Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:22 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 [2] 3 4 5
16  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Priprave dne:: 27.julij 2016ob 15:54
Zaradi dopustov bojo priprave 03.avgusta  ob 17 uri v Postojni.
17  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Priprave dne:: 26.julij 2016ob 13:24
V četrtek 28.07.2016 ob 17 uri  so razširjene priprave dečkov  U15  v Postojni. (priprave bojo neglede na vreme )

Na priprave so vabljeni : Štremfel Jaka
                                 Guštin Jan
                                 Povh Gašper
                                 Gombač Črt
                                 Zaletel Matjaž
                                 Kristančič Tomaž
                                 Požar Patrik
                                 Sedmak Gašper
                                 Sedmak Domen

 
18  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Štafetno zbijanje dne:: 01.julij 2016ob 17:18
Zaradi premajhnega števila prijav za štafetno zbijanje v kategoriji U18 ,ki bi moralo bit v Pivki  03.julija  prvenstvo odpade.
Prvenstvo v štafetnem zbijanju  U14 in U 18  se prestavi za nedoločen čas.(jesen)
19  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Odg: Štafetno zbijanje dne:: 28.junij 2016ob 19:39
Seznam prijav za štafetno zbijanje   Pivka 03.julij 2016  ob 09,00 uri

U14: Skala                         1.Guštin Jan ,  Guštin  Iva
       Postojnska Jama           1.Gombač Črt  , Mia Švara  (Jani Jarič)
       Kolektor Idrija               1.Velikanje Margita  , Vrečar Tjaša
       Orlek Oro Met  Pivka      1.Gašper Sedmak , Domen Sedmak
                                         2.Patrik Požar , Tilen Smrdelj
       Korte Izola                   1.Kristina Žužič , Janja Roj
                                         2.Alen Čauševič , Matija Dekleva
                                         3.Martin Burdych ,  Nik Štajner
Goriška Brda                         1.Matjaž Zaletel , Alen Murenc

U18 Skala                            1.Požar Simon , Merslavič Žiga
      Skala Jadran H.K.             2.Černigoj Kevin , Zdravkovič Mike
      Postojnska Jama              1.Čeh Erik  , Švara Nik
                                          2.Povh Gašper  , Janev Blaž
      Goriška Brda                    1.Rusjan Dominik  , Zaletel Kristjan
                                          2.Rusjan Jaša    , Kocina Žan
      Korte Izola                      1.Žužič luca    ,Škrlič  Masimo
      Zmajčki Krim Ljubljana        1.Sodec Žan  , Sepic  Bojc

20  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Štafetno zbijanje dne:: 27.junij 2016ob 14:23
 Seznam prijav za štafetno zbijanje   Pivka 03.julij 2016  ob 09,00 uri

U14: Skala                         1.Guštin Jan ,  Guštin  Iva
       Postojnska Jama           1.Gombač Črt  , Mia Švara  (Jani Jarič)
       Pliskovica                    1.
       Orlek Oro Met  Pivka      1.Gašper Sedmak , Domen Sedmak
                                         2.Patrik Požar , Tilen Smrdelj
       Korte Izola                   1.Kristina Žužič , Janja Roj
                                         2.Alen Čauševič , Matija Dekleva
                                         3.Martin Burdych ,  Nik Štajner
Goriška Brda                         1.Matjaž Zaletel , Alen Murenc

U18 Skala                            1.Požar Simon , Merslavič Žiga
      Skala Jadran H.K.             2.Černigoj Kevin , Zdravkovič Mike
      Postojnska Jama              1.Čeh Erik  , Švara Nik
                                          2.Povh Gašper  , Janev Blaž
      Goriška Brda                    1.Rusjan Dominik  , Zaletel Kristjan
                                          2.Rusjan Jaša    , Kocina Žan
      Korte Izola                      1.
      Zmajčki Krim Ljubljana        1.Sodec Žan  , Sepic  Bojc
21  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Dvojke U14 dne:: 01.junij 2016ob 14:28
Goriška Brda 05.junij 2016  ob 09,00 uri

Supina 1.Goriška Brda 1   -  Kolektor Idrija 2
            Pliskovica 1       -  Korte Izola 2

Skupina 2.Goriška Brda 2   -  Kolektor Idrija 1
              Kolektor Idrija 3 -  Korte Izola 1
                                       Pliskovica 2

Postojna  18.junij 2016   ob 09,00 uri

Skupina 3.Postojnska Jama1   -  Skala 2
             Zmajčki Krim Ljubljana 1  -  Orlek ORO Met Pivka 2

Skupina 4.Orlek ORO Met Pivka 1  - Zmajčki Krim Ljubljana 2
              Skala 1                   - Postojnska Jama 2

Udeleženci prvenstva: Goriška Brda  Matjaž Zaletel,Tomaž Kristančič,Alen Murenc in Anej Murenc
                              Slovenska Istra   Jakob Panger,Nik Štajner,Martin Burdych,Juri Gardina in Matija Dekleva
                              Pliskovica       Tian Lerinc,Eva Žerjal,Bandelj Zlobec Žan,Justin Vrabec in Juru Jekše
                              Skala     Jan Guštin,Luka Brišar,Iva Guštin in Jakob Tragin
                              Postojnska Jama     Jani Jarič,Jan Švara,Črt Gombač in Mia Švara
                              Orlek ORO met Pivka     Gašper Sedmak,Domen Sedmak,Patrik Požar in Tilem Smrdelj
                              Kolektor Idrija    Margarita Velikanje,Tjaša Vrečar,Matija Poljanec,Luka Močnik,Avdulah Atlagić in Semir Atlagić
                              Zmajčki Krim Ljubljana     Andrej Saje,Andraž Kastner,Neli Škoberne in Monika Saje

Finale bo 28.avgusta  2016  v Goriških Brdih.

Lep pozdrav.
22  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / hITROSTNO ZBIJANJE dne:: 08.maj 2016ob 16:12
Hitrostno zbijanje Korte 15.maj  2016  ob 09.00 uri

U14 ( dečki ,deklice )

Skala   1. Jan Guštin

Korte Izola    1.Panger Jakob
                  2.Burdych  Martin
                  3. Štajner Nik
                  4. Gardina Juri
                  5. Žunič  Edo
                  6. Čavševič Alen
                  7. Roj Janja
                  8.Žužuč Kristina

Postojnska Jama    1. Črt Gombač
                          2. Mia Švara
                          3. Jani Jarič

Krim Zmajčki Lj.    1. Neli Škoberne

Kolektor Idrija       1. Velikanje Margarita
                          2. Vrečar Tjaša
                          3. Poljanec Matija

Orlek Oro Met Pivka   1. Gašper Sedmak
                             2. Domen Sedmak
                             3. Patrik Požar

Goriška Brda            1. Matjaž Zaletel
                             2. Tomaž Kristančič

Hitrostno U18

Skala      1.  Požar Simon
             2.Merslavič Žiga
             3.Černigoj Kevin

Korte Izola    1.Jakomin Mark
 
Postojnska Jama   1.Erik Čeh
                         2.Nik Švara
                         3.Gašper Povh
                         4. Blaž Janev

Krim Zmajčki Ljubljana  1.Sodec Žan
                               2.Šepic Bojc

Hrast                    1. Jaka Štremfel

Goriška Brda            1. Dominik Rusjan

Če sem koga pozabil napisat mi sporočite.

29.maja je v Rogaški  natančno zbijanje.

Lep pozdrav Damjan.
       
23  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Hitrostno zbijanje dne:: 28.april 2016ob 06:19
Prijave za hitrostno zbijanje  U14 in U18 ,ki bo v Kortah 15.maja  poslati ,do  3.maja .

damjan.rupnik99@gmail.com

L.P. Damjan
24  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Odg: Liga U18 in U14 dne:: 15.april 2016ob 13:53
              U14
1.KROG 17.04.2016 ob 09.00 uri
Goriška Brda        -  Korte Izola 1
Kolektor Idrija 2    - Korte Izola 2 (16.04.)
Prosti                -  Orlek Oro Met Pivka
Skala                -  Zmajčki Krim Ljubljana
Košana               - Hrast Pliskovica
Postojnska Jama  -  Kolektor Idrija 1

2.KROG 24.04.2016  ob 09,00 uri
Zmajčki Krim ljubljan  - Prosti
Kolektor Idrija 1       - Košana
Hrast Pliskovica      -  Skala
Korte Izola 2           Goriška Brda (23.04.)
Korte Izola 1         -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2     -  Orlek Oro Met Pivka

3.KROG 08.05.2016 ob 09,00 uri
Zmajčki Krim Ljubljana  - Košana
Goriška Brda              - Kolektor Idrija  2
Korte Izola 2          -    Prosti
Kolektor Idrija 1     -    Korte Izola  1
Postojnska Jama    -    Hrast Pliskovica
Orlek Oro Met Pivka -  Skala

4.KROG  12.06.2016  ob 09,00 uri
Hrast Pliskovica    -   Korte Izola 1
Korte Izola 2       -   Košana   (11.06.)
Skala                -    Goriška Brad
Kolektor Idrija 2     - Prosti
Zmajčki Krim Ljubljana  - Kolektor Idrija 1
Orlek Oro Met Pivka   -  Postojnska Jama

5. KROG 19.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1         -   Prosti
Skala            -         Kolektor Idrija 2
Košana         -         Goriška Brda
Kolektor Idrija 1     -  Orlek Oro Met Pivka
Hrast  Pliskovica    -  Zmajčki Krim Ljubljana
Postojnska Jama    -  Korte Izola 2 (18.06.)

6. KROG   26.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2    -    Kolektor Idrija 1    (25.06.)
Goriška Brda      -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2  -  Košana
Prosta               -  Skala
Zmajčki Krim Ljubljana   -  Korte Izola 1
Orlek Oro Met Pivka     -   Hrast Pliskovica

7.KROG  04.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1     - Kolektor Idrija   2
Prosti           - Goriška Brda
Skala          -  Korte Izola 2   (03.09.)
Košana        -  Orlek Oro Met  Pivka
Hrast Pliskovica  Kolektor Idrija 1
Postojnska Jama   -  Zmajčki Krim Ljubljana

8. KROG  11.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1        -     Skala
Košana               -     Prosta
Kolektor Idrija 1      -  Goriška Brda
Hrast Pliskovica     -  Korte Izola 2   (10,09. )
Postojnska Jama   -    Kolektor Idrija 2
Krim Zmajčki Ljubljana  - Orlek Oro Met Pivka

9. KROG   16.10.2016  ob 09,00 uri
Korte Izola 2       - Krim Zmajčki Ljubljana  (15.10.)
Goriška Brda       -  Hrast Pliskovica 
Kolektor Idrija 2      -  Kolektor Idrija 1
Prosta             -     Postojnska Jama
Skala        -           Košana
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 1

10. KROG  23.10.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola  1       -   Košana
Kolektor Idrija  1    -  Prosti
Hrast Pliskovica     -  Kolektor Idrija 2
Postojnska Jama       - Skala
Zmajčki Krim Ljubljana  -  Goriška Brda
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 2  (22.10.)

11.KROG 06.11.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2       -      Korte Izola 1    (05.11.)
Goriška Brda      -       Orlek Oro Met Pivka
Kolektor Idrija 2    -    Zmajčki Krim Ljubljana
Prosti            -        Hrast Pliskovica
Skala          -          Kolektor Idrija 1
Košana          -        Postojnska Jama

Korte Izola 2  Igrajo v sobotah.

27.11.2016  Finale lige U14  ob 09,00 uri


25  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U18 dne:: 14.april 2016ob 19:18
Prva državna liga U18.

17.04.2016  ob 09.uri.      Goriška Brda  -  Korte Izola
                                    Skala Jadran H.K.  -  Zmajčki Krim Ljubljana

24.04.2016 ob 09,00  uri.  Zmajčki Krim Ljubljana   -    Čirče Van Den   ( 08.05.2016.)
                                    Korte Izola                  -     Postojnska Jama

12.06.2016 ob 09.00 uri.   Skala Jadran H.K.      -   Goriška Brda

19.06.2016 ob 09,00 uri.   Korte Izola   -  Čirče Van Den

26.06.2016 ob 09,00 uri.   Goriška Brda     -   Postojnska Jama
                                    Skala Jadran H.K.  Čirče Van Den
                                    Zmajčki Krim Ljubljana   -  Korte Izola

04.09.2016 ob 09,00 uri.   Čirče Van Den   -  Goriška Brda
                                    Postojnska Jama   -  Zmajčki Kim Ljubljana

11.09.2016 ob 09,00 uri.   Korte  Izola        -  Skala Jadran H.K.

16.10.2016 ob 09,00 uri.   Čirče Van Den      -  Postojnska Jama
                                   
23.10.2016 ob 09,00 uri    Postojnska Jama   -   Skala Jadran H.K.
                                   Zmajčki Krim Ljubljana   -  Goriška Brda

20.11.2016 ob 09,00 uri  Finale Liga  U18

26  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U18 in U14 dne:: 14.april 2016ob 18:50
              U14
1.KROG 17.04.2016 ob 09.00 uri
Goriška Brda        -  Korte Izola 1
Kolektor Idrija 2    - Korte Izola 2 (16.04.)
Prosti                -  Orlek Oro Met Pivka
Skala                -  Zmajčki Krim Ljubljana
Košana               - Hrast Pliskovica
Postojnska Jama  -  Kolektor Idrija 1

2.KROG 24.04.2016  ob 09,00 uri
Zmajčki Krim ljubljan  - Prosti
Kolektor Idrija 1       - Košana
Hrast Pliskovica      -  Skala
Korte Izola 2          - Postojnska Jama (23.04.)
Korte Izola 1         -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2     -  Orlek Oro Met Pivka

3.KROG 08.05.2016 ob 09,00 uri
Zmajčki Krim Ljubljana  - Košana
Goriška Brda              - Kolektor Idrija  2
Korte Izola 2          -    Prosti
Kolektor Idrija 1     -    Korte Izola  1
Postojnska Jama    -    Hrast Pliskovica
Orlek Oro Met Pivka -  Skala

4.KROG  12.06.2016  ob 09,00 uri
Hrast Pliskovica    -   Korte Izola 1
Korte Izola 2       -   Košana   (11.06.)
Skala                -    Goriška Brad
Kolektor Idrija 2     - Prosti
Zmajčki Krim Ljubljana  - Kolektor Idrija 1
Orlek Oro Met Pivka   -  Postojnska Jama

5. KROG 19.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1         -   Prosti
Skala            -         Kolektor Idrija 2
Košana         -         Goriška Brda
Kolektor Idrija 1     -  Orlek Oro Met Pivka
Hrast  Pliskovica    -  Zmajčki Krim Ljubljana
Postojnska Jama    -  Korte Izola 2 (18.06.)

6. KROG   26.06.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2    -    Kolektor Idrija 1    (25.06.)
Goriška Brda      -  Postojnska Jama
Kolektor Idrija 2  -  Košana
Prosta               -  Skala
Zmajčki Krim Ljubljana   -  Korte Izola 1
Orlek Oro Met Pivka     -   Hrast Pliskovica

7.KROG  04.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola      - Kolektor Idrija   2
Prosti           - Goriška Brda
Skala          -  Korte izola 2   (03.09.)
Košana        -  Orlek Oro Met  Pivka
Hrast Pliskovica  Kolektor Idrija 1
Postojnska Jama   -  Zmajčki Krim Ljubljana

8. KROG  11.09.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 1        -     Skala
Košana               -     Prosta
Kolektor Idrija 1      -  Goriška Brda
Hrast Pliskovica     -  Korte Izola 2   (10,09. )
Postojnska Jama   -    Kolektor Idrija 2
Krom Zmajčki Ljubljana  - Orlek Oro Met Pivka

9. KROG   16.10.2016  ob 09,00 uri
Korte Izola 2       - Krim Zmajčki Ljubljana  (15.10.)
Goriška Brda       -  Hrast Pliskovica 
Kolektor Idrija 2      -  Kolektor Idrija 1
Prosta             -     Postojnska Jama
Skala        -           Košana
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 1

10. KROG  23.10.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola  1       -   Košana
Kolektor Idrija  1    -  Prosti
Hrast Pliskovica     -  Kolektor Idrija 2
Postojnska Jama       - Skala
Zmajčki Krim Ljubljana  -  Goriška Brda
Orlek Oro Met Pivka   -  Korte Izola 2  (22.10.)

11.KROG 06.11.2016 ob 09,00 uri
Korte Izola 2       -      Korte Izola 1    (05.11.)
Goriška Brda      -       Orlek Oro Met Pivka
Kolektor Idrija 2    -    Zmajčki Krim Ljubljana
Prosti            -        Hrast Pliskovica
Skala          -          Kolektor Idrija 1
Košana          -        Postojnska Jama

Korte Izola 2  Igrajo v sobotah.

27.11.2016  Finale lige U14  ob 09,00 uri

27  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U18 in U14 dne:: 14.april 2016ob 17:49
Komisija za delo z mladimi dovoljuje,da  ekipe,ki želijo tekmujejo izven konkurence na skrajšanem igrišču v  hitrostnem ,štafetnem in preciznem zbijanju.  V kategoriji U14 v prvi državni ligi. Dosežen rezultat se ne šteje.

Predlog je bil ,da bi že v letu 2016 skrajšali igrišča za tekmovalce,ki so mlajši od 11.let,ker ni prišlo do dogovora bomo pripravili predlog za sezono 2017. Zato naj v letu 2016 vseeno tekmujejo na skrajšanem igrišču,da bomo videli kako se to odnese v praksi.
Če pa imata obe ekipi  v hitrostnem ,štafetnem in preciznem zbijanju  tekmovalce mlajše od 11.let  naj se vodji ekip dogovorita pred začetkom tekmovanja ,če bo dosežen rezultat veljal.

L.P. Damjan
28  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Gmail dne:: 11.april 2016ob 12:04
Od 20.04.2016 srejemam pošto samo še na gmail. Naslov je   damjan.rupnik99@gmail.com
Lep pozdrav Damjan.
29  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Posamezno U18 dne:: 04.april 2016ob 09:36
Požar Simon - Grmek Andraž    13 - 6
Povh Gašper  - Zdravkovič Mike  13-9
Zdravkovič Mike - Grmek Andraž  12-11
Požar Simon  - Povh Gašper        3-13
Požar Simon -Zdravkovič Mike    10-7

Čeh Erik      -  Černigoj Kevin     13-2
Merslavič Žiga - Fabjan Jure      12-9
Fabjan Jure    - Černigoj Kevin    6-13
Čeh Erik        -  Marslavič Žiga   13-2
Černigoj Kevin  - Merslavič Žiga   4-13

Uvrščeni v finale 5. Povh Gašper
                       6. Požar Simon
                       7.Čeh Erik
                       8. Merslavič Žiga
30  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / U18 posamezno dne:: 12.marec 2016ob 18:33
Do 23.03.2016  mi pošljite prijave  U18 posamezno. Polfinale bo predvideno v  03.04. 2016  ( Krim in Sežana )

Lep pozdrav  Damjan.
Strani: 1 [2] 3 4 5
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!