Balinarska Zveza Slovenije
17.oktober 2019ob 04:58 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 65
1  Uredništvo foruma / Obvestila urednika / Odg: Objave na spletni strani dne:: 16.oktober 2019ob 17:48
Danes objavljeno na spletni strani

3. seje Sodniške komisije BZS, ki je bila 08.10.2019 s pričetkom ob 17.00 uri na balinišču Budničar Količevo.
https://www.balinarska-zveza.si/doc/zapisniki/sodniska/zapisnik_3_seje_sodniske_komisije_2019.pdf

2  Uredništvo foruma / Obvestila urednika / Odg: Objave na spletni strani dne:: 14.oktober 2019ob 18:08
Danes objavljeno na spletni strani

Sklep - prestavitev tekme člani Zarja - Rogaška Crystal
Tekma 9. kroga 2. državne lige – vzhod med ekipama Zarja in Rogaška Crystal se iz 18. 10. 2019 prestavi na sredo, 16. 10. 2019 ob 18.00.
https://www.balinarska-zveza.si/doc/zapisniki/tekmovalna/sklep_prestavitev_tekme_zarja_rogaska_2019.pdf
3  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019 dne:: 13.oktober 2019ob 20:06
DRŽAVNA LIGA U18

ZMAJČKI KRIM - OBZ SEŽANA 2:12


LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   OBZ SEŽANA   4   4   0   0   30   8
2   ZMAJČKI KRIM   4   3   0   1   18   6
3   KOLEKTOR IDRIJA   3   1   0   2   -10   2
4   POSTOJNSKA JAMA   2   0   0   2   -12   0
5   Š.B. KORTE-IZOLA   3   0   0   2   -26   0
4  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019 dne:: 13.oktober 2019ob 20:00
DRŽAVNA LIGA U14

AGROCHEM HRAST - PLISKOVICA 6:8
PLISKOVICA - Š.B. KORTE-IZOLA 2 13:1
ZMAJČKI KRIM - AGROCHEM HRAST 4:10
KOŠANA - KOLEKTOR IDRIJA 14:0

LESTVICA PO 9. (NEPOPOLNEM) KROGU                     
1   B.K REPENTABOR   7   7   0   0   66   14
2   Š.B. KORTE-IZOLA 1   7   5   1   1   30   11
3   BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA   8   5   1   2   10   11
4   AGROCHEM HRAST   8   5   0   3   38   10
5   B.K. PLISKOVICA   7   4   0   3   16   8
6   Š.B. KORTE-IZOLA 2   8   3   0   5   -32   6
7   B.K. KOŠANA   7   2   0   5   -16   4
8   B.K. POSTOJNSKA JAMA   6   0   0   6   -50   0
9   B.K. KOLEKTOR IDRIJA   6   0   0   6   -62   0
5  Tekmovanja v OBZ / OBZ Sežana / Odg: LIGA OBZ SEŽANA, MOŠKI, SEZONA 2019-20 dne:: 13.oktober 2019ob 19:39
6. krog

SUDEST – REPENTABOR 10:8
HRAST II – GRADNA 9:9
ROVNA BRINJ 12:6

http://www.obz-sezana.si/moski/
6  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2019/2020 dne:: 12.oktober 2019ob 19:50
2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN 9:13
NANOS : VIDEM KOŠANA 16:6
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA 13:9
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA 18:4
GORIŠKA BRDA : KATARINA 18:4

LESTVICA PO 8. KROGU                        
1   NANOS   8   8   0   0   56   16
2   GORIŠKA BRDA   8   5   0   3   28   10
3   JADRAN H.K.   8   5   0   3   18   10
4   PLANINA AJDOVŠČINA   8   5   0   3   -8   10
5   TABOR OZELJAN   8   4   0   4   16   8
6   CERKNIŠKO JEZERO   8   3   1   4   -22   7
7   PLISKOVICA   8   3   0   5   6   6
8   KOLEKTOR IDRIJA   8   3   0   5   -4   6
9   VIDEM KOŠANA   8   2   0   6   -38   4
10   KATARINA   8   1   1   6   -52   3
7  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2019/2020 dne:: 12.oktober 2019ob 19:38
1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ 14:8
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV 16:6
SLOGA : JADRAN IZOLA 18:4
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC 10:12
CESTA : PLANINA KRANJ 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   8   8   0   0   52   16
2   LOGATEC   8   5   2   1   14   12
3   PLANINA KRANJ   8   5   1   2   18   11
4   ČIRČE VAN-DEN   8   4   2   2   16   10
5   SLOGA   8   4   1   3   18   9
6   ORLEK ORO MET   8   3   0   5   -6   6
7   CESTA   8   2   0   6   -16   4
8   CENTER KRANJ   8   2   0   6   -22   4
9   GRADNA GIK   8   2   0   6   -36   4
10   JADRAN IZOLA   8   2   0   6   -38   4
8  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019 dne:: 12.oktober 2019ob 16:23
DRŽAVNA LIGA u14

Kar je odigrano do 9.  kroga

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u14.pdf
Sodniški  zapisniki:
8. krog
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sodniski_zapisniki/zapisniki_liga_u14_8_krog.pdf
9. krog
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sodniski_zapisniki/zapisniki_liga_u14_9_krog.pdf
9  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2019/2020 dne:: 11.oktober 2019ob 21:59
2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA 6:16
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ 12:10
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL 8:14
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA 18:4
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   BISTRICA   8   6   1   1   56   13
2   MENGEŠ RAKOLL   8   6   0   2   66   12
3   TRŽIČ AC ŽEPIČ   8   5   1   2   60   11
4   ROGOVILA TELE TV   8   5   0   3   2   10
5   TRATA MLADI   8   5   0   3   -4   10
6   ROGAŠKA CRYSTAL   8   4   1   3   6   9
7   SODRAŽICA   8   4   0   4   -16   8
8   BUDNIČAR   8   2   1   5   -26   5
9   JESENICE   8   0   1   7   -68   1
10   ZARJA   8   0   1   7   -76   1

10  Uredništvo foruma / Obvestila urednika / Odg: Objave na spletni strani dne:: 10.oktober 2019ob 18:10
Danes objavljeno na spletni strani

SODNIŠKA KOMISIJA
Poenoteni kiteriji o načinu vodenja ligaških tekem
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/poenoteni_kiteriji_o_nacinu_vodenja_ligaskih_tekem.pdf

11  Tekmovanja v OBZ / OBZ Sežana / Odg: Kraška rekreacijska liga 2019 dne:: 10.oktober 2019ob 07:25
Kraška rekreacijska liga 2019 se je končala z slavjem bazoviške Zarje, ki so na povratnem srečanju finalnega srečanja premagali Jadran iz Hrpelj in Kozine 9:3 in tako osvojili naslov prvaka. Na tretje mesto so se uvrstili balinarji iz Pliskovice, četrto mesto je zasedel Direndaj.

Končni vrstni red:

1. ZARJA BAZOVICA
2. JADRAN H.K.
3. PLISKOVICA
4.  DIRENDAJ
5. KOSTANJEVICA
6. UPOKOJENEC
7. KRAS ZGONIK
8. HRAST ŠTANJEL
9. R.Z. REPENTABOR
10. BRINJ POVIR 2
11. BRINJ POVIR 1
12. RISNIK DIVAČA
12  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2019/2020 dne:: 09.oktober 2019ob 09:50
2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA (Mohorč - Bajželj)
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ (Naglič - Šubert)
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL (Kirik - Haclar)
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA (Tomše - Štancar)
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI (Taškar B. - Krčmar)

1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ (Hervol B. - Žavbi)
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV (Zupanc - Frelih)
SLOGA : JDRAN IZOLA (Naglič - Lanišek)
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC (Milavec - Janev)
CESTA : PLANINA KRANJ (Marc - Žvokelj)

2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN (Likar - Guštin)
NANOS : VIDEM KOŠANA  (Petrič - Česnik
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA (Šefran - Kastelic)
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA (Kraševec - Taškar)
GORIŠKA BRDA : KATARINA (Ferfolja - Arčon)

9. krog, Mladinci U-18

13.10.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : OBZ Sežana (Naglič)
13.10.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola (Mače)

9. krog, Dečki U-14

12.10.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2  (Rupnik)
13.10.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Agrochem Hrast (Kirik)
20.10.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1 (Bašič)
13.10.2019 ob 9 uri,  BK Košana : BK Kolektor Idrija (Milavec)

13  Balinarska zveza Slovenije / Tekmovalna komisija / Odg: Državna prvenstva 2019 dne:: 08.oktober 2019ob 12:02
DP IGRA V KROG, ČLANICE 2019

19.10.2019, LJUBLJANA KRIM
ROK PRIJAVE DO 16.10.2019

Prijave pošljite na Komisijo za žensko balinanje na Email: bzs.kzb@gmail.com

DP HITROSTNO IN ŠTAFETNO ZBIJANJE, ČLANI 2019

27.10.2019, MARJETICA KOPER
ROK PRIJAVE DO 24.10.2019

Prijave pošljite na Tekmovalno komisijlna Email: bzs.tekmovalna@gmail.com
14  Balinarska zveza Slovenije / Tekmovalna komisija / Odg: Sodniški zapisniki 2019-20 dne:: 07.oktober 2019ob 11:24
Sodniški zapisniki:

1. državna liga
7. krog (vsi zapisniki)

1. državna liga članice
6. krog (vsi zapisniki)
7. krog (vsi zapisniki)

2. državna liga zahod
7. krog (vsi zapisniki)

2. državna liga vzhod
7. krog (vsi zapisniki)

https://www.balinarska-zveza.si/index.php/drzavne-lige/sodniski-zapisniki
15  Okrogla miza / Državne reprezentance / Svetovno prvenstvo v Turčiji, 5.- 9.11.2019 dne:: 07.oktober 2019ob 10:47
Članska balinarska reprezentanca bo opravila prve priprave z novim selektorjem pred svetovnim prvenstvom v Turčiji

Selektor slovenske balinarske reprezentance, Anton Kosar, je objavil seznam za 1. razširjene priprave članske reprezentance pred svetovnim prvenstvom v Turčiji.

Slovenska članska balinarska reprezentanca bo s pripravami začela v Četrtek 10.10.2019 ob 16:00 uri v balinarski dvorani Šiška v Ljubljani.

Selektor Anton Kosar je na uvodne priprave poklical 12 igralcev, Kozjek Jure, Tonejc Dejan, Janžič Davor, Borčnik Aleš, Petrič Anže, Kosirnik Jaka, Zdauc Martin, Kragelj Mitja, Čeh Erik, Povh Gašper, Sodec Žan, Štremfel Jaka.
Strani: [1] 2 3 ... 65
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!