Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:08 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 95
31  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 25.november 2018ob 13:32
SUPER LIGA

SOBOTA, 24.11.2018 ob 15:00, 4. krog

Krim: Košana                    20:6
Agrochem Hrast :Zabiče         10:16
Skala: Trata                    18:8
Postojna :AIKEA Antena          8:18

Lestvica:
1.Skala                  4 4 0 0 8 +38
2.Trata                  4 3 0 1 6 +26
3.Zabiče                 4 3 0 1 6 +12
4.Krim                   4 2 1 1 5 +20
5.AIKEA Antena           4 2 0 2 4 +18
6.Agrochem Hrast         4 1 1 2 3 -12
7.Postojna               4 0 0 4 0 -46
8.Košana                 4 0 0 4 0 -56
32  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 04.november 2018ob 13:26
PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

Odigrana je bila tekma:
Postojnska jama : OBZ Sežana   6:8

Lestvica:
1.Krim Zmajčki LJ       5 5 0 0 10 +36
2.OBZ Sežana            5 4 0 1  8 +24
3.Postojnska jama       5 3 0 2  6  +12
4.Kolektor Idr. Logatec 5 2 0 3  4 -10
5.Goriška Brda Agrochem 5 1 0 4  2  -8
6.ŠB Korte Izola        5 0 0 5  0 -54
33  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 03.november 2018ob 18:42
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

Odigrana je bila tekma:
Hrast : Košana   13:1

Lestvica:
1.Hrast                 7 6 1 0  13 +30
2.Pliskovica            7 6 0 1 12 +32
3.Skala Sežana          6 3 2 1  8 +20
4.ŠB Korte Izola 2      7 3 1 3  7  +2
5.Krim Zmajčki LJ       6 2 1 3  5  -4
6.ŠB Korte Izola 1      7 1 3 3  5  -6
7.Postojnska jama       7 1 0 6  2 -24
8.Košana                7 0 2 5  2 -50
34  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 03.november 2018ob 18:40
PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

Odigrana je bila tekma:
Goriška Brda Agrochem : Kolektor Idrija Logatec   6:8

Lestvica:
1.Krim Zmajčki LJ       5 5 0 0 10 +36
2.OBZ Sežana            4 3 0 1  6 +22
3.Postojnska jama       4 3 0 1  6  +14
4.Kolektor Idr. Logatec 5 2 0 3  4 -10
5.Goriška Brda Agrochem 5 1 0 4  2  -8
6.ŠB Korte Izola        5 0 0 5  0 -54
35  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 21.oktober 2018ob 17:56
PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

Odigrana je bila tekma:
Post. jama: Gor. B.-Agrochem    11:3

Lestvica:
1.Krim Zmajčki LJ       5 5 0 0 10 +36
2.OBZ Sežana            4 3 0 1  6 +22
3.Postojnska jama       4 3 0 1  6  +14
4.Goriška Brda Agrochem 4 1 0 3  2  -6
5.Kolektor Idr. Logatec 4 1 0 3  2 -12
6.ŠB Korte Izola        5 0 0 5  0 -54
36  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 21.oktober 2018ob 17:54
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

Odigrana je bila tekma:
Postojnska jama: Hrast      6:8

Lestvica:
1.Pliskovica            7 6 0 1 12 +32
2.Hrast                 6 5 1 0  11 +18
3.Skala Sežana          6 3 2 1  8 +20
4.ŠB Korte Izola 2      7 3 1 3  7  +2
5.Krim Zmajčki LJ       6 2 1 3  5  -4
6.ŠB Korte Izola 1      7 1 3 3  5  -6
7.Postojnska jama       7 1 0 6  2 -24
8.Košana                6 0 2 4  2 -38
37  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 14.oktober 2018ob 14:15
PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

NEDELJA, 14.10.2018 ob 9:00, 7. krog

Post. jama: Kol. Idrija-Logat.   9:5
Gor. B.-Agrochem :Krim Zmajčki 6:8

Lestvica:
1.Krim Zmajčki LJ       5 5 0 0 10 +36
2.OBZ Sežana            4 3 0 1  6 +22
3.Postojnska jama       3 2 0 1  4  +6
4.Goriška Brda Agrochem 3 1 0 2  2  +2
5.Kolektor Idr. Logatec 4 1 0 3  2 -12
6.ŠB Korte Izola        5 0 0 5  0 -54
38  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2018 dne:: 14.oktober 2018ob 14:14
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 14.10.2018 ob 9:00, 7. krog

Postojnska jama: Košana         13:1
Hrast: Pliskovica               10:4
ŠB Korte-Izola 1 :Zmajčki Krim  4:10
Skala Sežana: ŠB Korte-Izola 2  12:2

Lestvica:
1.Pliskovica            7 6 0 1 12 +32
2.Hrast                 5 4 1 0  9 +16
3.Skala Sežana          6 3 2 1  8 +20
4.ŠB Korte Izola 2      7 3 1 3  7  +2
5.Krim Zmajčki LJ       6 2 1 3  5  -4
6.ŠB Korte Izola 1      7 1 3 3  5  -6
7.Postojnska jama       6 1 0 5  2 -22
8.Košana                6 0 2 4  2 -38
39  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 14.oktober 2018ob 13:34
DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 13.10.2018 ob 16:00, 6. krog

Goriška Brda :Gradna GIK        8:14
Videm Košana: Kolektor Idrija   20:2
Cesta: KŠD Padna                20:2
Nanos: Tabor Ozeljan            14:8

Lestvica:
1.Cesta                  6 4 0 2 8 +34
2.Gradna GIK             6 4 0 2 8 +30
3.Goriška Brda           6 4 0 2 8 +26
4.Kolektor Idrija        6 4 0 2 8 -20
5.Nanos                  6 3 0 3 6 +20
6.Videm Košana           6 3 0 3 6  +4
7.Tabor Ozeljan          6 1 0 5 2 -30
8.KŠD Padna              6 1 0 5 2 -64
40  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 14.oktober 2018ob 13:33
PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 13.10.2018 ob 16:00, 6. krog

Logatec: Marjetica Koper        13:9
Jadran Izola: Planina Ajd.      12:10
Ilirska Bistrica: Orlek ORO MET 15:7
Jadran HK :Pliskovica          10:12

Lestvica:
1.Ilirska Bistrica      6 5 0 1 10 +32
2.Logatec               6 5 0 1 10 +14
3.Marjetica Koper       6 4 0 2  8 +24
4.Orlek ORO MET         6 3 0 3  6  -2
5.Jadran Izola          6 3 0 3  6  -8
6.Pliskovica            6 2 0 4  4 -18
7.Jadran HK             6 1 0 5  2 -14
8.Planina Ajdovščina    6 1 0 5  2 -28
41  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 14.oktober 2018ob 13:33
PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 13.10.2018 ob 16:00, 6. krog

Čirče VAN-DEN: Sloga            12:10
Center Kranj: Tržič - AC Žepič  13:9
Bistrica:Planina Kranj        11:11
Velenje Premog.: Mengeš Rakoll  16:6

Lestvica:
1.Sloga                 6 5 0 1 10 +22
2.Planina Kranj         6 4 1 1  9 +10
3.Center Kranj          6 4 0 2  8 +28
4.Velenje Premogovnik   6 4 0 2  8 +12
5.Čirče VAN-DEN         6 4 0 2  8  -8
6.Tržič-AC Žepič        6 1 0 5  2  -6
7.Mengeš Rakoll         6 1 0 5  2 -28
8.Bistrica              6 0 1 5  1 -30
42  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 13.oktober 2018ob 15:04
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 07.10.2018 ob 10:00, 7. krog

Šiška: Orlek ORO MET            14:10
Milje :Krim                  4:20
Deskle :Agrochem Hrast          8:16
Kolektor Idrija: Bistrica       17:7

Lestvica:
1.Kolektor Idrija       7 6 1 0 13 +64
2.Krim                  7 6 0 1 12 +66
3.Bistrica              7 4 0 3  8  -8
4.Milje                 7 3 1 3  7 -16
5.Šiška                 7 2 1 4  5 -34
6.Deskle                7 1 2 4  4 -14
7.Agrochem Hrast        7 2 0 5  4 -16
8.Orlek ORO MET         7 1 1 6  3 -42
43  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 11.oktober 2018ob 17:51
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 07.10.2018 ob 10:00, 7. krog

Šiška: Orlek ORO MET            14:10
Milje : Krim                   
Deskle :Agrochem Hrast          8:16
Kolektor Idrija: Bistrica       17:7

Lestvica:
1.Kolektor Idrija       7 6 1 0 13 +64
2.Krim                  6 5 0 1 10 +50
3.Bistrica              7 4 0 3  8  -8
4.Milje                 6 3 1 2  7   0
5.Šiška                 7 2 1 4  5 -34
6.Deskle                7 1 2 4  4 -14
7.Agrochem Hrast        7 2 0 5  4 -16
8.Orlek ORO MET         7 1 1 6  3 -42


Odigrana je bila tekma
Krim : Šiška     22:2
44  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 07.oktober 2018ob 13:16
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 07.10.2018 ob 10:00, 7. krog

Šiška: Orlek ORO MET            14:10
Milje : Krim          13.10. ob 10:00
Deskle :Agrochem Hrast          8:16
Kolektor Idrija: Bistrica       17:7

Lestvica:
1.Kolektor Idrija       7 6 1 0 13 +64
2.Krim                  5 4 0 1  8 +30
3.Bistrica              7 4 0 3  8  -8
4.Milje                 6 3 1 2  7   0
5.Šiška                 6 2 1 3  5 -14
6.Deskle                7 1 2 4  4 -14
7.Agrochem Hrast        7 2 0 5  4 -16
8.Orlek ORO MET         7 1 1 5  3 -42
45  Okrogla miza / Razno / Odg: Mednarodne novice dne:: 07.oktober 2018ob 13:15
Mednarodni turnir Denis Ravera dvojice + natančno zbijanje U-15, U18, U-23, dekleta

U-15  
Dvojice:     Slovenija : Italija    5:11
                 Slovenija : Italija   13:0
1/2 finale   Slovenija : Hrvaška   5:8
Štafeta:     Slovenija     39 zadetkov - tretji rezultat
                                   44 zadetkov - tretje mesto
Natančno:  Slovenija     8 + 12 točk - četrto mesto

U-18  
Dvojice:     Slovenija : Hrvaška      9:11
                 Slovenija : Monako 2    13:6
                 Slovenija : Turčija   13:0
1/2 finale   Slovenija : Francija   9:8
finale         Slovenija : Hrvaška   8:3
Štafeta:     Slovenija     44 zadetkov - drugi rezultat
                                  46 zadetkov  - tretje mesto
Natančno:  Slovenija     19 točk
finale         Slovenija : Francija   18:17

U-23  
Dvojice:     Slovenija : Francija   7:11
                 Slovenija : Švica    13:4
                 Slovenija : Turčija   13:5
1/2 finale   Slovenija : Hrvaška   3:4
Štafeta:     Slovenija     48 zadetkov - tretji rezultat
                                   47 zadetkov - četrto mesto
Natančno:  Slovenija     25 + 10 točk - šesto mesto

Dekleta  
Dvojice:     Slovenija : Bolgarija   11:0
                 Slovenija : Turčija    13:1
                 Slovenija : Francija 2    8:7
1/2 finale   Slovenija : Italija     3:11
Štafeta:     Slovenija     34 zadetkov - četrti rezultat
Natančno:  Slovenija    16 + 19 točk - tretje mesto
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 95
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!