Balinarska Zveza Slovenije
17.januar 2021ob 01:51 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 [2] 3 4 ... 6
16  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 14.oktober 2019ob 12:10
Rezultati tekem 7. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Hrašče - Koseze                                       10:12
Bistrc - Kozlek Kuteževo                           11:11
Košana mladi - Postojna 2                         13:9
Grmada - prosti

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Kozlek Kuteževo                         11 točk
2. Grmada Planina                             8
3. Koseze                                          7
4. Košana mladi                                 6
5. Postojna 2                                     5
6. Bistrc                                            5
7. Hrašče                                          0


Rezultati tekem 7. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Beu kamn                            8:4
Palčje - Frnantovi                                          4:8   
Diabetiki - Orlek Oro Met 2                            7:5
Postojna (ženske) - proste

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Diabetiki                                   11 točk
2. Orlek Oro Met 2                           8
3. Frnantovi                                    6
4. Beu kamn                                   6
5. Postojna (ženske)                        4
6. Pivka (ženske)                            4
7. Palčje                                         3

Tekmovanje v obeh ligah se nadaljuje z 8. krogom v petek 24.4.2020.
V tednu pred tem sledi podrobnejši razpored.
17  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 07.oktober 2019ob 16:28
Rezultati tekem 6. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Košana mladi                              14:8
Postojna 2 - Bistrc                                    12:10
Grmada Planina - Hrašče                           16:6
Kozlek Kuteževo - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk (-1 tekma)
2. Grmada Planina                             8
3. Postojna 2                                     5 (-1)
4. Koseze                                          5 (-1)
5. Bistrc                                            4 (-1)
6. Košana mladi                                 4 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

HRAŠČE - KOSEZE
BISTRC - KOZLEK KUTEŽEVO
KOŠANA MLADI - POSTOJNA 2
GRMADA PLANINA - prosti


Rezultati tekem 6. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Palčje                                         8:4
Frnantovi - Diabetiki                                      4:8   
Postojna  (ženske) - Pivka (ženske)                8:4
Orlek Oro Met 2 - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                                    9 točk (- 1 tekma)
2. Orlek Oro Met 2                           8 (-1)
3. Beu kamn                                   6 (-1)
4. Frnantovi                                    4 (-1)
5. Postojna (ženske)                        4
6. Palčje                                         3 (-1)
7. Pivka (ženske)                            2 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - BEU KAMN
PALČJE - FRNANTOVI
DIABETIKI - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) -   proste
18  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 01.oktober 2019ob 19:34
Rezultati tekem 5. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Grmada Planina - Koseze                          16:6
Hrašče - Kozlek Kuteževo                          8:14
Bistrc - Košana mladi                                17:5
Postojna 2 - prosti

Zaostala tekma 2. kroga: Bistrc - Hrašče    20:2

Lestvica po 5. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk
2. Grmada Planina                             6
3. Bistrc                                            4 (-1 tekma)
4. Košana mladi                                 4 (-1)
5. Postojna 2                                     3 (-1)
6. Koseze                                          3 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - BISTRC
GRMADA PLANINA - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO - prosti


Rezultati tekem 5. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna (ženske) - Beu kamn                        5:7
Pivka (ženske) - Orlek Oro Met 2                    4:8   
Diabetiki - Palčje                                          12:0
Frnantovi - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         8 točk
2. Diabetiki                                     7 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4 (-1)
4. Beu kamn                                   4 (-1)
5. Palčje                                         3 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - PALČJE
FRNANTOVI - DIABETIKI
POSTOJNA (ženske) -   PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - prosti
19  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 23.september 2019ob 12:42
Rezultati tekem 4. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Bistrc                                   12:10
Postojna 2 - Hrašče                             14:8
Kozlek Kuteževo - Grmada                   13:9
Košana mladi - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          8 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4 (-1 tekma)
4. Postojna 2                                     3
5. Koseze                                          3 (-1)
6. Bistrc                                            0 (-2)
7. Hrašče                                          0 (-2)

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

GRMADA PLANINA - KOSEZE
HRAŠČE - KOZLEK KUTEŽEVO
BISTRC - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - prosti


Rezultati tekem 4. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Diabetiki                                4:8
Frnantovi - Pivka (ženske)                        10:2
Orlek Oro Met 2 - Postojna (ženske)          10:2
Palčje - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         6 točk
2. Diabetiki                                     5 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4
4. Palčje                                         3 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA (ženske) -   BEU KAMN
PIVKA (ženske) - ORLEK ORO MET 2
DIABETIKI - PALČJE
FRNANTOVI - prosti
20  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 16.september 2019ob 20:02
Rezultati tekem 3. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Kozlek Kuteževo - Koseze                       19:3
Grmada - Postojna 2                              18:4
Hrašče - Košana mladi                            8:14
Bistrc - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          6 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4
4. Koseze                                          1 (-1 tekma)
5. Postojna 2                                     1
6. Hrašče                                          0 (-2)
7. Bistrc                                            0 (-2)

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - BISTRC
POSTOJNA 2 - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO -   GRMADA PLANINA
KOŠANA MLADI   - prosti


Rezultati tekem 3. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Orlek Oro Met 2                         10:2
Postojna (ženske) - Frnantovi                        8:4
Pivka (ženske) - Palčje                                  6:6
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         4 točke
2. Diabetiki                                     3 (-1 tekma)
3. Palčje                                         3
4. Pivka (ženske)                            2 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Postojna (ženske)                        2
7. Frnantovi                                    2

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - DIABETIKI
FRNANTOVI - PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - POSTOJNA (ženske)
PALČJE - prosti
21  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 12.september 2019ob 09:03
Rezultati tekem 2. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Hrašče                                  preloženo
Košana mladi - Grmada                     14:8
Postojna 2 - Kozlek Kuteževo             10:12
Koseze - prosti

Rezultati tekem 2. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Diabetiki                    6:6
Palčje - Postojna (ženske)                    8:4
Frnantovi -Orlek Oro Met 2                  2:10
Beu kamn - prosti

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

KOZLEK KUTEŽEVO - KOSEZE
GRMADA PLANINA - POSTOJNA 2
HRAŠČE - KOŠANA MLADI
BISTRC - prosti

II. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) - FRNANTOVI
PIVKA (ženske) - PALČJE
DIABETIKI - prosti

P.S. objavljanje rezultatov je v začetku lig potekalo dokaj pozno (po 1. krogu je bila razlog
odsotnost, po 2. krogu pa večina preloženih tekem zaradi neugodnega vremena), zato naj
bi to v bodoče potekalo takoj po odigranem vikendu. Ob tem pa je potrebno še enkrat poudariti,
da je potrebno preloženo tekmo odigrati do naslednjega kroga, razen resnično v izjemnih primerih. 
Že v začetku tekmovanja se je namreč dogodilo, da preložena tekma ni (ne bo) odigrana
pred naslednjim krogom (kar je slaba popotnica za naprej), kljub temu, da so vremenske
razmere v tem tednu ugodne. V primeru nadaljevanje oziroma ponavljanja take prakse se bodo
podvzeli dodatni ukrepi.
22  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 05.september 2019ob 10:13
Rezultati tekem 1. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                        11:11
Kozlek Kuteževo - Košana mladi       18:4
Grmada - Bistrc                              15:7
Hrašče - prosti

Rezultati tekem 1. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                     10:2
Orlek Oro Met 2 - Palčje                  12:0
Postojna (ženske) - Diabetiki            4:8 
Pivka (ženske) - proste

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

BISTRC - HRAŠČE
KOŠANA MLADI - GRMADA PLANINA
POSTOJNA 2 - KOZLEK KUTEŽEVO
KOSEZE - prosti

II. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - DIABETIKI
PALČJE - POSTOJNA (ženske)
FRNANTOVI - ORLEK ORO MET 2
BEU KAMN - prosti
23  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 28.avgust 2019ob 15:02
Po reorganizaciji območnih lig OBZ Postojna v petek 30.8.2019 pričnemo s tekmovanjem v obeh območnih ligah
(vsaka šteje po 7 ekip) po naslednjem razporedu:

I. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA 2 - KOSEZE
KOZLEK KUTEŽEVO - KOŠANA MLADI
GRMADA PLANINA - BISTRC
HRAŠČE - prosti

II. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

FRNANTOVI - BEU KAMN
ORLEK ORO MET 2 - PALČJE
POSTOJNA (ženske) -   DIABETIKI
PIVKA (ženske) - proste
24  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Prvenstva OBZ Postojna 2019 dne:: 20.avgust 2019ob 07:24
Zainteresirane igralce obveščamo, da bo prvenstvo OBZ Postojna za člane - IGRA V KROG,
v nedeljo dne 25.8.2019, v balinarski dvorani Rešta v Pivki. Zbor igralcev je ob 8.30 uri.

Igralci se na prvenstvo prijavijo na samem kraju tekmovanja, kjer bo opravljen žreb in
določen natančen sistem tekmovanja, glede na število prijavljenih. Pravico nastopa imajo
vsi igralci (člani) uradno registrirani v OBZ Postojna.

Vodja tekmovanja je g. Drago Štunf.   

Na polfinalni del državnega prvenstva Igre v krog, ki bo v nedeljo 15.9.2019 prav tako v Pivki,
se uvrsti pet (5) prvouvrščenih igralcev po mestih. Finale je na sporedu 6.10.2019 (Ljubljana - Polje).

Ob tam je potrebno zainteresirane igralce opomniti še na državno prevenstvo v natančnem izbijanju
za člane, ki bo potekalo v nedeljo 1.9.2019 na baliniščih BK Budničar v Količevem. Na to tekmovanje
se je potrebno prijaviti najmanj 3 dni pred tekmovanjem neposredno tekmovalni komisiji na e-naslov:
bzs.tekmovalna@gmail.com
25  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 17.junij 2019ob 20:22
Rezultati tekem 14. (zadnjega) kroga v I. območni ligi:

Postojna 2 - Koseze                       16:6
Katarina - Košana mladi                 7:15
Bistrc - Orlek Oro Met 2                 14:8
Grmada - Hrašče                           14:8

Zaostali tekmi:

Hrašče - Bistrc                              10:12
Košana mladi - Koseze                   18:4

Končna lestvica po 14. krogih:

1. Katarina                            18 točk
2. Bistrc                                 17
3. Postojna 2                          17
4. Košana mladi                      16
5. Orlek Oro Met 2                  16
6. Grmada                              10
7. Koseze                               10
8. Hrašče                                 8  

Ekipa Katarine iz Novokračin je prvim mestom v I. območni ligi pridobila pravico do nastopa v kvalifikacijah za 2. državni ligo - Zahod,
pri čemer je ekipa tudi izrazila namero, da v teh kvalifikacijah nastopi.


Rezultat tekme 12. zadnjega kroga v ženski območni ligi:

Pivka - Postojna                      6:4
Diabetinje - proste
              
Končna lestvica po 12. krogih:

1. Postojna                            14
2. Pivka                                   8
3. Diabetinje                            2


Rezultat tekme 12. zadnjega kroga v II. območni ligi:

Diabetiki - Beu kamn                       10:2
Frnantovi - prosti

Končna lestvica po 12. krogih:

1. Diabetiki                        14 točk
2. Beu kamn                         6
3. Frnantovi                          4


Ekipe: Katarina iz Novokračin (I. liga), Postojna (ženska liga) in Diabetiki iz Il.Bistrice (II. liga),
so tako prvaki območnih lig OBZ Postojna za sezono 2018/19. Čestitke prvakom kot tudi ostalim ekipam s strani OBZ.
26  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Prvenstva OBZ Postojna 2019 dne:: 14.junij 2019ob 11:50

V sredo 19. junija s pričetkom ob 17.00 uri bo v Košani območno prvenstvo - ČLANI POKAL (četvorke)

Prijavljene ekipe (Košana, Videm Košana, Bistrc, Orlek Oro Met in Orlek Oro Met 2).

Prvouvrščeni ekipi (2) pridobita pravico do nastopa na državnem prvenstvu ČLANI POKAL, ki bo 6.7.2019 na Jesenicah.

Vodja tekmovanja bo Morelj Franc.
27  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 11.junij 2019ob 19:19
Rezultati tekem 13. kroga v I. območni ligi:

Hrašče - Postojna 2                        9:13
Orlek Oro Met 2 - Grmada              13:9
Košana mladi - Bistrc                      8:14
Koseze - Katarina                           1:21

Lestvica po 13. (nepopolnih) krogih:

1. Katarina                             18 točk
2. Orlek Oro Met 2                   16
3. Postojna 2                           15
4. Bistrc                                  13 (-1)
5. Košana mladi                       12 (-1)
6. Koseze                                10 (-1)
7. Hrašče                                  8 (-1)
8. Grmada                                8 

Pari 14. (zadnjega) kroga, petek 14. junij 2019 ob 17.00 uri:

Postojna 2 - Koseze
Katarina - Košana mladi
Bistrc - Orlek Oro Met 2
Grmada - Hrašče

Ekipe Hrašče - Bistrc in Košana mladi - Koseze, naj čimprej odigrajo še zaostale tekme (ob spremenjenih
vremenskih razmerah je sedaj to povsem izvedljivo).


Rezultat tekme 11. kroga v ženski območni ligi:

Diabetinje - Pivka                      0:8 (b.b)
Postojna - proste
               
Lestvica po 11. krogih:

1. Postojna                            14 (-1) točk
2. Pivka                                   6 (-1)
3. Diabetinje                            2

Par 12. (zadnjega) kroga, sreda 12. junij 2019 ob 18.00 uri:

Pivka - Postojna
Diabetinje - proste


Rezultat tekme 11. kroga v II. območni ligi:

Frnantovi - Diabetiki                       1:11
Beu kamn - prosti

Lestvica po 11. krogih:

1. Diabetiki                        12 točk (-1)
2. Beu kamn                         6 (-1)
3. Frnantovi                          4

Par 12. (zadnjega) kroga, petek 14. junij 2019 ob 17.00 uri:

Diabetiki - Beu kamn
Frnantovi - prosti
28  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 03.junij 2019ob 19:42
Rezultati tekem 12. kroga v I. območni ligi:

Katarina - Postojna 2                        18:4
Bistrc - Koseze                                 10:12
Grmada - Košana mladi                     9:13
Hrašče - Orlek Oro Met 2                   13:9

Lestvica po 12. (nepopolnih) krogih:

1. Katarina                             16 točk
2. Orlek Oro Met 2                   14
3. Postojna 2                           13
4. Košana mladi                       12 (-1)
5. Bistrc                                  11 (-1)
6. Koseze                                10 (-1)
7. Hrašče                                  8 (-1)
8. Grmada                                8 

Pari 13. kroga, petek 7. junij 2019 ob 17.00 uri:

Hrašče - Postojna 2
Orlek Oro Met 2 - Grmada
Košana mladi - Bistrc
Koseze - Katarina

Ekipe Hrašče - Bistrc in Košana mladi - Koseze, naj čimprej odigrajo še zaostale tekme (ob spremenjenih
vremenskih razmerah je sedaj to povsem izvedljivo).


Rezultat tekme 10. kroga v ženski območni ligi:

Postojna - Diabetinje                      6:4
Pivka - proste
               
Lestvica po 10. krogih:

1. Postojna                            14 točk
2. Pivka                                   4 (-1)
3. Diabetinje                            2

Par 11. kroga, sreda 5. junij 2019 ob 18.00 uri:

Diabetinje - Pivka
Postojna - proste


Rezultat tekme 10. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn - Frnantovi                        7:5
Diabetiki - prosti

Lestvica po 10. krogih:

1. Diabetiki                        10 točk (-1)
2. Beu kamn                         6
3. Frnantovi                          4

Par 11. kroga, petek 7. junij 2019 ob 17.00 uri:

Frnantovi - Diabetiki
Beu kamn - prosti
29  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 27.maj 2019ob 17:12
Rezultati tekem 11. kroga v I. območni ligi:

Postojna 2 - Orlek Oro Met 2                     17:5
Košana mladi - Hrašče                              12:10
Koseze - Grmada                                      9:13
Katarina - Bistrc                                       14:8

Lestvica po 11. (nepopolnih krogih):

1. Katarina                        14 točk

2. Orlek Oro Met 2              14
3. Postojna 2                      13
4. Bistrc                             11 (-1 tekma)
5. Košana mladi                  10 (-1)
6. Koseze                            8 (-1)
7. Grmada                           8
8. Hrašče                            6 (-1)

Pari 12. kroga, petek 31. maj 2019 ob 17.00 uri:

Katarina - Postojna 2
Bistrc - Koseze
Grmada - Košana mladi
Hrašče - Orlek Oro Met 2

Ekipe Hrašče - Bistrc in Košana mladi - Koseze, naj čimprej odigrajo še zaostale tekme.


Rezultat tekma 9. kroga v ženski ligi:

Postojna - Pivka                                      6:4
Diabetinje - proste

Lestvica po 9. krogih:

1. Postojna                          12 točk
2. Pivka                                 4
3. Diabetinje                          2

Par 10. kroga, sreda 29. maja ob 18.00  uri:

Postojna - Diabetinje
Pivka - proste


Rezultat tekme 9. kroga v II. območni ligi:

Beu kamn - Diabetiki                       8:4
Frnantovi - prosti

Lestvica po 9. krogih:

1. Diabetiki                            10 točk
2. Beu kamn                            4
3. Frnantovi                             4

Par 10. kroga, petek 31. maja ob 17.00 uri:

Beu kamn - Frnantovi
Diabetiki - prosti
30  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območne lige 2018/19 dne:: 20.maj 2019ob 16:36
Rezultati tekem 10. kroga v I. območni ligi:

Bistrc - Postojna 2                           11:11
Grmada - Katarina                           10:12
Hrašče - Koseze                                14:8
Orlek Oro Met 2 - Košana mladi          16:6

Lestvica po 10. (nepopolnih) krogih:

1. Orlek Oro Met 2                              14 točk                  
2. Katarina                                           12
3. Bistrc                                               11 (-1 tekma)
4. Postojna 2                                        11
5. Košana mladi                                     8 (-1)
6. Koseze                                              8 (-1)
7. Hrašče                                               6 (-1)
8. Grmada                                             6               

Pari 11. kroga, petek 24. maj 2019 ob 17.00 uri:

Postojna 2 - Orlek Oro Met 2
Košana mladi - Hrašče
Koseze - Grmada
Katarina - Bistrc

Ekipe Hrašče - Bistrc in Košana mladi - Koseze, morajo čimprej odigrati še zaostale tekme.


Rezultat tekme 8. kroga v ženski ligi:

Pivka - Diabetinje                             6:4
Postojna - proste

Lestvica po 8. krogu:

1. Postojna                       10 točk (-1 tekma)
2. Pivka                              4 (-1)
3. Diabetinje                       2

Par 9. kroga, sreda 22. maj 2019 ob 18.00 uri:

Postojna - Pivka
Diabetinje - proste


Rezultat tekme 8. kroga v II. območni ligi:

Diabetiki - Frnantovi                      10:2
Beu kamn - prosti

Lestvica po 8. krogih:

1. Diabetiki                        10 točk (-1 tekma)
2. Frnantovi                          4
3. Beu kamn                         2 (-1)

Par 9. kroga, petek 24. maj ob 17.00 uri:

Beu kamn - Diabetiki
Frnantovi - prosti

Strani: 1 [2] 3 4 ... 6
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!