Balinarska Zveza Slovenije
29.marec 2020ob 15:50 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 6
1  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 11.marec 2020ob 21:13
Rezultati tekem 8. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Dias - Košana mladi                                    13:3
Tičnica - Balinček Team                               4:12
Winkel Grmada - Kamnoseštvo Klančar         9:7
Hrašče - Cerknica                                       6:14
Ključavničarstvo Žužek - Postojna                9:7

Lestvica po 8. krogih:

1. Dias                                 14 točk  + 78
2. Postojna                           12          + 32
3. Winkel Grmada                 12          + 10
4. Kamnoseštvo Klančar         11          + 18
5. Balinček Team                   11          + 14
6. Cerknica                             8          + 2
7. Ključavničarstvo Žužek        6           - 22
8. Tičnica                               4           - 26
9. Hrašče                               2           - 58
10. Košana mladi                    0           - 44

Pari 9. kroga (preloženo za nedoločen čas):

Balinček Team - Winkel Grmada
Postojna - Kamnoseštvo Klančar
Hrašče - Ključavničarstvo Žužek
Tičnica - Košana mladi
Cerknica - Dias
2  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 14.februar 2020ob 11:02
Rezultati tekem 7. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Postojna - Cerknica                                   10:6
Klučavničarstvo Žužek - Winkel Grmada      5:11
Hrašče - Dias                                            0:16
Balinček Team - Košana mladi                    11:5
Kamnoseštvo Klančar - Tičnica                    9:7

Lestvica po 7. krogih:

1. Dias                                 12 točk   + 68
2. Postojna                           12           + 34
3. Kamnoseštvo Klančar         11           + 20
4. Winkel Grmada                  10           + 8
5. Balinček Team                     9           + 6
6. Cerknica                             6            - 6
7. Tičnica                               4            - 18
8. Ključavničarstvo Žužek        4            - 24
9. Hrašče                               2            - 50
10. Košana mladi                    0            - 34

8.. krog 28.2. - 1.3.2020:

petek 28.2.2020 ob 17.00 uri:   Dias - Košana mladi
sobota 29.2.2020 ob 10.00 uri: Tičnica - Balinček Team
sobota 29.2.2020 ob 14.00 uri: Winkel Grmada - Kamnoseštvo Klančar
sobota 29.2.2020 ob 17.00 uri: Hrašče - Cerknica
nedelja 1.3.2020 ob 15.00 uri:  Ključavničarstvo Žužek - Postojna
3  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 31.januar 2020ob 08:57
Rezultati tekem 6. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Tičnica - Ključavničarstvo Žužek                 9:7
Hrašče - Postojna                                      3:13
Košana mladi - Kamnoseštvo Klančar          4:12
Winkel Grmada - Cerknica                         11:5
Dias - Balinček Team                                 14:2

Lestvica po 6. krogih:

1. Dias                                 10 točk    + 52
2. Postojna                           10            + 30
3. Kamnoseštvo Klančar          9            + 18
4. Winkel Grmada                   8            + 2
5. Balinček Team                    7               0
6. Cerknica                            6             - 2
7. Tičnica                               4            - 16
8. Ključavničarstvo Žužek        4            - 18
9. Hrašče                               2            - 34
10. Košana mladi                    0            - 28
4  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 21.januar 2020ob 12:00
Rezultati tekem 4. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Cerknica - Košana mladi                                 10:6
Balinček Team - Ključavničarsvo Žužek              8:8
Tičnica - Hrašče                                             12:4
Dias - Kamnoseštvo Klačnar                            12:4
Postojna - Winkel Grmada                               12:4

Rezultati tekem 5. kroga:

Hrašče - Winkel Grmada                                  6:10
Cerknica - Tičnica                                           11:5
Ključavničarstvo Žužek - Košana mladi             10:6
Dias - Postojna                                               6:10
Kamnoseštvo Klančar - Balinček Team              10:6

Lestvica po 5. krogih:

1. Dias                                 8 točk   + 40
2. Postojna                           8           + 20
3. Balinček Team                   7           + 12
4. Kamnoseštvo Klančar         7           + 10
5. Cerknica                           6           + 4
6. Winkel Grmada                 6            - 4
7. Ključavničarstvo Žužek      4            - 16
8. Tičnica                             2            - 18
9. Hrašče                             2            - 24
10. Košana mladi                  0            - 20
5  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 06.januar 2020ob 08:30
Rezultati tekem 3. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Ključavničarstvo Žužek - Kamnoseštvo Klančar     4:12
Hrašče- Košana mladi                                          9:7
Cerknica - Balinček Team                                    5:11
Postojna - Tičnica                                               10:6
Dias - Winkel Grmada                                         14:2

Lestvica:

1. Dias                                 6 točke  + 36 punt razlika
2. Balinček Team                   6           + 16
3. Kamnoseštvo Klančar         5           + 14
4. Postojna                           4           + 8
5. Winkel Grmada                 4               0
6. Cerknica                           2            - 6
7. Hrašče                              2           - 12
8. Ključavničarstvo Žužek       1           - 20
9. Košana mladi                     0           - 12
10. Tičnica                            0            - 20
6  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 13.december 2019ob 09:10
Rezultati tekem 2. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Postojna - Košana mladi                  11:5
Dias - Ključavničarstvo Žužek          14:2
Kamnoseštvo Klančar - Cerknica       8:8
Winkel Grmada - Tičnica                  12:4
Hrašče - Balinček Team                   4:12

Lestvica:

1. Dias                                 4 točke  + 24
2. Winkel Grmada                  4           + 12
3. Balinček Team                   4           + 10
4. Kamnoseštvo Klančar         3           + 6
5. Postojna                            2           + 4
6. Cerknica                           2               0
7. Ključavničarstvo Žužek       1           - 12
8. Košana mladi                     0           - 10
9. Hrašče                              0            - 14
10. Tičnica                            0            - 16
7  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 03.december 2019ob 08:04
Rezultati 1. kroga zimske trim lige Postojna 2019/20:

Tičnica - Dias                                 2:14
Winkel Grmada - Košana mladi        10:6
Postojna - Balinček Team                 7:9
Hrašče - Kamnoseštvo Klančar         5:11
Cerknica - Ključavničarstvo Žužek    8:8
8  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Zimska liga 2019/20 - Postojna dne:: 05.november 2019ob 08:58
BALINARSKI KLUB POSTOJNA
VOLARIČEVA 10
6230 POSTOJNA

BALINARSKIM KLUBOM in DRUŠTVOM OBČIN POSTOJNA, PIVKA, CERKNICA ter DRUGIM

ZADEVA : RAZPIS ZIMSKE TRIM LIGE V BALINANJU 2019/20

Balinarki klub Postojna bo tako kot prejšnje leto tudi v sezoni 2019-2020 organiziral zimsko TRIM LIGO v balinanju, ki bo potekala v Zeleni dvorani v Postojni (balinarska dvorana).

Za organizacijo in vodenje lige bo poskrbel g. Pavel Švara (tel. 031-339-284).

OSNOVNE INFORMACIJE :

-   način tekmovanja ligaški (min. 8 max. 12 ekip enokrožno),
-   pričetek tekmovanja v drugi polovici novembra  2019, igralo se bo ob petkih, sobotah ter po potrebi tudi ob nedeljah, mesečno 2 do
        3 kroga,
-   discipline ( trojka, dvojka, dve enojki, čas igranja 75 min, vse 2x.),
-   priznanja: pokale prejmejo najboljše 3 ekipe, na organiziranem zaključku tekmovanja z manjšo pogostitvijo,
-   vodja tekmovanja Pavel Švara,
-   sodniki: ekipe si sodijo same,
-   prijavnina 160,00 eur na posamezno ekipo (plačilo pred pričetkom tekmovanja na račun Balinarskega kluba Postojna)

ROK PRIJAVE : ponedeljek 11.11.2019  na Balinarski klub Postojna  oz. na tel. g. Švari.

ŽREBANJE : torek 12.11.2019 ob 18,00 uri v prostorih Zelene dvorane, Ulica 1. maja  2b, Postojna.

UDELEŽBA TEKMOVALCEV JE NA LASTNO ODGOVORNOST.

Organizacijo TRIM LIGE nam bo delno sofinancirala tudi Športna zveza Postojna.

Športni pozdrav!
                  
Predsednik BK Postojna
Pavel Švara l.r.
9  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 14.oktober 2019ob 12:10
Rezultati tekem 7. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Hrašče - Koseze                                       10:12
Bistrc - Kozlek Kuteževo                           11:11
Košana mladi - Postojna 2                         13:9
Grmada - prosti

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Kozlek Kuteževo                         11 točk
2. Grmada Planina                             8
3. Koseze                                          7
4. Košana mladi                                 6
5. Postojna 2                                     5
6. Bistrc                                            5
7. Hrašče                                          0


Rezultati tekem 7. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Beu kamn                            8:4
Palčje - Frnantovi                                          4:8   
Diabetiki - Orlek Oro Met 2                            7:5
Postojna (ženske) - proste

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Diabetiki                                   11 točk
2. Orlek Oro Met 2                           8
3. Frnantovi                                    6
4. Beu kamn                                   6
5. Postojna (ženske)                        4
6. Pivka (ženske)                            4
7. Palčje                                         3

Tekmovanje v obeh ligah se nadaljuje z 8. krogom v petek 24.4.2020.
V tednu pred tem sledi podrobnejši razpored.
10  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 07.oktober 2019ob 16:28
Rezultati tekem 6. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Košana mladi                              14:8
Postojna 2 - Bistrc                                    12:10
Grmada Planina - Hrašče                           16:6
Kozlek Kuteževo - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk (-1 tekma)
2. Grmada Planina                             8
3. Postojna 2                                     5 (-1)
4. Koseze                                          5 (-1)
5. Bistrc                                            4 (-1)
6. Košana mladi                                 4 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

HRAŠČE - KOSEZE
BISTRC - KOZLEK KUTEŽEVO
KOŠANA MLADI - POSTOJNA 2
GRMADA PLANINA - prosti


Rezultati tekem 6. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Palčje                                         8:4
Frnantovi - Diabetiki                                      4:8   
Postojna  (ženske) - Pivka (ženske)                8:4
Orlek Oro Met 2 - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                                    9 točk (- 1 tekma)
2. Orlek Oro Met 2                           8 (-1)
3. Beu kamn                                   6 (-1)
4. Frnantovi                                    4 (-1)
5. Postojna (ženske)                        4
6. Palčje                                         3 (-1)
7. Pivka (ženske)                            2 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - BEU KAMN
PALČJE - FRNANTOVI
DIABETIKI - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) -   proste
11  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 01.oktober 2019ob 19:34
Rezultati tekem 5. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Grmada Planina - Koseze                          16:6
Hrašče - Kozlek Kuteževo                          8:14
Bistrc - Košana mladi                                17:5
Postojna 2 - prosti

Zaostala tekma 2. kroga: Bistrc - Hrašče    20:2

Lestvica po 5. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk
2. Grmada Planina                             6
3. Bistrc                                            4 (-1 tekma)
4. Košana mladi                                 4 (-1)
5. Postojna 2                                     3 (-1)
6. Koseze                                          3 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - BISTRC
GRMADA PLANINA - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO - prosti


Rezultati tekem 5. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna (ženske) - Beu kamn                        5:7
Pivka (ženske) - Orlek Oro Met 2                    4:8   
Diabetiki - Palčje                                          12:0
Frnantovi - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         8 točk
2. Diabetiki                                     7 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4 (-1)
4. Beu kamn                                   4 (-1)
5. Palčje                                         3 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - PALČJE
FRNANTOVI - DIABETIKI
POSTOJNA (ženske) -   PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - prosti
12  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 23.september 2019ob 12:42
Rezultati tekem 4. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Bistrc                                   12:10
Postojna 2 - Hrašče                             14:8
Kozlek Kuteževo - Grmada                   13:9
Košana mladi - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          8 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4 (-1 tekma)
4. Postojna 2                                     3
5. Koseze                                          3 (-1)
6. Bistrc                                            0 (-2)
7. Hrašče                                          0 (-2)

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

GRMADA PLANINA - KOSEZE
HRAŠČE - KOZLEK KUTEŽEVO
BISTRC - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - prosti


Rezultati tekem 4. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Diabetiki                                4:8
Frnantovi - Pivka (ženske)                        10:2
Orlek Oro Met 2 - Postojna (ženske)          10:2
Palčje - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         6 točk
2. Diabetiki                                     5 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4
4. Palčje                                         3 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA (ženske) -   BEU KAMN
PIVKA (ženske) - ORLEK ORO MET 2
DIABETIKI - PALČJE
FRNANTOVI - prosti
13  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 16.september 2019ob 20:02
Rezultati tekem 3. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Kozlek Kuteževo - Koseze                       19:3
Grmada - Postojna 2                              18:4
Hrašče - Košana mladi                            8:14
Bistrc - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          6 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4
4. Koseze                                          1 (-1 tekma)
5. Postojna 2                                     1
6. Hrašče                                          0 (-2)
7. Bistrc                                            0 (-2)

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - BISTRC
POSTOJNA 2 - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO -   GRMADA PLANINA
KOŠANA MLADI   - prosti


Rezultati tekem 3. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Orlek Oro Met 2                         10:2
Postojna (ženske) - Frnantovi                        8:4
Pivka (ženske) - Palčje                                  6:6
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         4 točke
2. Diabetiki                                     3 (-1 tekma)
3. Palčje                                         3
4. Pivka (ženske)                            2 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Postojna (ženske)                        2
7. Frnantovi                                    2

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - DIABETIKI
FRNANTOVI - PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - POSTOJNA (ženske)
PALČJE - prosti
14  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 12.september 2019ob 09:03
Rezultati tekem 2. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Hrašče                                  preloženo
Košana mladi - Grmada                     14:8
Postojna 2 - Kozlek Kuteževo             10:12
Koseze - prosti

Rezultati tekem 2. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Diabetiki                    6:6
Palčje - Postojna (ženske)                    8:4
Frnantovi -Orlek Oro Met 2                  2:10
Beu kamn - prosti

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

KOZLEK KUTEŽEVO - KOSEZE
GRMADA PLANINA - POSTOJNA 2
HRAŠČE - KOŠANA MLADI
BISTRC - prosti

II. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) - FRNANTOVI
PIVKA (ženske) - PALČJE
DIABETIKI - prosti

P.S. objavljanje rezultatov je v začetku lig potekalo dokaj pozno (po 1. krogu je bila razlog
odsotnost, po 2. krogu pa večina preloženih tekem zaradi neugodnega vremena), zato naj
bi to v bodoče potekalo takoj po odigranem vikendu. Ob tem pa je potrebno še enkrat poudariti,
da je potrebno preloženo tekmo odigrati do naslednjega kroga, razen resnično v izjemnih primerih. 
Že v začetku tekmovanja se je namreč dogodilo, da preložena tekma ni (ne bo) odigrana
pred naslednjim krogom (kar je slaba popotnica za naprej), kljub temu, da so vremenske
razmere v tem tednu ugodne. V primeru nadaljevanje oziroma ponavljanja take prakse se bodo
podvzeli dodatni ukrepi.
15  Tekmovanja v OBZ / OBZ Postojna / Odg: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20 dne:: 05.september 2019ob 10:13
Rezultati tekem 1. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                        11:11
Kozlek Kuteževo - Košana mladi       18:4
Grmada - Bistrc                              15:7
Hrašče - prosti

Rezultati tekem 1. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                     10:2
Orlek Oro Met 2 - Palčje                  12:0
Postojna (ženske) - Diabetiki            4:8 
Pivka (ženske) - proste

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

BISTRC - HRAŠČE
KOŠANA MLADI - GRMADA PLANINA
POSTOJNA 2 - KOZLEK KUTEŽEVO
KOSEZE - prosti

II. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - DIABETIKI
PALČJE - POSTOJNA (ženske)
FRNANTOVI - ORLEK ORO MET 2
BEU KAMN - prosti
Strani: [1] 2 3 ... 6
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!