Balinarska Zveza Slovenije
22.avgust 2019ob 13:30 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 5
1  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / PRIJAVE U18 POSAMEZNO dne:: 28.julij 2019ob 15:43
Pošljite prijave posamezno  klasično  v kategoriji   U18   do  9.avgusta  na   damjan.rupnik99@gmail.com
Polfinale  17.avgust  Jadran  Izola  in  Kolektor  Idrija.
Finale  18.avgust  Jadran  Izola.
V primiru  premalo prijav  bo samo  finale  v Izoli.
2  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Državna liga U14 in U18 dne:: 06.januar 2018ob 07:14
Prijave za državno ligo v kategoriji  U14 in U18 pošljite na email       rok.pirjevec@gmail .com     do 20.januarja  2018.
3  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / DRŽAVNO PRVENSTVO DVOJKE U14 dne:: 22.avgust 2017ob 08:34
     DRŽAVNO PRVENSTVO  DVOJKE  U14  26.08.2017   POSTOJNA  OB  09.00 URI


            1. KROG  SKUPINA  1.  Igrišče  1 in 2

                                                                                Zmagovalec         Poraženec           Izpade

1.A. Postojnska  Jama 1.   -   B. Skala  2        1.     :          F._________      G.__________
2.C. Pliskovica 2.             -   D. Korte Izola 1.       :          H._________      I.__________
                                                                                           E. Korte 3.

          2.KROG

1.H._______________    -  E. Korte Izola  3.        :         L.___________  M.__________
2.G. _______________  -   I. ______________     :         N.___________  O.__________     5.mesto
                                                                                           F.___________

         3.KROG

1.F.________________  -    L. _______________  :       P._____________  Q.__________
2.M._______________   -    N._______________  :        R.____________   S.__________   4.mesto

         4.KROG

1.Q.________________    -   R._______________  ;       T.____________   U.__________ 3.mesto

1. Mesto v kvalifikacijah   P.___________________  1.
2. Mesto v kvalifikacijah   T.___________________  2.
3. Mesto v kvalifikacijah    U.__________________
4. Mesto v kvalifikacijah    S.__________________
5. Mesto v kvalifikacijah    O.__________________

Postojnska Jama 1.  Črt Gombač,Jani Jarič in Jan Švara       
Korte Izola         1.  Panger  Jakob  in Šavko  Denis
Korte Izola         3.  Fermo  Tina  in  Fermo  Laura
Pliskovica           1.  Vrabec  Justin  in  Jekše  Jure
Skala                 2.  Guštin   Iva  in  Tragin  Jakob


     1.PRVI  KROG  SKUPINA   2  Igrišče    3  in  4

3. A.Skala  1.                      B.Korte  Izola  2.        :     F.____________   G._________
4. C.Pliskovica 2.                  D. Korte  Izola 4.       :     H.____________   I.__________
                                                                                         E.Hrast

      2.KROG

3. H:________________  _  E. Hrast                      :     L.____________    M.__________
4. G._______________   -   I._____________          :     N.____________    O.__________   5.mesto
                                                                                       F.___________

       3.  KROG

3.F._________________  -   L.____________        :    P.___________       Q.________   
4.M.________________  -   N.____________        :    R.__________         S.________      4.mesto


       4.  KROG

3.Q.________________   -    R._____________      :     T.___________    U. ________     3.mesto

1.Mesto v kvalifikacijah        P.__________________ 3.
2. Mesto v kvalifikacijah       T.__________________ 4.
3. Mesto v kvalifikacijah       U.__________________
4. Mesto v kvalifikacijah       S.__________________
5. Mesto v kvalifikacijah       O.__________________

Skala          1.       Guštin  Jan  in  Brišar  Luka
Korte Izola   2.      Štajner  Nik   in  Žužič  Stela
Korte  Izola  4.      Roj  Janja   in  Žužič  Kristina
Hrast                   Eva   Žerjal   in  Jaka  Štremfelj
Pliskovica     2.      Vrabec  Aljaž , Lerinc  Tian  in  Žan  Bandelj  Zlobec
   
 POLFINALE   

Igr.2.  1._______________    -  4.___________________

Igr.4.  3._______________    -    2.___________________

Finale  za  tretje  mesto

Igr.3. Por._______________      _  Por.____________________
 

Finale  za  prvo  mesto

Igr.1.   Zma._________________   -  Zma.______________________


UDELEŽENCI PRVENSTVA    DVOJKE  U14   POSTOJNA   26.08.2017 OB 09.00  URI

IME                  PRIIMEK            KLUB                         OBZ

1.JUSTIN          VRABEC               PLISKOVICA            SEŽANA
2.JURE             JEKŠE                    PLISKOVICA            SEŽANA
3.ALJAŽ           VRABEC                PLISKOVICA            SEŽANA
4.TIAN              LERINC                  PLISKOVICA            SEŽANA
5.ŽAN      BANDELJ ZLOBEC       PLISKOVICA             SEŽANA
6.EVA               ŽERJAL                   HRAST                       SEŽANA
7.JAKA             ŠTREMFEL             HRAST                       SEŽANA
8.JAN                GUŠTIN                  SKALA                      SEŽANA
9.IVA                 GUŠTIN                  SKALA                       SEŽANA
10.LUKA           BRIŠAR                  SKALA                       SEŽANA
11.JAKOB         TRAGIN                  SKALA                       SEŽANA
12.JAKOB         PANGER                 Š.B.KORTE  IZOLA    SLOVENSKA ISTRA
13.DENIS           ŠAVKO                   Š.B.KORTE IZOLA     SLOVENSKA ISTRA
14.STELA          ŽUŽIČ                     Š.B.KORTE IZOLA     SLOVENSKA  ISTRA
15.KRISTINA    ŽUŽIČ                     Š.B.KORTE  IZOLA    SLOVENSKA ISTRA
16.NIK               ŠTAJNER                Š.B. KORTE IZOLA     SLOVENSKA ISTRA
17.TINA             FERMO                   Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
18.LAURA        FERMO                    Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
19.JANJA           ROJ                          Š.B.KORTE IZOLA      SLOVENSKA ISTRA
20.GOMBAČ      ČRT                         POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA
21.JANI               JARIČ                     POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA
22.JAN               ŠVARA                     POSTOJNSKA JAMA   POSTOJNA

KONČNA  UVRSTITEV

1.________________________________
2.________________________________
3._________________________________
4.________________________________
5.________________________________
6.________________________________
7.________________________________
8.________________________________
9.________________________________
10._______________________________
4  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / BLIŽANJE V KROG U11 dne:: 22.avgust 2017ob 08:30
BLIŽANJE V KROG  U11  KORTE  20.08.2017    OB 09.00  URI

                                         PRVI  KROG

Skupina 1.                             

Igr.1.Brišar  Luka            :     Panger  Jakob                  13: 9            1.Brišar Luka                1.
Igr.1. Čuk  Izak              :     Zma.Brišar Luka                 5: 8            2.Panger Jakob             2.
Igr.1. Čuk  Izak              :     Por.Panger Jakob              8 : 12

Skupina 2.

Igr.2.Gardina Juri              :      Vrabec   Justin                 11 : 10       1.Gardina Juri                    3.
Igr.2.Žužič  Stela             :      Zma.Gardina Juri                 8 : 11       2.Vrabec  Justin                4.
Igr.2.Žužič  Stela             :      Por.Vrabec  Justin               8 : 17       

Skupina  3.

Igr.3.Guštin Iva              :     Šavko  Denis                    6 :  9         1. Šavko  Denis                 5.
Igr.3.Vrabec  Veronika     :     Zma. Šavko  Denis            1 : 10         2. Guštin  Iva                    6.
Igr.3.Vrabec  Veronika     :     Por. Guštin  Iva                5 :  6

Skupina  4.

Igr.4.Jekše  jerneja         :      Štajner  Nik                       6 : 13        1. Tragin Jakob                   7.
Igr.4.Tragin  Jakob          :       Zma. Štajner  Nik              15 : 7        2. Štajner  Nik                     8.
Igr.4.Tragin  Jakob          :       Por. Jekše  Jerneja            14 : 6

                                               DRUGI  KROG

Igr.3. 1.  Brišar Luka        :     8.Štajner  Nik                      14 : 5       1. Brišar  Luka                      1.
Igr.4. 4. Vrabec Justin     :     5. Šavko Denis                     11 : 6       1. Vrabec  Justin                  2.
Igr.1. 2. Panger Jakob     :     7. Tragin Jakob                      6 : 14      1. Tragin  Jakob                   3.
Igr.2. 3. Gardina Juri        :     6. Guštin  Iva                      10 : 4       1. Gardina Juri                      4.

                                                POLFINALE


Igr.2. 1. Brišar  Luka             :   4. Gardina   Juri                  15 : 6
Igr.4. 2. Vrabec  Justin         :   3. Tragin  Jakob                   8 : 10



                                      ZA PRVO MESTO

Igr.1. Zma. Brišar  Luka       :   Zma. Tragin  Jakob          14 : 12

                                      ZA TRETJE MESTO

Igr.3. Por. Vrabec  Justin  :   Por. Gardina  Juri                   4 : 8


KONČNI VRSTNI  RED

1.BRIŠAR  LUKA    SKALA
2.TRAGIN  JAKOB  SKALA
3.GARDINA JURI    Š.B.KORTE  IZOLA
4.VRABEC  JUSTIN    PLISKOVICA
5.ŠAVKO DENIS      Š.B.KORTE IZOLA
6.GUŠTIN  IVA          SKALA
7.PANGER  JAKOB    Š.B.KORTE IZOLA
8.ŠTAJNER NIK          Š.B.KORTE IZOLA
9.ČUK  IZAK               PLISKOVICA
10.VRABEC  VERONIKA   PLISKOVICA
11.ŽUŽIČ  STALA           Š.B.KORTE IZOLA
12.JEKŠE  JERNEJA         PLISKOVICA


UDELEŽENCI  TURNIRJA


IME     IN PRIIMEK                                   KLUB                                   OBZ

1.JUSTIN  VRABEC                            PLISKOVICA                         SEŽANA
2.VERONIKA VRABEC                      PLISKOVICA                         SEŽANA
3.IZAK  ČUK                                        PLISKOVICA                         SEŽANA
4.JERNEJA JEKŠE                               PLISKOVICA                          SEŽANA
5.JAKOB  TRAGIN                              SKALA                                    SEŽANA
6.IVA GUŠTIN                                      SKALA                                    SEŽANA
7.LUKA BRIŠAR                                  SKALA                                   SEŽANA
8.STELA ŽUŽIČ                                   Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA
9.JAKOB PANGER                              Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA
10.NIK ŠTEJNER                                 Š.B. KORTE                            SLOVENSKA  ISTRA
11.JURI GARDINA                              Š.B. KORTE                            SLOVENSKA  ISTRA
12.DENIS ŠAVKO                                Š.B. KORTE                            SLOVENSKA ISTRA



KORTE   20.08.2017


5  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Bližanje v krog U11 dne:: 30.julij 2017ob 20:20
Pošljite prijave bližanje v krog  U11  do  10.08.2017  ( Korte  20.08.2017 )

Pošljite prijave  dvojke polfinale  U14   do 15.08.2017  (Postojna  26.08.2017 ) Finale  Postojna  27.08.2017)

Lep  pozdrav  Damjan.
6  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Precizno zbijanje dne:: 13.junij 2017ob 21:22
Do 22.06.2017 pošljite prijave  za  precizno zbijanje v kategoriji  U14 in U18.

Prvenstvo bo 02.07.2017  na Krimu  ob 9 uri.

Lep pozdrav Damjan.
7  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Krog polfinale dne:: 27.maj 2017ob 21:20
Pošljite prijave  do 7 junija za igra v  krog  v kategoriji U14,ki bo v Kortah 17 junija ob 9 uri .
Finale pa 18.junija v Kortah.

Po dogovoru komisije za delo z mladimi in selektorjem reprezentance bi v letošnjem letu imeli enodnevne kampe   v kategoriji U14.Zbor udeležencev naj bi bil ob 9 uri. Za mentorje poskrbi BZS.
Vaje bi potekale v dveh delih od  9  do 12 ure ,ob 12 odmor ( kosilo ) po kosilu nadaljevanje z delom tja do 16 ali 17 ure.
Predlagana sta dva termina in sicer  11 in 25 junij. Išče se organizator za kamp U14. Kdor želi prevzet kamp naj pošlje prijavo do 2.junija na moj email.
Glede ostalih kampov v letu 2017 kdor želi prevzet organizacijo naj predlaga termin ,da bomo na podlagi prijav sestavili plan dela.

Lep pozdrav Damjan
8  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Posamezno U14 in U18 dne:: 10.marec 2017ob 06:33
Prijave za državno prvenstvo posamezno U14 mi pošljite do  22.marca 2017.
Polfinale je v Sežani (Pliskovica) in Krim ( ljubljana)  1.aprila.2017
Finale pa  Postojna  2.april.

Prijave za državno prvenstvo posamezno U18 mi pošljite do 28.marca 2017.
Polfinale  je v Goriška Brda in Orlek ORO met Pivka 8.aprila 2017.
Finale pa v Postojna  9.aprila.

Moj email  damjan.rupnik99@gmail.com

Lep pozdrav  Damjan.
9  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U 18 in U14 dne:: 19.februar 2017ob 12:13
DRŽAVNA LIGA   U14  IN  U18   ZA LETO  2017     RAZPORED TEKMOVANJ

1.KROG 07.05.2017  OB 09.00  URI                           1.KROG 07.05.2017  OB 09.00  URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.  - POSTOJNSKA JAMA                  KORTE IZOLA    -  KOLEKTOR IDRIJA LOGATEC
HRAST PLISKOVICA  -  ZMAJČKI KRIM LJ.                   HRAST             -  ZMAJČKI KRIM LJ.
SKALA                  -    PLISKOVICA                           PROSTI            -  ORLEK ORO MET  PIVKA
                                                                           GORIŠKA BRDA -   POSTOJNSKA JAMA
06.05.2017  OB 09.00  URI
KOŠANA     -   Š.B.KORTE IZOLA 2

2.KROG  28.05.2017 OB 09.00  URI                           2.KROG 28.05.2017  OB  09.00  URI
POSTOJNSKA JAMA   -  Š.B.KORTE IZOLA 2.                POSTOJNSKA JAMA  -  KORTE IZOLA
PLISKOVICA            -   KOŠANA                               ORLEK ORO MET PI. -  KOLEKTOR ID.LOGATEC
ZMAJČKI KRIM LJ.    -   SKALA                                  ZMAJČKI KRIM LJ    -   PROSTI
                                                                           GORIŠKA BRDA       -   HRAST
27.05.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.  HRAST PLISKOVICA

3.KROG 04.06.2017 OB 09.00 URI                            3.KROG  04.06.2017 OB 09.00 URI
HRAST PLISKOVICA  - POSTOJNSKA JAMA                  HRAST                  -  POSTOJNSKA JAMA
ZMAJČKI KRIM LJ.    -  KOŠANA                               ZMAJČKI KRIM LJ.   - KOLEKTOR ID. LOGATEC
Š.B.KORTE IZOLA 2. - PLISKOVICA                          KORTE IZOLA         - ORLEK ORO MET PIVKA
                                                                          PROSTI                 - GORIŠKA BRDA
03.06.2017 OB 9.00 URI
SKALA        -   Š.B.KORTE IZOLA 1.

4.KROG 10.09.2017 OB 09.00 URI                           4.KROG 10.09.2017 OB 09.00 URI
POSTOJNSKA JAMA    -  PLISKOVICA                        POSTOJNSKA JAMA     -  ORLEK ORO MET PIVKA
ZMAJČKI KRIM LJ.     -  Š.B.KORTE IZOLA 2.             ZMAJČKIM KRIM LJ.    -  KORTE IZOLA
HRAST PLISKOVICA   - SKALA                                 HRAST                      -  PROSTI
                                                                          KOLEKTOR ID. LOGATEC - GORIŠKA BRDA
09.09.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1.   -  KOŠANA

5.KROG 24.09.2017 OB 09.00 URI                           5.KROG 24.09.2017 OB 09.00 URI
SKALA                 -      POSTOJNSKA JAMA               PROSTA                   -  POSTOJNSKA JAMA
KOŠANA              -      HRAST PLISKOVICA               KOLEKTOR ID,LOGATEC   - HRAST
Š.B.KORTE IZOLA 2 - Š.B.KORTE IZOLA 1                 KORTE IZOLA              -  GORIŠKA BRDA
PLISKOVICA           -  ZMAJČKI KRIM LJ.                  ORLEK ORO MET PIVKA - ZMAJČKI KRIM LJ.

6.KROG 08.10.2017 OB 09.00 URI                           6.KROG 08.10.2017 OB 09.00 URI
POSTOJNSKA JAMA    -  ZMAJČKI KRIM LJ.                POSTOJNSKA JAMA     -  ZMAJČKI KRIM LJ.
HRAST PLISKOVICA   -  Š.B.KORTE IZOLA 2.             HRAST                     -  KORTE IZOLA
SKALA                     -  KOŠANA                              PROSTI                   -  KOLEKTOR ID. LOGATEC
                                                                          GORIŠKA BRDA        -  ORLEK ORO MET PIVKA
07.10.2017..OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 1    -  PLISKOVICA

7.KROG  22.102017 OB 09.00 URI                            07.KROG 22.10.2017  OB 09.00 URI
KOŠANA             -  POSTOJNSKA JAMA                     KOLEKTOR IDRIJA LOGATEC - POSTOJNSKA JAMA
PLISKOVICA        -  HRAST PLISKOVICA                    ORLEK ORO MET PIVKA    -  HRAST
ZMAJČKI KRIM LJ.  - Š.B.KORTE IZOLA 1.                  ZMAJČKI KRIM LJ.           -  GORIŠKA BRDA
                                                                           KORTE IZOLA                -  PROSTI
21.10.2017 OB 09.00 URI
Š.B.KORTE IZOLA 2.   -  SKALA

 FINALE  LIGE  U14  19.11.2017      OB 09.00  URI
 FINALE  LIGE  U18  26.11.2017      OB 09.00  URI

GLEJ DATUME,KER Š.B. KORTE IZOLA IGRAJO V KATEGORIJI U14 TEKME  V SOBOTAH IN NEDELJAH.
10  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Državna prvenstva. dne:: 04.februar 2017ob 18:19
Do  15.februarja mi pošljite prijave za državna prvenstva   U14  in U18.
01.04.  U14  posamezno   polfinale
02.04.  U14  posamezno finale
08.04.  U18  posamezno polfinale
09.04.  U18  posamezno finale
17.06.  U14  krog  polfinale
18.06.  U14  krog  finale
02.07.  U14  in U18  precizno zbijanje
20.08.  U11  bližanje v  krog
26.08.  U14  dvojke polfinale
27.08.  U14  dvojke finale
03.09.  U18  dvojke finale
14.10.  U18  krog  polfionale
15.10.  U18  krog  finale
05.11.  U14  in U18  hitrostno zbijanje
12.11.  U14  in U18  štafetno zbijanje

Možno je da bo,kateri datum spremenjen.

L.P.  Damjan
11  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Državna liga U18 in U14 za leto 2017 dne:: 11.december 2016ob 10:43
Prišlo bo novo leto in nova tekmovanja zato mi pošljite prijave za tekmovanje v prvi državni  ligi  v kategoriji  mladinci (ke)  U18  In  dečki  ( deklice )  U14. do  08.01 2017.
Prijava naj vsebuje ime kluba in imena tekmovalcev.
Za  U14 je registracija prvi teden v januarju.

Lep pozdrav  Damjan 
12  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Liga U 18 in U14 dne:: 13.november 2016ob 12:52
V nedeljo   20.11.2016    ob 09.00 uri je v Postojni zaklučni turnir lige   U18.
Udeleženci turnirja : Postojnska Jama
                             Skala Sežana
                             Krim Zmajčki Ljubljana
                             Goriška Brda

V nedeljo  27.11.2016 ob 09,00 uri je v Pivki  Zaklučni turnir  lige U14.
Udeleženci turnirja: Orlek Oro Met Pivka
                            Skala Sežana
                            Postojnska Jama
                            Goriška Brda

L.D. Damjan
13  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Dvojke finale. dne:: 28.oktober 2016ob 06:34
Dvojke finale  mladinci  U18  Postojna 13.november  ob  09.00  uri,prijave do  03.novembra.

L.P.  Damjan
14  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / KROG U18 dne:: 19.september 2016ob 15:32
Pošljite prijave krog  U18  do  24.septembra  2016.
Poffinale bo  V Postojni in Kobjeglavi    2.oktober  ,finale pa  v Goriških  Brdih  9.oktober.

L.P.  Damjan
15  Balinarska zveza Slovenije / Komisija za delo z mladimi / Bližanje krog U10 dne:: 27.julij 2016ob 15:58
Pošljite mi prijave bližanje v krog U10 do 08.08.2016.  Tekmovanje bo  v Kortah  21.avgusta ob 9 uri.
Tekmujejo lahko letniki 2006,2007 in 2008.

L.P. Damjan
Strani: [1] 2 3 ... 5
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!