Balinarska Zveza Slovenije
18.september 2019ob 09:08 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 2 [3] 4 5
31  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Posamezno U14 dne:: 21.februar 2016ob 18:12
Pošljite mi prijave  za državno prvenstvo posamezno klasično  U14  do 03.03.2016. Polfinale je 13.03.2016  v Ljubljani  ( Krim )  in v
Idriji  ( Kolektor )

Lep pozdrav  Damjan.
32  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Državna prvenstva U14 - U18 dne:: 13.januar 2016ob 19:36
Do 10.02.2016 mi pošljite prijave za državna prvenstva U14 in U18.
Predvideni termini:12.03.  ali 13.03. U14  Posamezno polfinale    )
                        20.03. U14  Posamezno finale
                        03.04. U18  Posamezno  polfinale
                        10.04. U18  Posamezno finale
                        15.05. Hitrostno zbijanje  U14 in U18
                        29.05. Precizno zbijanje   U14 in U18
                        05.06. Štafetno Zbijanje  U14 in U18
                        03.07. U14 Dvojke   ( polfinale )  finale
                        18.09. U14  Krog  polfinale
                        25.09, U14 Krog  finale
                        02.10.  U18 Krog polfinale
                        09.10.  U18 Krog finale
                        04.12.  U18 Dvojke ( polfinale ) finale

Registracija U14 in U18 je do 29.01.2016

Lep pozdrav  Damjan.
33  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U18 in U14 dne:: 01.december 2015ob 18:12
Pošljite mi prijave za 1. državno ligo   U18  in  U14  na email  damjan.rupnik@amis.net do  24.12.2015
Prosim da se držite tega termina da bomo lahko pravočastno sestavili  obe ligi za sezono 2016.

Lep  pozdrav  Damjan
34  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / dvojice U18 dne:: 21.november 2015ob 13:28
Do  26.11.2015 mi pošljite prijave  (Dvojke U18) Tekmovanje bo v Sežani 06.12.2015 ob 09,00 uri.

L.P. Damjan
35  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Krog U18 dne:: 16.november 2015ob 19:25
ZARJA -nedelja   22.11.2015  ob 9,00 uri.  Krog  U18  Tekmovanje poteka po sistemu peterice.

1.SKUPINA  Igr. 1,2

Povh Matija  :  Treven  Albert
Merslavič  Žiga : Grmek  Andraž    1.___________1.
Štraus  Matic                            2.___________2.

2. SKUPINA  Igr.  3,4

Švara  Nik   :  Grmek  Rok
Drofenik  Denis  :  Černigoj  Kevin   1.____________3.
Fabjan  Jure                                2.____________4.

KRIM - 22.11.2015  ob  14,00 uri . Krog  U18  Tekmovanje poteka po kup  sistemu.

3.SKUPINA  Igr.  1,2

Čeh  Erik   :  Zaletel  Kristjan         1.______________5.
Sodec  Žan  :  Janev  Blaž            2.______________6.

4. SKUPINA    Igr  3,4

Požar  Simon  :  Zdravkovič  Mike    1.______________7.
Kocina Žan    :  Zakrajšek  Jan        2.______________8.


L.P. Damjan
36  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Krog U18 dne:: 04.november 2015ob 07:12
Pošljite mi prijave  igra v krog za U18  do 10.11.2015    Zaradi prenove dvorane v Postojni bo tekmovanje  v Ljubljani  polfinale 22.11.2015  in finale  29.11.2015 .

Prijave dvojice za U18  pa mi pošljite do 25.11.2015  Tekmovanje bo v Sežani dne 06.12.2015

L.P.Damjan
37  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / U18 posamezno klasično dne:: 06.marec 2015ob 18:44
Do 15.marca mi pošljite na email ( damjan.rupnik@amis.net )prijave U 18 posamezno klasično.Prosim držite se roka prijave.

L.P. Damjan
38  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / u14 posamezno dne:: 24.februar 2015ob 17:34
Do 01.03.2015 mi pošljite prijave za državno prvenstvo za  U  14   ( dečki ) posamezno klasično. Polfinale je na Krimu 15.03.2015 finale pa 22.03.2015 v Postojni.

L.P. Damjan
39  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Državno prvenstvo U14 in U18 dne:: 06.december 2014ob 10:26
Prijave za prvo državno ligo za U 14 in U 18  pošljite do  12.01.2015   na  email  damjan.rupnik@amis.net

L.P. Damjan
40  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Štafeta dečki in mladinci dne:: 10.november 2014ob 20:07
Po dogovoru bo štafetno zbijanje za dečke in mladince v Sežani  dne 23.11.2014 s pričetkom ob 9 uri . Zbor tekmovalcev ob 8 uri 30 minut.  Prijave pošljite do 18.11.2014  na email  damjan.rupnik@amis.net ali pa na  srla@siol.net

L.P. Damjan
41  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / zaključek lige mladinci dne:: 08.november 2014ob 08:27
Zaključek lige za mladince bo  16.11.2014  v Sežani. Zbor ekip ob 8 uri 30  minut.

Igr 1,2   Skala  -  Hrast  Jadran H.K.
Igr 3,4   Postojnska  Jama  -  Goriška  Brda

Igr 1,2  Za  prvo  mesto
Igr 3,4  Za  tretje  mesto

Prvi  krog : 9,00  -  10,15    dvojica , posamezno  klasično
               10,30  - 11,15    2 krat  krog klasično
               11,30 -  12,00    hitrostno  zbijanje
               12,00 -  12,30    natančno  zbijanje
               12.30 -  13,00   štafetno zbijanje

               13,00  -  KOSILO

Drugi  krog  : 14,00  -  15,15   dvojica,  posamezno  klasično
                  15,20  -   16,10  2  krat  krog klasično

                  Za drugi krog se upoštevajo rezultati iz prvega kroga   v  hitrostnem,natančnem in štafetnem zbijanju.


               16,20   ZAKLJUČEK  IN PODELITEV  PRIZNANJ

  L.P.  Damjan
42  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Zaključek lige dečki dne:: 06.november 2014ob 18:21
Zaključni turnir lige dečkov bo  v Postojni 09.11.2014  ob  9 uri.  Zbor ekip je ob  8 uri  30 minut.

Razpored  : Igr  1,2  Postojnska  Jama  -  Goriška  Brda

                Igr.  3,4  BŠK  Krim  Zmajčki    -   Hrast

Drugi  krog   igr. 1,2   za prvo  mesto
                 igr. 3,4  za tretje mesto

Prvi  krog . 9,00 - 10,00   dvojica ,  posamezno  klasično
               10,15 - 11,00   krog  klasično  -  krog   bližanje
               11,15 - 11,45   hitrostno zbijanje
               11,45 - 12,30   natančno zbijanje
               12,30 - 13,00   štafetno zbijanje

               13,00      KOSILO

Drugi  krog : 14.00 - 15.00    dvojica  -  posamezno  klasično
                 15.15. - 16.00   krog  klasično  -  krog  bližanje

                 Za drugi krog se upošteva dosežene rezultate iz prvega kroga  na preprogah.

                 16.15  ZAKLUČEK IN PODELITEV  PRIZNANJ

 L.P.  Damjan
43  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga dečki in mladinci dne:: 14.januar 2014ob 16:06
Prijavljene ekipe dečki   in deklice za sezono 2014 :1.Korte - Izola 2. Kolektor Idrija 3.Goriška Brda 4.Postojnska Jama 5.Hrast 6.BŠK Krim Zmajčki 7.Košana

Prijavljene ekipe mladinci za sezono 2014 :1. Korte -Izola 2.Goriška Brda 3.Postojnska  Jama 4.PLanina Ribnikar AS 5.Jadran H.K. -Hrast 6.Zmajčki OBZ Ljubljana Krim 7.Skala  8. Čirče.

Lep pozdrav Damjan.
44  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Prijave za ligo dečki in mladinci dne:: 07.januar 2014ob 16:27
Bliža se deseti januar zato pozivam vse,ki imajo dečke ,deklice in mladince naj prijavijo ekipe za nastopanje v prvi državni ligi za dečke in mladince. Prosim da se držite tega termina ,da bomo lahko izpeljali žreb  tekmovanja za sezono 2014.

Lep pozdrav Damjan.
45  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga dečki in mladinci dne:: 16.december 2013ob 18:17
PRIJAVE  ZA LIGO DEČKI IN MLADINCI POŠLJITE DO 10.01.2014  NA EMAIL  RUPNIK.DAMJAN@SIOL.NET
REGISRACIJA IGRALCEV ZA LIGO DEČKI IN MLADINCI JE TUDI DO 10.01.2014.
PROSIM DA SE DRŽITE ZGORAJ NAVEDENIH  TERMINOV ,DA BOMO LAHKO PRIPRAVILI  RAZPORED TEKMOVANJA.

LEP POZDRAV  DAMJAN
Strani: 1 2 [3] 4 5
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!