Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:17 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 6
1  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / sodniki državnih lig dne:: 08.oktober 2018ob 15:11
I. liga - vzhod, sobota, 13.10.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Sloga                                                                                   Drožina, Tomše                                                                                
2. Center Kranj : Tržič AS Žepič                                                                          Mohorč, Hervol B.
3. Bistrica : Planina Kranj                                                                                   Bajželj, Anderle
4. Velenje Premogovnik : Mengeš Rakoll                                                              Zupanc, Salkić

I. liga - zahod, sobota, 13.10.2018 ob 16.00

1. Logatec : Marjetica                                                                                         Likar, Rupnik
2. Jadran Izola : Planina Ajdovščina                                                                     Taškar, Jakomin D.                                                                    
3. Ilirska Bistrica : Pivka ORO MET                                                                       Zakrajšek H., Maček
4. Jadran HK : Pliskovica                                                                                     Jakomin Z., Šubelj

II. liga - zahod, sobota, 13.10.2018 ob 16.00
 
1. Goriška Brda : Gradna GIK                                                                              Arčon, Poberaj
2. Videm Košana : Kolektor Idrija                                                                         Maljevac, Štemberger
3. Cesta : KŠD Padna                                                                                          Žvokelj, Marc
4. Nanos : Tabor Ozeljan                                                                                     Petrič, Česnik
2  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / sodniki državnih lig ( 5. krog ) dne:: 02.oktober 2018ob 10:25
I. liga - vzhod, sobota, 6.10.2018 ob 16.00

1. Velenje premogovnik : Čirče VAN DEN                                                          Taškar Beloglavec, Brčić
2. Tržič AS Žepič : Sloga                                                                                  Bajželj , Žuran
3. Planina Kranj : Center Kranj                                                                         Drožina, Tomše, Hervol M., Legat
4. Mengeš Rakoll : Bistrica                                                                               Lanišek, Žavbi

I. liga - zahod, sobota, 6.10.2018 ob 16.00

1. Jadran HK : Logatec                                                                                     Jakomin D.,Likar
2. Planina Ajdovščina : Marjetica                                                                       Petrič, Česnik
3. Pivka ORO MET : Jadran Izola                                                                       Zakrajšek H., Zakrajšek J.
4. Pliskovica : Ilirska Bistrica                                                                            Rupnik, Bašič                                                                                                                                                  

II. liga - center, petek, 5.10.2018 ob 17.30

1. Budničar : Loka 1000                                                                                    Šubert, Dolenc
2. Krško : Rogovila TELE TV                                                                               Salkić, Frelih
3. Sodražica : Jesenice                                                                                      Petojević, Kirik
4. Trata mladi : Brezje                                                                                       Štancer, Hervol B.

II. liga - zahod, sobota, 6.10.2018 ob 16.00

1. Nanos : Goriška Brda                                                                                    Marc, Žvokelj
2. Kolektor Idrija : Gradna GIK                                                                          Truden, Mestek
3. KŠD Padna : Videm Košana                                                                           Šubelj, Jakomin Z.                                                                          
4. Tabor Ozeljan : Cesta                                                                                    Poberaj, Arčon  
    
I. liga - članice, sobota, 6.10.2018 ob 10.00

1. Pivka ORO MET : Kolektor Idrija                                                                     Janev
2. Bistrica : Deskle                                                                                            Čepon
3. Agrochem Hrast : Milje                                                                                   Rupnik
4. Krim : Šiška ( 10.10.2018 ob 17.00 )                                                              Kirik

I. liga članice, nedelja, 7.10.2018.ob 10.00

1. Šiška : Pivka ORO MET                                                                                   Petojavić
2. Kolektor Idrija : Bistrica                                                                                 Založnik
3. Deskle : Agrochem Hrast                                                                                Petrič
4. Milje : Krim ( 13.10.ob 10.00 na Krimu )                                                         Tomažič

U - 14, 6.10.2018 OB 9.00  Skala Sežana : ŠB Korte  Izola 2                             Guštin    
U - 14  7.10.2018 ob 9.00
1. Hrast : Pliskovica                                                                                           Rupnik
2. ŠB Korte 1 : Krim zmajčki                                                                              Jakomin D.
3. Postojnska Jama :  Košana                                                                             Bašić

U - 18, 7.10.2018 OB 9.00      

1. Postojnska Jama : Kolektor Idrija Logatec                                                        Janev
2. Goriška Brda : Krim zmajčki                                                                           Ferfolja                                                              














bor
3  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki državnih lig dne:: 25.september 2018ob 07:27
II. državna liga - center, 5. krog, petek, 28.9.2018 ob 17.30

1. Trata mladi : Budničar                                                                     Tomše, Drožina
2. Rogovila TELE TV : Loka 1000                                                           Mohorč, Hervol B.
3. Jesenice : Krško                                                                              Mežnarec, Anderle
4. Brezje : Sodražica                                                                            Đokić, Naglič

I. liga - članice, sobota, 29.9.2018 ob 10.00

1. Krim : Pivka ORO MET                                                                      Obolnar
2. Deskle : Kolektor Idrija                                                                     Petrič
3. Milje : Bistrica                                                                                  Čepon
4. Šiška : Agrochem Hrast                                                                    Tomažič
4  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za sojenje lig in državnih prvenstev 2018 ( 4. krog ) dne:: 17.september 2018ob 07:02
I. liga - vzhod, sobota, 22.9.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Tržič AS Žepič                                                                Mežnarec, Legat
2. Sloga : Planina Kranj                                                                              Šubert, Obolnar
3. Center Kranj : Mengeš Rakoll                                                                   Hervol B., Hervol M.
4. Bistrica : Velenje Premogovnik                                                                 Selan, Bajželj

I. liga - zahod, sobota, 22.9.2018 ob 16.00

1. Logatec : Planina Ajdovščina                                                                    Lanišek, Žavbi                                                                
2. Marjetica : Pivka ORO MET                                                                       Šubelj, Pahor
3. Jadran Izola : Pliskovica                                                                           Jakomin D., Jakomin Z.
4. Ilirska Bistrica : Jadran HK                                                                       Štemberger, Maljevac

II. liga - zahod, sobota, 22.9.2018 ob 16.00

1. Goriška Brda : Kolektor Idrija                                                                    Arčon, Poberaj
2. Gradna GIK : KŠD Padna                                                                          Likar, Guštin
3. Videm Košana : Tabor Ozeljan                                                                   Zakrajšek H., Bašić
4. Cesta : Nanos ( petek, 21.9.2018 )                                                            Žvokelj, Marc

II. liga - center, petek, 21.9.2018 ob 17.30

1. Budničar : Rogovila TELE TV                                                                       Haclar, Petojević ( mentor )
2. Loka 1000 : Jesenice                                                                                 Štancer, Tomše          
3. Krško : Brezje                                                                                           Kirik, Kocjan
4. Sodražica : Trata mladi                                                                              Kosar, Založnik

II. liga - sever, sobota, 22.9.2018 ob 16.00

1. Rogaška Crystal : AMD Trbovlje                                                                    Salkić, Gregorič V.

 II. liga - sever, sreda, 19.9.2018 ob 17.00
1. Hoče :  AMD Trbovlje                                                                                   Taškar Beloglavec, Brčić

II. liga - sever, nedelja, 23,9,2018 ob 10.00                                            
1, Rogaška Crystal : Hoče                                                                                Gregorič V., Šimek                

I. liga - članice, sobota, 22.9.2018 ob 10.00

1. Pivka ORO MET : Deskle                                                                              Petrič
2. Kolektor Idrija : Milje                                                                                  Sedej
3. Bistrica : Šiška                                                                                           Čepon
4. Agrochem Hrast : Krim                                                                               Rupnik

Državno prvenstvo - člani, igra v krog - finale, Polje, nedelja, 23.9.2018 ob 9.00

sodnika: Petojević, Žavbi

Državno prvenstvo - članice, igra v krog - finale, Kolektor, nedelja, 23.9.2018 ob 9.00

sodnika: Truden, Mestek

Državno prvenstvo štafetno zbijanje - člani, U - 18 in U - 14, Krim, nedelja, 4.11.208 ob 9.00

sodniki:

U - 14, 23.9.2018 ob 9.00
1. Postojnska Jama : Skala                                                                                    Zakrajšek J.
2. Hrast : Košana                                                                                                  Guštin
3. Krim Zmajčki : Pliskovica                                                                                   Đokić

U - 14, 29.9.2018 ob 9.00
1. Pliskovica : Š.B. Korte Izola I                                                                              Likar

U - 14, 30.9.2018 ob 9.00
1. Krim Zmajčki : Postojnska Jama                                                                          Petojević
2. Š.B. Korte Izola II : Hrast                                                                                   Jakomin D.
3. Košana : Skala                                                                                                   Janev B.

Liga U - 18, 23.9.2018 ob 9.00  

1. OBZ Sežana : Kolektor Idrija Logatec                                                                   Rupnik
2. Goriška Brda : Korte Izola                                                                                   Poberaj

U - 18, 30.9.2018 OB 9.00

1. Krim Zmajčki : Postojnska Jama                                                                          Tomažič
2. Korte Izola : OBZ Sežana                                                                                    Jakomin Z.
3. Goriška Brda : Kolektor Idrija Logatec                                                                  Žvokelj





                                                      










5  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Sodniška oprema dne:: 14.september 2018ob 15:01
Spoštovani predsedniki sodniških organizacij po OBZ.

Vljudno vas prosim, da do ponedeljka, 17.9.2018, od sodnikov na vaših področjih poberete številke oblačil vaših sodnikov in jih posredujete gospodu Kosar Tonetu, ki bo poskrbel za nabavo le teh. V letošnjem letu to ne bo več mogoče. Po sklepu IOBZS, so sodniki, ki bodo sodili državne lige in prvenstva, morajo imeti nova sodniška oblačila. Zato velja še enkrat prošnja da to upoštevate.
mobilni tel. 041 664 790.

s prijaznimi pozdravi : Miloš Nikolić
6  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za sojenje lig in državnih prvenstev 2018 dne:: 12.september 2018ob 09:38
I. liga - vzhod, 3. krog, 15.9.2018 ob 16.00

1. Bistrica : Čirče VAN DEN                                                                   Petojević, Hvalec
2. Mengeš Rakoll : Sloga                                                                      Kosar, Radoš
3. Planina Kranj : Tržič AS Žepič                                                            Bajželj, Drožina, ŠivIc S., Legat
4. Velenje premogovnik : Center                                                           Zupanc, Vlado Gregorič

I. liga - zahod, 3. krog, 15.9.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Logatec                                                                    Dolgan, Štemberger
2. Pliskovica : Marjetica                                                                         Likar, Guštin
3. Pivka ORO MET : Planina Ajdovščina                                                   Zakrajšek, Maljevac                                                
4. Jadran HK : Jadran Izola                                                                    Jakomin Z., Šubelj

II. liga - center, 3. krog, petek, 14.9.2018 ob 17.30[/b]

1. Sodražica : EIS Budničar                                                                   Truden, Kožman
2. Brazje : Loka 1000                                                                            Kosar, Đokić                                                                      
3. Jesenice : Rogovila                                                                            Mohorč, Mežnarec
4. Trata mladi : Krško                                                                            Štancer, Tomše

II. liga - sever, 3.krog, 15.9.2018 ob 16.00

1. Hoče : Rogaška Crystal                                                                      Taškar Beloglavec, Fajdiga

II. liga - zahod, 3. krog, 15.9.2018 ob 16.00

1. Cesta : Goriška Brda                                                                           Marc, Žvokelj
2. Tabor Ozeljan : Gradna GIK                                                                 Poberaj, Arčon
3. KŠD Padna : Kolektor Idrija                                                                 Taškar Z., Pahor
4. Nanos : Videm Košana                                                                         Česnik, Rupnik
                                                                      
I. liga - članice, 3. krog, 15.9.2018 ob 10.00

1. Agrochem Hrast : Pivka ORO MET                                                         Rupnik
2. Šiška : Kolektor Idrija                                                                          Založnik
3. Milje : Deskle                                                                                      Selan
4. Krim : Bistrica                                                                                     Naglič

Državno prvenstvo v hitrostnem zbijanju za člane, U - 14 in U - 18, Sežana, nedelja, 16.9.2018 ob 9.00

vodja - sodnik : Likar Miro
sodniki: Rupnik, Guštin, Guštinčič








7  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki državnih lig ( drugi krog ) in prvenstev 2018 dne:: 03.september 2018ob 14:47
I. liga - vzhod

2. krog, sobota, 8.9.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Planina Kranj                                                         Bajželj, Anderle
2. Sloga : Velenje Premogovnik                                                           Kirik, Tomažič
3. Tržič AC Žepič : Mengeš Rakoll                                                        Mohorč, Hervol M.
4. Center Kranj : Bistrica                                                                    Selan, Mežnarec

I. liga - zahod

2. krog, sobota, 8.9.2018 ob 16.00

1. Logatec: Pivka ORO MET                                                                Žavbi, Lanišek
2. Marjetica : Jadran HK                                                                    Jakomin D., Jakomin Z.
3. Planina Ajdovščina : Pliskovica                                                       Petrič, Česnik
4. Jadran Izola : Ilirska Bistrica                                                          Šubelj, Pahor

II: liga - center

2. krog, petek, 7.9.2018

1. Budničar : Jesenice                                                                       Dolenc, Šubert
2. Loka 1000 : Trata mladi                                                                 Hervol B., Hervol M.                  
3. Rogovila TELE TV : Brezje                                                              Mežnarec, Anderle
4. Krško : Sodražica                                                                          Zupanc, Kocjan R.                                                                

II: liga - zahod

2. krog, sobota, 8.9.2018 ob 16.00

1. Goriška Brda : KŠD Padna                                                                Arčon, Poberaj
2. Gradna Gik : Nanos                                                                         Zadnik J., Likar ( mentor )
3. Kolektor Idrija : Tabor Ozeljan                                                          Založnik, Kožman
4. Videm Košana : Cesta                                                                      Milavec, Rupnik

II. liga - sever


2. krog, sobota, 8.9.2018


1. AMD Trbovlje : Hoče                                                                        Salkić, Frelih

I. liga - članice

2. krog, sobota, 8.9.2018 ob 10.00
 
1. Pivka ORO MET : Milje                                                                       Rupnik
2. Kolektor Idrija : Krim                                                                         Sedej B.,
3. Deskle : Šiška                                                                                   Ferfolja
4. Bistrica : Agrochem Hrast                                                                   Čepon

Državno prvenstvo člani krog - polfinale

Tržič, nedelja, 9.9.2018 ob 9.00                                    sodnika :   Bajželj, Legat
Ilirska Bistrica, nedelja, 9.9.2018 ob 9.00                    sodnika :    Štemberger, Dolgan

Člani krog - finale, Polje, nedelja, 23.9.2018 ob 9.00    sodnika:

Članice - Natančno in hitrostno zbijanje, Bistrica, nedelja 9.9.2018 ob 9.00
vodja : Miloš Nikolić
sodniki : Mežnarec, Hervol B., Šivic S., Čepon


Liga U - 18
nedelja, 9.9.2018 ob 9.00

1. Korte Izola : Zmajčki Krim Ljubljana                                            Jakomin D.

Liga U - 14, sobota, 8.9.2018 ob 9.00

1. Košana : Š.B. Korte Izola                                                            Janev B.

Liga U - 14, nedelja, 9.9.2018 ob 9.00

1. Pliskovica : Postojnska jama                                                       Rupnik
2. Skala : Hrast                                                                             Likar
3. Korte Izola : Zmajčki Krim Ljubljana                                            Jakomin Z.









8  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki državnih lig ( prvi krog ) in prvenstev 2018 dne:: 27.avgust 2018ob 09:02
II. liga - center,

1. krog, petek 31.8.2018 ob 17.30


1. Krško : Budničar                                                            Kosar - Obolnar
2. Sodražica : Loka 1000                                                    Kirik - Đokić
3. Trata mladi : Rogovila                                                    Tomše - Drožina
4. Brezje : Jesenice                                                            Založnik - Naglič

I. liga - vzhod

1. krog, sobota, 1.9.2018 0b 16.00

1. Center Kranj : Čirče VAN DEN                                         Bajželj - Vrhovnik
2. Bistrica : Sloga                                                              Mežnarec - Mohorč
3. Velenje Premogovnik : Tržič AC Žepič                              Zupanc - Gregorič V.
4. Mengeš Rakoll : Planina Kranj                                         Petojević - Zdešar

I. liga - zahod

1. krog, sobota, 1.9.2018 ob 16.00

1. Jadran Izola : Logatec                                                     Taškar Z. - Pahor
2. Ilirska Bistrica : Marjetica                                                Dolgan - Štemberger
3. Jadran HK : Plnina Ajdovščina                                          Šubelj - Jakomin Z.
4. Pliskovica : Pivka ORO MET                                              L IKAR - Guštin

II. liga - zahod

1. krog, sobota 1.9.2018 ob 16.00

1. Videm Košana : Goriška Brda                                           Milavec - Bašić
2. Cesta : Gradna Gik                                                          Žvokelj - Marc
3. Nanos : Kolektor Idrija                                                     Česnik - Petrič
4. Tabor Ozeljan : KŠD Padna                                               Poberaj - Srčon

II. liga - sever

1. krog, sobota 1.9.2018 ob 16.00

1. AMD Trbovlje : Rogaška crystal                                         Salkič - Frelih

I. liga - članice

1. krog, sobota 1.9.2018 ob 10.00

1. Bistrica : Pivka ORO MET                                                 Čepon Tatjana
2. Agrochem Hrast : Kolektor Idrija                                      Rupnik
3. Krim : Deskle                                                                  Žavbi
4. Šiška : Milje                                                                    Lanišek

Državno prvenstvo natančno zbijanje - člani
EIS Budničar, nedelja 2.9.2018 ob 9.00

sodnika. Žavbi - Lanišek

Državno prvenstvo, dvojice - finale U - 18
Goriška Brda, nedelja, 2.9.2018 ob 9.00

sodnika: Poberaj - Suša





9  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirana sodnika za finale dvojice U - 14 Korte dne:: 20.avgust 2018ob 08:11
Kotre, Nedelja, 26.8.2018 ob 9.00

Sodnik - vodja : Jakomin Darko
sodnik:             Jakomin Zvezdan
10  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegiranje za tekmovanje U - 15 dne:: 06.avgust 2018ob 13:23
Za mednarodno tekmovanje v kategoriji U - 15 v Straži pri Novem Mestu so določeni :

Straža, 11 in 12 avgust 2018 ob 8.00

vodja tekmovanja : Primož Marinko
glavni sodnik :        Elvis Drožina
sodniki :                 Herman Zakrajšek, Jan Zakrajšek, Damjan Rupnik
11  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Sodniki za sojenje festivala mladih - promocija iger s kroglo na OI 24 dne:: 18.julij 2018ob 19:33
Mednarodni balinarski turnir za promocijo iger s kroglo na OI 24 v Parizu.
kraj dogajanja: Balinarska dvorana - Krim.

določeni sodniki : petek, 20.7.2018 ob 20.00                                        Petojević, Kirik

sobota, 21.7.2018 ob 9.00

vodja: Miloš Nikolič, sodniki:                                                                   Selan, Kožman,Petojević, Kirik

nedelja, 22.7.2018 ob 9.00

vodja: Miloš Nikolič,  sodniki:                                                                  Selan, Kožman, Petojević, Kirik
12  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki za sojenje kvalifikacij za I. ligo dne:: 26.junij 2018ob 11:25
Bistrica pri Tržiču, sobota, 30.6.2018 ob 16.00

Bistrica : Rogaška Crystal                                                                                   Založnik, Obolnar

Rogaška Slatina, nedelja, 1.7.2018 ob 10.00

Rogaška Crystal : Bistrica                                                                                   Taškar Beloglavec, Zupanc                                              
13  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Sprememba delegacije dne:: 07.junij 2018ob 19:59
Delegirana sodnika za tekmo :

9.6.2018 OB 16.00

Orlek ORO MET Pivka : Košana         Sodnika :                                         Kosar, Založnik
14  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Delegirani sodniki državnih lig in prvenstev v mesecu juniju 2018 dne:: 26.maj 2018ob 06:58
Člani

3.junij.2018, nedelja, ob 9.00, Pivka ORO MET, dvojice - finale                                 Štemberger, Dolgan
30. junij. 2018, sobota, ob 9.00, Trata mladi, pokal BZS                                             Drožina , Tomše

Članice

3. junij. 2018, nedelja, ob 9.00, Krim, pokal BZS                                                         Petojević, Založnik
16. junij 2018, sobota, ob 9.00, Idrija - dvojice po skupinah                                               Velikanje, Miklavčič
17. junij 2018, nedelja ob 9.00, Idrija - dvojice finale ( 8 dvojic )                                         Šefran, Komar
1. julij, 2018, nedelja, ob 9.00, Bistrica, posamezno - finale 8 igralk                          Hervol B., Hervol M.

Prva liga - vzhod

11. krog, sobota, 2.6.2018 ob 16.00

1. Planina Kranj : Čirče VAN DEN                                                                                      Drožina, Tomše
2. Jesenice : Mengeš Rakoll                                                                                              Mežnarec, Hervol B.
3. Tržič AC Žepič : Velenje Premogovnik                                                                             Bajželj, Selan
4. Sloga : Center Kranj                                                                                                     Kosar, Založnik

12. krog, sobota, 9.6.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Sloga                                                                                                 Hervol B., Ješe
2. Mengeš Rakoll : Planina Kranj                                                                                       Šubert, Petojević ( mentor )
3. Velenje Premogovnik : Jesenice                                                                                    Zupanc, Šimek
4. Center Kranj : Tržič AC Žepič                                                                                        Mežnarec, Anderle                                                                            

13. krog, sobota, 16.6.2018 ob 16.00

1. Mengeš Rakoll : Čirče VAN DEN                                                                                   Tomažič, Naglič
2. Planina Kranj : Velenje Premogovnik                                                                          Bajželj, Mežnarec
3. Jesenice : Center Kranj                                                                                                Anderle, Ješe
4. Tržič AC Žepič : Sloga                                                                                                   Tomše, Drožina

14. krog, sobota, 23.6.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Tržič AC Žepič                                                                                    Drožina, Tomše
2. Velenje Premogovnik : Mengeš Rakoll                                                                         Verk, Zupanc
3. Center Kranj : Planina Kranj                                                                                        Selan, Mežnarec
4. Sloga : Jesenice                                                                                                            Zdešar, Kirik ( mentor )

Prva liga - zahod

11. krog, sobota, 2.6.2018 ob 16.00

1. Logatec : Ilirska Bistrica                                                                                      Pivk, Novak        
2. Košana : Jadran Izola                                                                                          Zakrajšek Jan, Štemberger ( mentor )
3. Planina Ajdovščina : Orlek ORO MET                                                                   Petrič, Žvokelj
4. Marjetica Koper : Jadran HK                                                                                Jakomin D., Jakomin Z.

12. krog, sobota, 9.6.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Marjetica Koper                                                                         Dolgan, Maljevac
2. Jadran Izola : Logatec                                                                                         Taškar Z., Šubelj                                                                
3. Orlek ORO MET : Košana                                                                                      Kosar, Založnik
4. Jadran HK : Planina Ajdovščina                                                                          Likar , Guštin

13. krog, sobota, 16.6.2018 ob 16.00

1. Jadran Izola : Ilirska Bistrica                                                                               Šubelj, Jakomin Z.
2. Logatec : Orlek ORO MET                                                                                      Šefran, Komar
3. Košana : Jadran HK                                                                                               Janev Blaž, Zkrajšek H., ( mentor )
4. Planina Ajdovščina : Marjetica Koper                                                                   Petrič, Česnik                                                                          

14. krog, sobota, 23.6.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Planina Ajdovščina                                                                     Dolgan, Štemberger
2. Orlek ORO MET : Jadran Izola                                                                               Herman Jan, Janev Blaž
3. Jadran HK : Logatec                                                                                               Likar, Guštin
4. Marjetica Koper : Košana                                                                                      Taškar Z., Jakomin D.

2. liga - center

11. krog, petek, 1.6.2018 0b 17.30

1. Polje : Rogovila                                                                                                      Kosar, Šubert
2. Brezje : Bistrica                                                                                                     Naglič, Đokić
3. Trata mladi : Sodražica                                                                                          Kirik, Kožman
4. Svoboda : EIS Budničar                                                                                          Hvalec, Petojević ( mentor )

12. krog, petek, 8.6.2018 0b 17.30

1. Rogovila TELE TV : Svoboda                                                                                  Šivic Rok, ( Bajželj )
2. Bistrica : Polje                                                                                                        Žuran, Hervol B.,( mentor )
3. Sodražica : Brezje                                                                                                  Petojević, Radoš
4. EIS Budničar : Trata mladi                                                                                     Založnik, Šubert

13. krog, petek, 15.6.2018 0b 17.30

1. Bistrica : Rogovila TELE TV                                                                                    Legat, Štancer ( mentor )
2. Polje : Sodražica                                                                                                    Kirik, Dolenc
3. Brezje : EIS Budničar                                                                                             Radoš, Kosar ( mentor )
4. Trata mladi : Svoboda                                                                                            Bajželj, Hervol M.                                                                                          

14. krog, petek, 22.6.2018 0b 17.30

1. Rogovila TELE TV : Trata mladi                                                                               Štancer, Vrhovnik
2. Sodražica : Bistrica                                                                                                 Kožman, Kirik
3. EIS Budničar : Polje                                                                                                Šubert, Založnik
4. Svoboda : Brezje                                                                                                     Obolnar, Đokić

2. liga - sever

8. krog, sobota, 2.6.2018 ob 16.00

1. AMD Trbovlje : Hoče                                                                                                Zupanc, Gregorič V.
2. Rogaška Crystal : Buldog                                                                                        Taškar Beloglavec, Brčić Jadranko

9. krog, sobota, 9.6.2018 ob 16.00

1. Angel Besednjak : AMD Trbovlje                                                                             Fajdiga, Taškar Beloglavec
2. Buldog : Hoče                                                                                                           Salkić, Frelih

10. krog, sobota, 16.6.2018 ob 16.00

1. AMD Trbovlje : Buldog                                                                                              Salkić, Frelih
2. Rogaška Crystal : Angel Besednjak                                                                         Taškar Beloglavec, Fajdiga

2. liga - zahod

11. krog, sobota, 2.6.2018 ob 16.00
 
1. Gradna Obrov : Cesta                                                                                               Zadnik, Rupnik ( mentor )
2. Kolektor Idrija : Goriška Brda                                                                                  Kastelic Branka, Šefran (mentor)
3. Pliskovica : Nanos                                                                                                    Likar, Guštin
4. Tabor Ozeljan : Videm Košana                                                                                  Poberaj , Marc

12. krog, sobota, 9.6.2018 ob 16.00

1. Cesta : Tabor Ozeljan                                                                                              Žvokelj, Marc
2. Goriška Brda : Gradna Obrov                                                                                  Arčon, Česnik
3. Nanos : Kolektor Idrija                                                                                            Petrič, Rupnik
4. Videm Košana : Pliskovica                                                                                       Janev Blaž, Zakrajšek H., ( mentor )

13. krog, sobota, 16.6.2018 ob 16.00

1. Goriška Brda : Cesta                                                                                                 Žvokelj, Poberaj
2. Gradna Obrov : Nanos                                                                                              Gustinčič T, Rupnik ( mentor )
3. Kolektor Idrija : Videm Košana  ( 15. 6. 2018 ob 17.30 )                                   Kastelic Branka, Šefran (mentor)                  
4. Pliskovica : Tabor Ozeljan                                                                                        Gustinčič P., Likar ( mentor )

14. krog, sobota, 23.6.2018 ob 16.00

1. Cesta : Pliskovica                                                                                                     Marc, Žvokelj
2. Nanos : Goriška Brda                                                                                               Česnik, Petrič
3. Videm Košana : Gradna Obrov                                                                                  Maljevac, Bašić
4. Tabor Ozeljan : Kolektor Idrija                                                                                Poberaj, Arčon

1. liga - članice

14. krog, sobota 2.6.2018 ob 10.00

1. Bistrica : Deskle        ( že odigrano )                                                                       Čepon        
2. Šiška : Hrast                                                                                                             Žavbi
3. Milje : Krim                                                                                                               Čepon, Selan( mentor )

liga U - 14

sobota, 2.6.2018 ob 9.00

Korte Izola 1 : Skala                                                                                                     Jakomin D.

nedelja, 3.6.2018 ob 9.00

1. Postojnska Jama : Hrast                                                                                            Zakrajšek Jan                                                                      
2. Zmajčki Krim Lj. : Košana                                                                                          Kosar
3. Pliskovica : Korte Izola 2                                                                                           Rupnik

liga U - 18

nedelja, 3.6.2018 ob 9.00

1. Postojnska Jama : OBZ Sežana                                                                                   Bašić      
2. Kolektor Idrija : Zmajčki Krim Lj.                                                                               Miklavčič

Starejši člani - pokal BZS

Milje, nedelja, 10.6.2018 ob 9.00, sodnika :                                                                   Nikolić, Bajželj








15  Balinarska zveza Slovenije / Sodniška komisija / Sodniki za sojenje državnih lig v maju in juniju 2018 dne:: 29.april 2018ob 19:48
I.liga - vzhod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Tržič AC Žepič : Čirče VAN DEN                                       Bajželj, Mežnarec
2. Mengeš Rakoll : Velenje Premogovnik                              Kosar, Obolnar
3. Planina Kranj : Center Kranj ( 5.5.2918 ob 16.00 )           Hervol B., Hervol M.
4. Jesenice : Sloga                                                             Anderle, Ješe

8. krog, Nedelja, 13.5.2018 ob 10.00

1. Čirče VAN DEN : Velenje Premogovnik                              Anderle, Ješe
2. Mengeš Rkoll : Center Kranj                                            Žavbi, Lanišek
3. Planina Kranj : Sloga                                                      Hervol B. , Hervol M.
4. Jesenice : Tržič AC Žepič                                                 Selan, Bajželj

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Jesenice : Čirče VAN DEN                                               Petojević : Kirik  
2. Sloga : Mengeš Rakoll                                                    Založnik : Tomažič
3. Tržič AC Žepič : Planina Kranj                                          Mežnarec, Hervol B.
4. Center : Velenje Premogovnik                                         Selan Bajželj

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Čirče VAN DEN : Center Kranj                                         Drožina , Tomše
2. Mengeš Rakoll : Tržič AC Žepič                                        Lanišek, Žavbi
3. Planina Kranj : Jesenice                                                  Kirik, Petojević
4. Velenje Premogovnik : Sloga                                           Zupanc, Šimek


I. liga - zahod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Planina Ajdovščina : Ilirska Bistrica                                 Žvokelj, Petrič
2. Jadran Izola : Orlek ORO MET                                        Taškar, Jakomin D.
3. Logatec : Jadran HK                                                      Kožman, Mestek
4. Košana : Marjetica Koper                                               Zakrajšek, Bašić

8. krog, nedelja, 13.5.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Orlek ORO MET                                      Maljevac, Štemberger
2. Jadran Izola : Jadran HK                                                 Šubelj. Jakomin Z.
3. Logatec : Marjetica Koper                                               Šefran, Komar
4. Košana : Planina Ajdovščina                                            Likar, Rupnik

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Košana : Ilirska Bistrica                                                  Zakrajšek, Bašić
2. Marjetica Koper : Jadran Izola                                         Jakomin D., Taškar
3. Planina Ajdovščina : Logatec                                           Česnik, Petrič ( mentor )
4. Jadran HK : Orlek ORO MET                                             Rupnik, Guštin

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Ilirska Bistrica : Jadran HK                                              Štemberger, Maljevac            
2. Jadran Izola : Planina Ajdovščina                                     Jakomin Z., Šubelj
3. Logatec : Košana                                                            Šefran, Kožman
4. Orlek ORO MET : Marjetica Koper                                     Likar, Guštin
II. liga - center

7. krog, petek, 4.5.2018 ob 17.30

1. Trata mladi : Rogovila TELE TV                                        Štancer, Tomše
2. Bistrica : Sodražica                                                        Anderle, Mežnarec
3. Pole : EIS Budničar                                                        kirik, Obolnar
4. Brezje : Svoboda                                                           Kosar, Naglič

8. krog, petek, 11.5.2018 ob 17.30

1. Rogovila TELE TV : Sodražica                                          Bajželj, Vrhovnik
2. Bistrica : EIS Budničar                                                   Čepon Tatjana, Nikolić ( mentor )
3. Polje : Svoboda                                                             Đokić, Dolenc
4. Brezje : Trata mladi                                                       Hvalec, Založnik (mentor )

9. krog, petek, 18.5.2018 ob 17.30

1. Brezje : Rogovila TELE TV                                              Založnik, Dolenc
2. Svoboda : Bistrica                                                         Obolnar, Đokić
3. Trata mladi : Polje                                                         Tomše, Štancer
4. EIS Budničar : Sodražica                                                Naglič, Šubert

10. krog, petek, 25.5.2018 ob 17.30

1. Rogovila TELE TV : EIS Budničar                                     Šivic Simon, Selan ( mentor )                                                                      
2. Bistrica : Trata mladi                                                      Legat Matjaž, Nikolić ( mentor )
3. Polje : Brezje                                                                Radoš, Petojević ( mentor )
4. Sodražica : Svoboda                                                      Kirik, Đokić

II. liga - Zahod

7. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Pliskovica : Cesta                                                         Rupnik, Guštin
2. Goriška Brda : Nanos                                                    Česnik, Arčon ( mentor )
3. Gradna Obrov : Videm Košana                                       Dolgan, Štemberger
4. Kolektor Idrija : Tabor Ozeljan                                       Pivk, Novak

8. krog, nedelja, 13.5.2018 ob 10.00

1. Cesta : Nanos                                                              Marc, Žvokelj ( mentor )
2. Goriška Brda : Videm Košana                                        Česnik, Poberaj (mentor )
3. Gradna Obrov : Tabor Ozeljan                                        Likar, Guštin
4. Kolektor Idrija : Pliskovica                                             Pivk, Novak

9. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. Kolektor Idrija : Cesta                                                   Šefran, Komar
2. Tabor Ozeljan : Goriška Brda                                          Poberaj, Arčon
3. Pliskovica : Gradna Obrov                                              Gustinčič T, Likar ( mentor )  
4. Videm Košana : Nanos                                                   Marc, Žvokelj ( mentor )

10. krog, sobota, 26.5.2018 ob 16.00

1. Cesta : Videm Košana                                                    Žvokelj, Marc
2. Goriška Brda : Pliskovica                                                Poberaj , Arčon
3. Gradna Obrov : Kolektor Idrija                                        Gustinčič P.,Rupnik ( mentor )
4. Nanos : Tabor Ozeljan                                                    Petrič, Česnik

II. liga - sever

5. krog, sobota, 12.5.2018 ob 16.00

1. Buldog : AMD Trbovlje                                                   Salkić, Frelih
2. Angel Besednjak : Rogaška Crystal                                 Taškar Beloglavec, Brčić

6. krog, sobota, 19.5.2018 ob 16.00

1. AMD Trbovlje : Rogaška Crystal                                      Salkić, Frelih
2. Angel Besednjak : Hoče                                                 Brčić, Fajdiga

7. krog, sobota, 26.5.2018, ob 16.00                                  

1. Buldog : Angel Besednjak                                               Salkić, Frelih
2. Hoče : Rogaška Crystal                                                   Fajdiga, Taškar Beloglavec


I. liga - Članice

9. krog, 5.5.2018 ob 10.00

1. Milje : Deskle                                                               Bajželj
2. Kolektoe Idrija : Hrast                                                  Veelikanje
3. Šiška : Bistrica                                                             Kirik

10. krog, nedelja, 6.5.2018 ob 10.00

1. Deskle : Kolektor Idrija                                                 Ferfolja
2. Hrast : Krim                                                                 Likar
3. Bistrica : Milje                                                              Vrhovnik  

11. krog, sobota, 12.5.2018 ob 10.00  

1. Krim : Deskle                                                               Tomažič                                                              
2. Kolektor Idrija : Bistrica ( petek, 11.5.2018 ob 17.00 )    Pivk      
1. Milje : Šiška                                                                 Bajželj  

12. krog, sobota, 19.5.2018 0b 10.00    

1. Deskle : Hrast                                                              Petrič
2. Bistrica : Krim                                                              Hervol Marjan
3. Šiška : Koletor                                                              Kosar  

13. krog, sobota, 26.5.2018 ob 10.00

1. Hrast : Bistrica                                                             Likar
2. Krim : Šiška                                                                 Obolnar
3. Kolektor Idrija : Milje                                                    Novak

14. krog, sobota, 2.6.2018 ob 10.00

1. Bistrica : Deskle                                                           Čepon
2. Šiška : Hrast                                                                Žavbi
3. Milje : Krim                                                                  Vrhovnik















                                        
Strani: [1] 2 3 ... 6
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!