zimsko TRIM LIGO v balinanju,
ki bo potekala v Zeleni dvorani v Postojni (balinarska dvorana).

Za organizacijo in vodenje lige bo poskrbel g. Pavel Švara (tel. 031-339-284).

OSNOVNE INFORMACIJE:

- način tekmovanja ligaški (min. 8 max. 12 ekip enokrožno),
- pričetek tekmovanja v drugi polovici novembra  2018, igralo se bo ob petkih, sobotah ter po potrebi tudi ob nedeljah,
  mesečno 2 do 3 krog,
- discipline ( trojka, dvojka, dve enojki, čas igranja 75 min, vse 2x.)
- priznanja: pokale prejmejo najboljše 3 ekipe, na organiziranem zaključku tekmovanja z manjšo pogostitvijo
- vodja tekmovanja Pavel Švara,
- sodniki: ekipe si sodijo same
- prijavnina 160,00 eur na posamezno ekipo (plačilo pred pričetkom tekmovanja na račun Balinarskega kluba Postojna)

ROK PRIJAVE: 08.11.2018 na Balinarski klub Postojna  oz. na tel. g. Švari.

ŽREBANJE: Petek  9.11.2018 ob 18,00 uri v prostorih Zelene dvorane, Ulica 1. maja  2b, Postojna.

UDELEŽBA TEKMOVALCEV JE NA LASTNO ODGOVORNOST.

Organizacijo TRIM LIGE nam bo delno sofinancirala tudi Športna zveza Postojna.

Športni pozdrav!
37  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 22.oktober 2018ob 14:36
Rezultati tekem 7. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Koseze - Postojna 2                           9:13
Košana mladi - Katarina                     22:0
Orlek Oro Met 2 - Bistrc                     14:8
Hrašče - Grmada                              10:12

Zaostala tekma 2. kroga: Hrašče - Katarina   14:8    

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Bistrc                               10 točk
2. Orlek Oro Met 2                 10
3. Postojna 2                          8
4. Koseze                               8
5. Košana mladi                      6
6. Katarina                             6
7. Hrašče                               4
8. Grmada                              4       


Rezultat tekme 6. kroga v ženski ligi OBZ Postojna:

Diabetinje - Pivka                      6:4
Postojna - proste

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Postojna                     8 točk
2. Diabetinje                    2
3. Pivka                           2


Rezultat tekme 6. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Frnantovi                  8:4
Diabetiki - prosti

Lestvica po končanem jesenskem delu:

1. Diabetiki                 8 točk
2. Frnantovi                 2
3. Beu kamn                2

Tekmovanja v vseh ligah OBZ Postojna se nadaljujejo v začetku maja prihodnje leto
(neposredno pred tem sledijo tudi razporedi).
38  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 08.oktober 2018ob 08:03
Rezultati tekem 6. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Hrašče                   18:4
Grmada - Orlek Oro Met 2         10:12
Bistrc - Košana mladi                 18:4
Katarina - Koseze                      18:4

Lestvica po 6. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                    10 točk
2. Koseze                                   8
3. Orlek Oro Met 2                      8
4. Katarina                                 6 (-1 tekma)
5. Postojna 2                              6
6. Košana mladi                          4
7. Hrašče                                   2 (-1)
8. Grmada                                  2

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 7.kroga; petek 12.10.2018:

Koseze - Postojna 2
Košana mladi - Katarina
Orlek Oro Met 2 - Bistrc
Hrašče - Grmada


Rezultat tekme 5. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Diabetiki - Beu kamn                 10:2
Frnantovi - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Diabetiki                          8 točk
2. Frnantovi                          2 (-1)
3. Beu kamn                         0 (-1)

Par 6. kroga, petek 12.10.2018:

Beu kamn - Frnantovi
Diabetiki - prosti


Razultati tekem v ženski ligi OBZ Postojna:

Pivka - Postojna (4. krog)                  0:10
Postojna - Diabetinje (5. krog)            6:4

Lestvica po 5. krogih:

1. Postojna                        8 točk
2. Pivka                              2 (-1)
3. Diabetinje                       0 (-1)

Par 6. kroga; sreda 10.10.2018:

Diabetinje - Pivka
Postojna - prosta
39  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 01.oktober 2018ob 10:54
Rezultati tekem 5. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 : Katarina                 12:10
Koseze - Bistrc                          12:10
Košana mladi - Grmada              18:4
Orlek Oro Met 2 - Hrašče            15:7

Tekma 4. kroga: Grmada - Koseze se po pritožbi (upravičeni) gostujoče ekipe registrira za rezultatom: 5:17

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Lestvica po 5. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                          8 točk
2. Koseze                         8
3. Orlek Oro Met 2            6
4. Katarina                       4 (-1 tekma)
5. Košana mladi                4
6. Postojna 2                    4
7. Hrašče                         2 (-1)
8. Grmada                       2   

Pari 6. kroga, petek 5.10.2018:

Postojna 2 - Hrašče         
Grmada - Orlek Oro Met 2
Bistrc - Košana mladi
Katarina - Koseze


Rezultat tekme 3. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Diabetiki                      3:9
Beu kamn - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Diabetiki                   6 točke
2. Frnantovi                    2
3. Beu kamn                   0

Par 5. kroga, petek 5.10.2018:

Diabetiki - Beu kamn
Frnantovi - prosti


V ženski ligi OBZ Postojna v preteklem tednu ni bilo tekem, tako bosta
v tem tednu odigrani 2 tekmi:

Pivka - Postojna        (danes 1.10.2018)
Postojna - Diabetinje (sreda 3.10.2018)
40  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 24.september 2018ob 07:40
Rezultati tekem 4. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Orlek Oro Met 2 - Postojna 2               12:10
Hrašče - Košana mladi                         16:6
Grmada - Koseze                                11:11
Bistrc - Katarina                                  16:6

Lestvica po 4. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                    8 točk
2. Koseze                                   5
3. Katarina                                 4 (-1 tekma)
4. Orlek Oro Met 2                      4
5. Grmada                                  3
6. Postojna 2                              2
7. Hrašče                                   2 (-1)
8. Košana mladi                          2

Ekipi Hrašče in Katarina morata v najkrajšem možnem terminu odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 5. kroga, petek 28.9.2018:

Postojna 2 - Katarina
Koseze - Bistrc
Košana mladi - Grmada
Orlek Oro Met 2 - Hrašče


Rezultat tekme 3. kroga v ženski igi OBZ Postojna:

Pivka - Diabetinje                  8:2
Postojna - proste

Lestvica po 3. krogih:

1. Postojna                      4 točke
2. Pivka                            2
3. Diabetinje                     0

Par 4. kroga, sreda 26.9.2018:

Pivka - Postojna
Diabetinje - proste


Rezultat tekme 3. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                       10:2
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Diabetiki                    4 točke
2. Frnantovi                    2
3. Beu kamn                   0

Par 4. kroga, petek 28.9.2018:

Frnantovi - Diabetiki
Beu kamn - prosti
41  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 17.september 2018ob 13:15
Rezultati tekem 3. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Bistrc                               10:12
Katarina - Grmada                                21:1
Koseze - Hrašče                                   14:8
Košana mladi - Orlek Oro Met 2             16:6

Lestvica po 3. nepopolnih krogih:

1. Bistrc                                 6 točk
2. Katarina                              4 (-1 tekma)
3. Koseze                                4
4. Postojna 2                           2
5. Košana mladi                       2
6. Grmada                              2
7. Orlek Oro Met 2                   2
8. Hrašče                                0 (-1)

Ekipi Hrašč in Katarina morata odigrati še zaostalo tekmo.

Pari 4. kroga, petek 21.9.2018, ob 17.00 uri:

Orlek Oro Met 2 - Postojna 2
Hrašče - Košana mladi
Grmada - Koseze
Bistrc - Katarina


Rezultat tekme 2. kroga v ženski igi OBZ Postojna:

Diabetinje - Postojna                  4:6
Pivka - proste

Par 3. kroga, sreda 19.9.2018, ob 17.00 uri:

Pivka - Diabetinje
Postojna - proste


Rezultat tekme 2. kroga v II. ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Diabetiki               5:7
Frnantovi - prosti

Par 3. kroga, petek 21.9.2018 ob 17.00 uri:

Frnantovi - Beu kamn
Diabetiki - prosti

Lestvice ženske in II. lige sledijo po 3. krogu.

42  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 13.september 2018ob 09:13
Rezultati tekem 2. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Košana mladi - Postojna 2                 7:15
Orlek Oro Met 2 - Koseze                  14:8
Hrašče - Katarina                             preloženo
Grmada - Bistrc                               10:12

Zaostala tekma 1. kroga: Bistrc - Hrašče     16:6

Lestvica po 2. nepopolnem krogu:

1. Bistrc                               4 točke

2. Katarina                            2 (-1 tekma)
3. Postojna 2                         2
4. Grmada                             2
5. Koseze                              2
6. Orlek Oro Met 2                 2
7. Hrašče                              0 (-1)
8. Košana mladi                     0

Preložena tekma mora biti odigrana najkasneje do začetka prihodnjega kroga.

Pari 3. kroga, petek 14.9.2018:

Postojna 2 - Bistrc           
Katarina - Grmada
Koseze - Hrašče
Košana mladi - Orlek Oro Met 2


Rezultat tekme v ženski ligi OBZ Postojna:

Postojna - Pivka                              9:1
Diabetinje - proste

Par 2. kroga, danes 13.9.2018:

Diabetinje - Postojna
Pivka - prosta


Rezultat tekme v II. ligi OBZ Postojna:

Diabetiki - Frnantovi                          10:2
Beu kamn - prosti

Par 2. kroga, petek 14.9.2018:

Beu kamn - Diabetiki
Frnantovi - prosti


Lestvice ženske in II.lige sledijo po 3. krogu !








43  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 02.september 2018ob 15:17
Rezultati tekem 1. kroga v I. ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Grmada                    10:12
Bistrc - Hrašče                             preloženo
Katarina - Orlek Oro Met 2            19:3
Koseze - Košana mladi                 12:10

Preložena tekma mora biti odigrana najkasneje do začetka prihodnjega kroga. Lestvica sledi po naslednjem krogu.

Pari 2. kroga, petek 7.9.2018:

Košana mladi - Postojna 2  
Orleke Oro Met 2 - Koseze
Hrašče - Katarina
Grmada - Bistrc


V tem tednu se prične tudi tekmovanje v ženski in II. ligi OBZ Postojna.  

Par 1. kroga v ženski ligi, sreda 5.9.2018:

Postojna - Pivka
Diabetinje - proste

Par 1. kroga v II. ligi, petek 7.9.2018:

Diabetiki - Frnantovi
Beu kamn - prosti
44  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Območne lige 2018/19 dne:: 28.avgust 2018ob 06:58
Tudi v OBZ Postojna se 31.8.2018 ob 17.00 uri prične s tekmovanji v I. območni ligi:

Pari 1. kroga:

Postojna 2 - Grmada
Bistrc - Hrašče
Katarina - Orlek Oro Met 2
Koseze - Košana mladi

Tekmovanje v ženski in II. območni ligi se prične v naslednjem tednu.
45  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Prvenstva OBZ 2018 - člani dne:: 16.avgust 2018ob 11:00
Zainteresirane igralce obveščamo, da bo prvenstvo OBZ Postojna za člane - IGRA V KROG,
v soboto dne 25.8.2018, na zunanjih baliniščih BK Ilirska Bistrica.
Zbor igralcev je ob 8.30 uri.
Igralci se na prvenstvo prijavijo na samem kraju tekmovanja, kjer bo opravljen žreb in
določen natančen sistem tekmovanja, glede na število prijavljenih. Pravico nastopa imajo
vsi igralci (člani) uradno registrirani v OBZ Postojna.

Vodja tekmovanja je g. Silvo Boštjančič.   

Na polfinalni del državnega prvenstva Igre v krog, ki bo v nedeljo 9.9.2018 prav tako v Ilirski Bistrici,
se uvrstijo štirje (4) prvouvrščeni igralci po mestih. Finale je na sporedu 23.9.2018 (Ljubljana - Polje).

Ob tam je potrebno zainteresirane igralce opomniti še na državno prevenstvo v natančnem izbijanju, ki bo
potekalo v nedeljo 2.9.2018 na baliniščih BK Budničar v Količevem. Na to tekmovanje se je potrebno
prijaviti neporedno pri g. Srečku Lapanja, sicer pa so prijave številčno neomejene.

Strani: 1 2 [3] 4 5 6
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!