Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:18 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 11
1  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 10.februar 2019ob 12:19
SVETOVNI POKAL FRANCIJA - MEŠANI PARI

COUPE DU MONDE MIXTE TIR SPORTIFS 2019 ST-VULBAS (FRANCE)

REZULTATI:

Natančno zbijanje:  http://trad.sport-boules-diffusion.com/result_moderne/mixteQualif1P/?id_c=31

Hitrostno zbijanje:  http://trad.sport-boules-diffusion.com/result_moderne/mixteQualif1P/?id_c=32

Štafeta:  http://trad.sport-boules-diffusion.com/result_moderne/qualif2P/?id_c=33
2  Okrogla miza / Turnirji / Odg: Mednarodni turnir Klana 2016 dne:: 03.julij 2016ob 19:34
Vabilo za udeležbo na mednarodnemu turnirju v Klani, bližnjico pa imate tudi na spodnji povezavi.
BOĆE OPEN KLANA 2016, 15.,16.,17.7.2016, prijave do 12.7.2016 za dečke, 13.7.2016 za moške dvojice in 14.7.2016 za ženske dvojice.

http://www.bocanje-ibs.hr/?idclanka=888
3  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 30.junij 2016ob 21:48
MEDNARODNI TURNIR U18 - EYBENS

SLOVENIJA
vodja:Bozovičar Milan
selektor: Kosar Anton
igralci: Čeh Erik, Povh Gašper, Sodec Žan, Švara Nik

Rezultati:

Skupina A:

1.kolo
Isere : Francija B 3-7
R. Alpes 1 : Hrvaška 5-5

2.kolo
Isere : R. Alpes 1 6-4
Francija B : Hrvaška 2-8

3.kolo
Isere : Hrvaška 2-8
Francija B : R. Alpes 1 10-0

Vrstni red, skupina A
1. Hrvaška 7
2. Francija B 6
3. Isere 3
4. R. Alpes 1 1


Skupina B:

1.kolo
R. Alpes Francija : Francija A 2-8
R. Alpes 2 : Slovenija 4-6
Natančno: Bonnassieux - Čeh 7-17
Krog: Gaudin - Povh 20-17
Posamezno: Baulmont - Sodec 13-6
Dvojka: Meilland,Bonnassieux - Čeh,Švara 0-13
Štafeta: Gaudin,Baulmont - Povh,Švara 37-40

2.kolo
R. Alpes 2 : R. Alpes Francija 4-6
Slovenija : Francija A 2-8
Natančno: Čeh - Graud 22-7
Krog: Povh - Andres 17-24
Posamezno: Čeh - Graud 7-10
Dvojka: Sodec,Švara - Perrault,Andres 9-11
Štafeta: Povh,Švara - Seve,Perrault 32-45

3.kolo
R. Alpes 2 : Francija A 4-6
Slovenija : R. Alpes Francija
Natančno: Čeh - Perrin 18-11
Krog: Povh - Leygnader 22-21
Posamezno: Sodec - Pernet 13-8
Dvojka: Čeh,Švara - Perrin,Bruni 1-13
Štafeta: Povh,Švara - Bruni,Pernet 40-31

Vrstni red, skupina B
1. Francija A 9
2. Slovenija 6
3. R. Alpes Francija 3
4. R. Alpes 2 0

Za 1. mesto A1:B1

Hrvaška : Francija A 8-2

Natančno: Šaban - Perrault 7-19
Krog: Naćinović - Andres 24-17
Posamezno: Naćinović - Graud 13-1
Dvojka: Zvonimir,Čorić - Seve,Andres 8-7
Štafeta: Naćinović,Šaban - Perrault,Seve 42-36

Za 3. mesto A2:B2

Francija B : Slovenija

Natančno: Dupuy - Čeh 22-10
Krog: Vercher - Povh 21-20
Posamezno: Dupuy - Sodec 13-11
Dvojka: Vercher,Garnier - Čeh,Švara 7-9
Štafeta: Peyron Gerrard,Vercher - Povh,Švara 32-38

Za 5. mesto
Isere - R. Alpes Francija 6-4

Za 7. mesto
R. Alpes 1 - R. Alpes 2 8-2

Tekmovanja se ni udeležila reprezentanca Italije, saj je pri njih potekalo drżavno prvenstvo v tehničnih disciplinah.
4  Balinarska zveza Slovenije / Tekmovalna komisija / TEKMOVALNA SEZONA 2016/17 - RAZPORED LIGAŠKEGA TEKMOVANJA dne:: 29.junij 2016ob 15:01
BALINARSKE LIGE - SEZONA 2016/17

SUPERLIGA:
1.kolo 22.10.2016
Hrast : Krim
Antena AIKEA : Koper
Postojna : Agrochem Šempeter
Lokateks Trata : Skala

1.LIGA VZHOD
1.kolo 27.8.2016
Jesenice : Sloga
Center Kranj : Tržič AC Žepič
Čirče  VAN DEN : Rogaška Crystal
Mengeš RAKOLL : Planina Kranj

1.LIGA ZAHOD
1.kolo 27.8.2016
Planina Petrič : Zabiče
Pliskovica : Košana
Orlek ORO MET Pivka : Logatec
Ilirska Bistrica : Jadran HK

2.LIGA CENTER
1.kolo 26.8.2016
EIS Budničar : Polje
Trata ml. : Sodražica
Bistrica : Rogovila TELE TV
Brdo : Svoboda

2.LIGA SEVER
1.kolo 3.9.2016
AMD Trbovlje : Angel Besednjak
Hoče : Buldog
prost Velenje

2. LIGA ZAHOD
1.kolo 27.8.2016
Gradna Obrov : Tabor Ozeljan
Kolektor Idrija : Jadran Izola
Žiri : Nanos
Goriška Brda : Cesta

1. LIGA ČLANICE
1.kolo 3.9.2016
Milje : Bistrica
Krim : Hrast
Kolektor Idrija : Svoboda
Šiška : Deskle

Glede na žreb, ki je bil opravljen v prostorih BZS je prišlo do manjših korekcij, zato se vsem prizadetim opravičujemo, vendar se do zadnjega ni vedela usoda nekaterih klubov. V prihajajoči sezoni vsem igralcem želimo obilo športne sreče, uspehov. Mirno roko in živce.

TK BZS
5  Okrogla miza / Razno / Odg: Razno dne:: 26.junij 2016ob 17:02
35. člen MTP: Pravilo prednosti
Vsi nepravilni lučaji so prepušščeni odločitvi
nasprotnika. Slednji lahko:
a. v celoti sprejme novonastalo situacijo z
možžnostjo razveljavitve nepravilno igrane krogle.
b. zahteva vzpostavitev stanja pred nepravilnim
lučajem z obvezno razveljavitvijo nepravilne krogle.


LUČAJ - označuje tako met krogle
pri bližžanju kot pri zbijanju.
6  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 22.junij 2016ob 19:11
Prvak OBZ Dolenjska je (po včeraj odigrani zaostali tekmi) postala ekipa ŠTKD Gaj Kočevje. Enako število točk je osvojila tudi ekipa Sodček (Kočevje), a je imela za malenkost slabšo razliko (v igrah) na medsebojnih tekmah. Zmagovalec dolenjske lige se hkrati odpoveduje morebitnim kvalifikacijam za 2. ligo center.
V OBZ Gorenjska je postala prvak ekipa Podnart, ki se po prvih informacijah prav tako odpoveduje kvalifikacijam za 2. ligo center.
V OBZ Lubljana pa bo prvak znan jutri, ali bo to Duplica ali Šiška bo znano okoli 21 ure, s tem pa bo znana tudi sestava državnih lig za novo sezono.
TK BZS
7  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 15.junij 2016ob 13:11
Na osnovi vabila - kvalifikacije za 2. državno ligo - zahod so se prijavile 3 ekipe:

BK Jadran Izola - OBZ Slovenska Istra
BK Nanos - OBZ Nova Gorica
BK Cerkniško jezero - OBZ Notranjska
Tekmovanje se bo izvedlo na sledeči način:

ekipe bodo igrale vsaka z vsako in to na nevtralnem igrišču - Skala Sežana
  1.kolo petek 17.6.2016 ob 17,00
      BK Nanos : BK Cerkniško jezero
 
   2.kolo sobota 18.6.2016 ob 09,30
      BK Jadran Izola : BK Cerkniško jezero

   3.kolo sobota 18.6.2016 ob 15,30
       BK Nanos : BK Jadran Izola

Stroške sojenja plača vsaka ekipa za eno tekmo in to na osnovi računa Balinarski zvezi Slovenije. Stroški sojenja so enaki stroškom tekme druge državne lige.

Lep pozdrav!

TK BZS
8  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 15.junij 2016ob 09:54
Glede kvalifikacij, enotne lige..za v razmislek uraden zapisnik iz katerega je razvidno da je bilo posredovano klubom 2013 pa 2015 pa ne vem kolikorat bo se moralo biti posredovano, potem se pa nekdo nekaj odloci in je za vse spet zveza kriva...odgovorijo naj vse obz in njihovi klubi znotraj obz, pa je stvar jasna...tako kot je g. Breznik ze veckrat povedal, napisal, saj imamo vse zapisano v uradnih aktih, tega se je treba drzat in pika, ne pa da 5 dni pred izvedbo kvalifikacij niti ne ves kateri klub bo igral, ali sploh bo igral?!!


Zapisnik 4. seje Strokovnega sveta pri BZS,  ki je bila v ponedeljek, 01. 06. 2015 ob 17.00 uri, v sejni sobi BZS, Tržaška 2,  v Ljubljani.

DNEVNI RED:

1.   Spremembe v ligaških tekmovanjih
2.   Razno

Ad1)
Na podlagi sklepa skupščine BZS  z dne 13. 05. 2015 je Strokovni svet ponovno obravnaval eventualne spremembe v ligaškem tekmovanju, velja predvsem za spremembe glede sestave I. in II. državne lige. Ponovno poudarjamo, da smo predloge o spremembah IO BZS in področnim zvezam posredovali že leta 2013, vendar se takrat večina  omenjenih na te pobude ni odzvala.  Po daljši razpravi člani SS podajamo okviren predlog, tudi z delno simulacijo kreiranja oz. popolnitve posameznih lig, popolno shemo sestave lig v prehodnem letu pričakujemo v sodelovanju s tekmovalno komisijo.:

1.  Super liga  naj ostaja tekmovanje z osmimi (Cool ligaši v dvoranah, v zimskem času, tako tudi prilagojeno tekmovanjem v sosednjih vodilnih balinarskih državah, evropskem pokalu in ostalim mednarodnim tekmovanjem.
 
Zagovarjamo tudi možnost čimprejšnje širitve Super lige iz  8 na 10 članov, popolnitev je ob hitrem in primernem odzivu posameznih zvez in klubov možna že ob prvi reorganizaciji lig, torej v sezoni 2016/2017, posledično se seveda ustrezno spremeni spodnja simulacija popolnitve I. lige.

2.  Ustanovi se enotna  I. državna liga z desetimi (10) člani, ob reorganizaciji jo sestavljajo (simulacija!):
   - ekipa, izpadla iz Super lige
   - ekipa prvoligaša, ki izgubi kvalifikacije za Super ligo
   - prvaka iz II. državne lige zahod  in vzhod (kvalifikacije sever/center)
   - po trije drugo – četrto uvrščeni iz obeh I. lig

3. Ustanovita se dve drugi ligi s po 10.člani:
II.liga ZAHOD  (sestava iz sedanje II. državne lige zahod, torej predstavnikov  OBZ  Notranjska, Nova Gorica, OBZ Postojna, Sežana in Slovenska Istra

II. liga VZHOD (sestava iz sedanje  II. državne lige vzhod (vzhod center in vzhod sever) , torej predstavnikov OBZ Dolenjska, Gorenjska,  Ljubljana, Maribor in Saleška.

Gornji predlog Strokovni svet posreduje IO in Območnim zvezam predvsem zaradi signalov oz. pritiskov iz številnih klubov, ki v sedanjem neatraktivnem  in dolgočasnem sistemu tekmovanja ne vidijo več pravih izzivov oz. tekmovalne stimulacije.

Kot smo omenili že v enem prejšnjih odstavkov, je ob hitrem in pozitivnem odzivu reorganizacija možna že v sezoni 2016/2017; ob tej predpostavki  in pozitivnih sklepih na IO in izredni skupščini (korespondenčna seja?)  sistem prehoda lahko predstavili zvezam in klubom že pred pričetkom tekmovanj v sezoni  2015/2016.   !?


Ad2)
Strokovni svet predlaga, da se že v naslednjem letu tudi v I. državni ligi v drugem delu tekmovanja  uvede dvojka krog, število dveh tehničnih disciplin pa ostaja enako, torej enkrat precizno in enkrat hitrostno

Strokovni svet predlaga IO oz. tekmovalni komisiji, naj se v bodoče na termin, ko naši predstavniki igrajo kvalifikacije za Evropski pokal, ne igrajo tekme državnih lig. Tako naši predstavniki  kot tudi potencialni gledalci zaslužijo priložnost, da bolj množično obiščejo potencialno najbolj kakovostna tekmovanja v sezoni.

Strokovni svet poziva klube in tekmovalno komisijo na večjo transparentnost pri preložitvah tekem, ki so v nekaterih okoljih  že  prej pravilo kot izjema.

MINILA SO TRI LETA, PA SE SE VEDNO SPRASUJEMO KAKO IN NA KAKSEN NACIN BO DRZAVNA LIGA POTEKALA, TER S KATERIMI KLUBI.

Vse je opredeljeno v 2. clenu Pravil o aktivnostih za pravocasno registracijo klubov in igralcev in 40. in 41. clenu Pravil o tekmovanjih...ce bi bilo to izpolnjeno s strani klubov je lahko jutri vse jasno kdo bo kje igral in kako bodo potekala kvalifikacije in nato sestava drzavnih lig.
9  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 12.junij 2016ob 22:35
Jožko kar si napisal drži...prepisal sem le tisto kar sem našel, ko mene ni bilo nikjer zraven...našel še marsikaj o tekmovalnih sezonah, enotnih ligah...pa še kaj bi lahko naštel. Obljubim da bo vse po "reglcih" in najkasneje do srede urejeno, da se bodo klubi lahko seznanili in prišli le polni borbenega elana na kvalifikacijsko tekmo za vstop v višjo ligo. Lp
10  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 12.junij 2016ob 21:16
LESTVICE LIG:

1. državna liga - vzhod

1. Center Kranj 38
2. Planina Kranj 25
3. Mengeš Rakoll 24
4. Sloga 23
5. Rogaška 16
6. Čirče VAN-DEN 16
7. Tržič AC ŽEPIČ 15
8. EIS Budničar 11


1. državna liga - zahod

1. Postojna 33
2. Trta Sv.Anton 27
3. Ilirska Bistrica 23
4. Logatec 22
5. Orlek ORO MET Pivka 22
6. Zabiče 20
7. Planina Petrič 17
8. Jadran HK 4


2. državna liga - center/vzhod

1. Jesenice 33
2. Rogovila Tele TV 32
3. Polje 31
4. Sodražica 20
5. Trata mladi 19
6. Bistrica 19
7. Svoboda 11
8. Brdo 3


2. državna liga - sever/vzhod

1. Hoče 21
2. Velenje premogovnik 18
3. AMD Trbovlje 12
4. Buldog 9
5. Angel Besednjak 0


2. državna liga - zahod

1. Pliskovica 31
2. Cesta 27
3. Kolektor Idrija 24
4. Gradnja GIK 17
5. Tabor Ozeljan 12
6. Goriška Brda 9
7. Žiri 6


Dvokrožni dvoboj za novega člana superlige:

18.6 in 19.6.2016 Postojna - Center Kranj

V primeru, da katera izmed zmagovalnih ekip 1. lige poda pisno izjavo, da ne bo sodelovala v super ligi, se na podlagi 79. člena pravil o tekmovanjih dvoboj prvakov 1. lig ne izvede.

Dvokrožni dvoboj za prvaka II. lige vzhod:
igrata prvaka 2. lige center/vzhod in 2. lige sever/vzhod

18.6 in 19.6.2016 Jesenice - Hoče

Istega datuma so tudi kvalifikacije po OBZ za 2. državno ligo - zahod (8. klubov prvakov območnih zvez)


11  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2015/2016 dne:: 12.junij 2016ob 20:50
PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 11.06.2016 ob 16:00, 14. krog

Tržič-AC Žepič : Planina Kranj 7-15
Sloga : EIS Budničar 18-4
Center Kranj : Rogaška 16-6
Čirče VAN-DEN : Mengeš Rakoll 12-10


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 11.06.2016 ob 16:00, 14. krog

Trta Sv. Anton : Logatec 12-10
Ilir. Bistrica : Planina Petrič 12-10
Jadran HK : Orlek ORO MET Pivka 6-16
Postojna : Zabiče 18-4


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 10.06.2016 ob 17:30, 14. krog

Trata mladi : Bistrica 10-12
Polje : Sodražica 12-10
Rogovila Tele TV : Jesenice 8-14
Svoboda : Brdo 14-8


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 11.06.2016 ob 16:00, 14. krog

Kolektor Idrija: Gradna GIK  12-11
Tabor Ozeljan : Žiri 17-5
Cesta : Goriška Brda 16-6


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 11.06.2016 ob 16:00,  10. krog

Buldog : AMD Trbovlje 6:16
Hoče : Velenje Premogovnik 16:6
12  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 12.junij 2016ob 18:07
IDRIJA COPPA EUROPA - FINAL 4

ST. VULBAS ŽENSKI KLUBSKI EVROPSKI PRVAK

FINALE:
SAINT VULBAS (FRA) : FLORIDA (ITA)
          15                                   3

Štafeta: Barthet/Fabry : Falconieri/Traversa 50-37
Krog: Rives : Traversa 17-17
Natančno: Barthet : Boteon 23-16
Natančno: Jouve : Piccoli 22-10
Hitrostno: Barthet : Traversa 44-35
Dvojka: Fabry/Vyt : Piccoli/Zavette 13-4
Dvojka: Barthet/Cherie : Cescon/Falconieri 13-4
Posamezno: Giannone : Basei 6-13
Posamezno: Jouve : Boteon 13-8
13  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 12.junij 2016ob 17:31
SAVIGLIANO COPPA EUROPA 2016 - FINAL 4

PONTESE MOŠKI KLUBSKI EVROPSKI PRVAK

FINALE:
LOKATEKS TRATA (SLO) : PONTESE (ITA)
             6                                        16

Štafeta: Vujanović/Rode : Borčnik/Ziraldo 41/56 - 50/59
Natančno: Možina Simon : Sever Gregor 17-26
Natančno: Tomše Miha : Janžič Davor 20-26
Krog: Vehar Uroš : Marčelja Roland 27-23
Krog: Premru Tadej : Čaušević Jasmin 27-28
Hitrostno: Vujanović Goran : Ziraldo Marco 33/45 - 43/48
Hitrostno: Rode Žan : Borčnik Aleš 23/46 - 46/49
Posamezno: Tomše Miha : Sever Gregor 6-9
Dvojka: Sofronievski Damjan/Vehar Uroš : Čaušević Jasmin/Cumero Davide 7-1
Dvojka: Mlinar Dejan*/Premru Tadej/Rode Žan : Marčelja Roland/Zambon Denis 2-8
Trojka: Kokelj Luka/Možina Simon/Progar Matjaž : Feruglio Francesco/Janžič Davor/Ziraldo Marco 10-5

1990 Junior Casale (Ita); 1991 Chiavarese (Ita); 1992 Chiavarese (Ita), 1993 Chiavarese(Ita), 1994 Chiavarese (Ita); 1995 Chiavarese (Ita), 1996 Ferrero (Ita), 1997 B.K Zrinjevac(Cro); 1998 Chiavarese (Ita), 1999 Ferrero Caudera (Ita); 2000 Ferrero Caudera (Ita), 2001 Ferrero Caudera (Ita), 2002 Brb Ivrea (Ita), 2003 Ferrero Caudera (Ita), 2004 Cro Lyon Boules (Fra), 2005 Ferrero Ciriè (Ita), 2006 Cro Lyon Boules (Fra), 2007 Tubosider Asti (Ita); 2008 Cro Lyon Boules (Fra) ; 2009 Trio Buzet (Cro); 2010 Brb Ivrea (Ita), 2011 Pontese Tv (Ita), 2012 Brb Ivrea(Ita); 2013 Brb Ivrea(Ita); 2014 Brb Ivrea (Ita); 2015 Brb Ivrea(Ita); 2016 Pontese(Ita)
14  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 11.junij 2016ob 19:13
V IDRIJI DVE ŽENSKI EKIPI MED 4 V EVROPI !

IDRIJA, EVROPSKI KLUBSKI POKAL 2016

KOLEKTOR IDRIJA - BARTIN 14-4

Štafeta: Volčina/Pivk Lukančič : Samin/Samin 34/52 - 28/51
Krog: Jenčič : Bilgizi 18-7
Natančno: Vrhovec : Demir 4-9
Natančno: Zule : Sahin 13-4
Hitrostno: Volčina : Sahin 35/42 - 33/45
Dvojka: Miklavčič/Bašič : Karatas/Guzelocah 8-6
Dvojka: Novak/Volčina : Samin/Demir 13-0
Posamezno: Vrhovec : Bilgili 9-11
Posamezno: Zule : Samin 12-9

KRIM - DALMATINAC RUMA 14:4

Štafeta: Vorih/Vidmar : Kolundžija/Popović 31/50 - 29/52
Krog: Vorih : Popović 25-16
Natančno: Vidmar : Kolundžija 7-19
Natančno: Škoberne : Stupar 11-8
Hitrostno: Vorih : Popović 31/38 - 19/36
Dvojka: Dolenc/Vidmar : Stupar/Kačaveda 13-3
Dvojka: Škoberne/Borčnik : Zelenković/Nedeljković 13-3
Posamezno: Vehovec : Popović 13-9
Posamezno: Škoberne : Kolundžija 9-13

SAINT VULBAS - ČAVLE 14:4
FLORIDA - CBR MONACO 12-6

Bravo punce   Roll Eyes

POLFINALE:

KOLEKTOR IDRIJA - ST. VULBAS 2-16

Štafeta: Volčina/Pivk Lukančič : Barthet/Fabry 36/54 - 46/56
Krog: Jenčič : Rives 21-24
Natančno: Pivk Lukančič : Barthet 6-14
Natančno: Zule : Jouve 21-7
Hitrostno: Volčina : Barthet 33/43 - 40/45
Dvojka: Miklavčič/Bašič/*Vrhovec : Barthet/Richard/*Cherie 3-11
Dvojka: Novak/Volčina : Fabry/Giannone/*Vyt 5-12
Posamezno: Jenčič : Jouve 4-13
Posamezno: Zule : Rives 3-13

KRIM - FLORIDA 6-12

Štafeta: Vorih/Vidmar : Traversa/Falconieri 23/49 - 42/54
Krog: Vorih : Basei 13-15
Natančno: Vidmar : Falconieri 22-4
Natančno: Škoberne : Boteon 4-11
Hitrostno: Vorih : Traversa 22/38 - 30/42
Dvojka: Dolenc/Vidmar : Piccoli/Zanette 4-13
Dvojka: Škoberne/Borčnik : Falconieri/Basei 8-3
Posamezno: Vehovec : Traversa 8-7
Posamezno: Škoberne : Boteon 4-13
15  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 11.junij 2016ob 19:09
COPPA EUROPA 2016 SAVIGLIANO FINAL 4

LOKATEKS TRATA V FINALU!!!!!


Lokateks Trata : CRO Lyon 12-10

Štafeta: Kokelj/Rode : Abelfo/Chirat 32/55 - 57/59
Natančno: Možina : Majorel 15-16
Natančno: Tomše : Alcaraz 14-7
Krog: Premru : Abelfo 26-19
Krog: Vehar : Micoud 25-22
Hitrostno: Vujanović : Chirat 33/45 - 42/48
Hitrostno: Rode : Abelfo 24/45 - 43/48
Trojka: Progar, Tomše, Možina : Dubois, Abelfo, Abelfo 8-6 zadetega balina od Mozine se niso nasli....
Dvojka: Vujanović, Sofronievski : Amar, Alcaraz 8-3
Dvojka: Mlinar, Vehar : Bianchi, Majorel 4-9
Posamezno: Premru : Micoud 13-5

Pontese : La Perosina 15-7

Štafeta: Borčnik/Ziraldo : Longo/Micheletti 52/60 - 50/59
Natančno: Sever : Grattapaglia 9-13
Natančno: Janžič : Manolino 24-22
Krog: Čaušević : Melignano 30-30
Krog: Marčelja : Nari 21-28
Hitrostno: Ziraldo : Micheletti 41/48 - 40/48
Hitrostno: Borčnik : Aliverti 46/48 - 35/47
Trojka: Zambon, Cumero, Feruglio : Manolino, Nari, Pastre 7-4
Dvojka: Ziraldo, Marčelja : Cavagnarro, Grattapaglia 13-3
Dvojka: Sever, Čaušević : Longo, Collet 7-4
Posamezno: Janžič : Melignano 5-8
Strani: [1] 2 3 ... 11
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!