Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:07 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 [2] 3 4 ... 95
16  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DP U-14 posamezno - obvestilo dne:: 28.april 2019ob 15:19
DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim:Bogataj Tomaž 5:9
Brišar Luka: Čuk Izak            9:5
Obolnar Zenkovič Tim:Čuk Izak  8:10
Bogataj Tomaž :Brišar Luka      1:11
Čuk Izak :Bogataj Tomaž         8:9
V polfinale: Brišar Luka, Bogataj Tomaž

2.skupina
Guštin Iva:Jekše Jure          7:10
Panger Jakob: Štunf Žan         10:5
Guštin Iva: Štunf Žan           13:1
Jekše Jure: Panger Jakob        13:4
Guštin Iva: Panger Jakob        13:6
V polfinale: Jekše Jure, Guštin Iva

Polfinale:
Brišar Luka :Guštin Iva         7:8
Bogataj Tomaž :Jekše Jure       7:11

Za 3. mesto:
Brišar Luka: Bogataj Tomaž       8:4

Za 1. mesto:
Guštin Iva:Jekše Jure          13:5
17  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DP U-14 posamezno - obvestilo dne:: 27.april 2019ob 17:22
DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim: Bogataj Tomaž
Brišar Luka: Čuk Izak

2.skupina
Guštin Iva: Jekše Jure
Panger Jakob: Štunf Žan
18  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DP U-14 posamezno - obvestilo dne:: 27.april 2019ob 17:21
DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, POLFINALE, SOBOTA, 27.04.2019


KORTE

1.skupina
Gardina Juri :Guštin Iva        5:12
Obolnar Zenk. Tim: Žužič Stella 13:0
Gardina Juri: Žužič Stella       6:0
Guštin Iva :Obolnar Zenkov. Tim 6:8
Gardina Juri :Guštin Iva        4:13
V 2. krog: Obolnar Zenkovič Tim in Guštin Iva

2.skupina
Škoberne Nelly :Fermo Laura     0:6
Štajner Nik :Marušič Domen      3:13
Škoberne Nelly :Štajner Nik     0:6
Fermo Laura: Marušič Domen       7:4
Štajner Nik: Marušič Domen      11:7
V 2. krog: Fermo Laura in Štajner Nik

3.skupina
Hoxha Sumeja :Brišar Luka       7:8
Kavčič Etien :Panger Jakob      1:13
Hoxha Sumeja: Kavčič Etien      10:5
Brišar Luka: Panger Jakob       10:5
Hoxha Sumeja :Panger Jakob     10:11
V 2. krog: Brišar Luka in Panger Jakob

4.skupina
Šavko Denis: Tragin Jakob        6:0
Bandelj Aljaž :Burdych Martin   5:10
Tragin Jakob :Bandelj Aljaž     0:6
Šavko Denis: Burdych Martin      9:8
Bandelj Aljaž: Burdych Martin   13:1
V 2. krog: Šavko Denis in Bandelj Aljaž


IDRIJA

5.skupina
Martulaš Rebecca :Pagon Tim     5:12
Vrabec Justin: Žigman Mia       13:0
Martulaš Rebecca: Žigman Mia    13:6
Pagon Tim :Vrabec Justin        3:12
Martulaš Rebecca: Pagon Tim     13:4
V 2. krog: Vrabec Justin in Martulaš Rebecca

6.skupina
Hartman Sara: Bandel K. Mihael   9:3
Štunf Žiga :Jekše Jure          2:13
Bandel K. Mihael: Štunf Žiga     8:5
Hartman Sara :Jekše Jure        6:13
Bandel K. Mihael: Hartman Sara  10:6
V 2. krog: Jekše Jure in Bandel Krištof Mihael

7.skupina
Vrabec Veronika :Kruh Bastjan   5:10
Fidel Anita :Bogataj Tomaž     4:12
Vrabec Veronika: Fidel Anita    13:0
Kruh Bastjan :Bogataj Tomaž    8:11
Vrabec Veronika: Kruh Bastjan   12:4
V 2. krog: Bogataj Tomaž in Vrabec Veronika

8.skupina
Pavšič Janja: Delost Karin       6:0
Štunf Žan :Čuk Izak             4:7
Delost Karin :Štunf Žan         0:6
Pavšič Janja :Čuk Izak          4:13
Štunf Žan: Pavšič Janja          7:6
V 2. krog: Čuk Izak in Štunf Žan


Razigravanje za finale:

Korte:
Obolnar Zen. Tim: Bandelj Aljaž 11:5
Guštin Iva: Šavko Denis          6:5
Brišar Luka: Štajner Nik        12:6
Panger Jakob: Fermo Laura       10:4

Idrija:
Vrabec Justin :Štunf Žan        5:7
Martulaš Rebecca :Čuk Izak      2:13
Jekše Jure: Vrabec Veronika     10:9
Bandel K. Mihael :Bogataj Tomaž3:13

Zmagovalci dvobojev v finale, ki bo jutri v nedeljo, 28.04.2019 v Idriji.
19  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 22.april 2019ob 15:20
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 20.04.2019 ob 10:00, 8. krog

Orlek ORO MET :Bistrica        10:14
Kolektor Idrija: Agrochem Hrast 18:6
Deskle :Krim                    5:19
Milje: Šiška                    13:11

Lestvica:
1.Kolektor Idrija       8 7 1 0 15 +78
2.Krim                  8 7 0 1 14 +80
3.Bistrica              8 5 0 3 10  -4
4.Milje                 8 4 1 3  9 -14
5.Šiška                 8 2 1 5  5 -36
6.Agrochem Hrast        8 2 0 6  4 -28
7.Deskle                8 1 2 5  4 -28
8.Orlek ORO MET         8 1 1 6  3 -46
20  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 13.april 2019ob 13:25
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 20.04.2019 ob 10:00, 8. krog

Orlek ORO MET : Bistrica
Kolektor Idrija : Agrochem Hrast
Deskle : Krim                                  5:19
Milje : Šiška

Lestvica:
1.Krim                  8 7 0 1 14 +80
2.Kolektor Idrija       7 6 1 0 13 +64
3.Bistrica              7 4 0 3  8  -8
4.Milje                 7 3 1 3  7 -16
5.Šiška                 7 2 1 4  5 -34
6.Agrochem Hrast        7 2 0 5  4 -16
7.Deskle                8 1 2 5  4 -28
8.Orlek ORO MET         7 1 1 6  3 -42
21  Okrogla miza / Državne lige / Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019 dne:: 07.april 2019ob 14:59
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 07.04.2019 ob 9:00, 1. krog
Zmajčki Krim: Pliskovica         8:6
Post. jama :Korte-Izola 2       6:8
Repentabor: Agrochem Hrast      10:4
Košana :Korte-Izola 1           2:12

Lestvica:
1.ŠB Korte-Izola 1       1 1 0 0 2 +10
2.BK Repentabor          1 1 0 0 2  +8
3.ŠB Korte-Izola 2       1 1 0 0 2  +2
3.BŠD Zmajčki Krim Lj.   1 1 0 0 2  +2
5.BK Kolektor Idrija     0 0 0 0 0   0
6.BK Pliskovica          1 0 0 1 0  -2
7.BK Postojnska jama     1 0 0 1 0  -2
8.BK Agrochem Hrast      1 0 0 1 0  -8
9.BK Košana              1 0 0 1 0 -10
22  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019 dne:: 07.april 2019ob 14:58
DP ČLANI, POSAMEZNO FINALE, SOBOTA, 13.04.2019 ob 9:00, SVETI ANTON

1.skupina
Štancer Jurij : Kragelj Mitja
Kosar Anton : Bratina Silvester

2.skupina
Tonejc Peter : Žvokelj Matej
Magerl Brane : Beguš Rok

23  Okrogla miza / Državna prvenstva / DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019 dne:: 07.april 2019ob 14:56
DP ČLANI, POSAMEZNO POLFINALE, SOBOTA, 06.04.2019 ob 9:00


ŠK. LOKA

1.skupina
Tonejc Peter: Rahne Primož      13:7
Tomažič Tomaž :Štancer Jurij    0:6
Rahne Primož: Tomažič Tomaž      6:0
Štancer Jurij: Tonejc Peter     13:9
Rahne Primož :Tonejc Peter     11:13
V drugi krog: Štancer Jurij in Tonejc Peter

2.skupina
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   11:13
Unetič Jože :Kocjan Robert      9:13
Pelc Matjaž: Unetič Jože        13:6
Osmančevič Emil :Kocjan Robert 10:13
Pelc Matjaž :Osmančevič Emil   12:13
V drugi krog: Kocjan Robert in Osmančevič Emil


LJ.-KRIM

3.skupina
Rednak Gregor: Keber Dušan ml.  13:2
Kosar Anton: Zupan Simon        13:12
Keber Dušan ml.: Zupan Simon    13:12
Rednak Gregor :Kosar Anton      2:13
Keber Dušan ml.: Rednak Gregor  13:6
V drugi krog: Kosar Anton in Keber Dušan ml.

4.skupina
Skale Aleš :Magerl Brane        2:13
Keber Dušan st.: Pintarič Damir 13:9
Skale Aleš :Pintarič Damir     11:13
Magerl Brane: Keber Dušan st.   13:7
Pintarič Damir: Keber Dušan st. 13:8
V drugi krog: Magerl Brane in Pintarič Damir


PIVKA

5.skupina
Bratina Silvester :Vidali Bojan 1:13
Collori Teo :Beguš Rok          0:6
Bratina Silvester: Collori Teo   6:0
Vidali Bojan :Beguš Rok         9:13
Bratina Silvester: Vidali Bojan 12:7
V drugi krog: Beguš Rok in Bratina Silvester

6.skupina
Jagodnik Marko: Ujčič Bruno     13:5
Sosič Klemen: Kastelic Andrej   13:1
Ujčič Bruno: Kastelic Andrej    13:12
Jagodnik Marko:Sosič Klemen    4:13
Ujčič Bruno :Jagodnik Marko     7:13
V drugi krog: Sosič Klemen in Jagodnik Marko


PLANINA-AJDOVŠČINA

7.skupina
Furlan Bojan :Petrovič Slavko   8:13
Povh Matija: Kragelj Mitja      12:11
Furlan Bojan :Kragelj Mitja     1:13
Petrovič Slavko :Povh Matija    9:13
Kragelj Mitja: Petrovič Slavko  11:9
V drugi krog: Povh Matija in Kragelj Mitja

8.skupina
Frank David :Žikovič Alen      11:12
Koprivec Vinko: Žvokelj Matej   11:10
Frank David :Žvokelj Matej      6:13
Žikovič Alen: Koprivec Vinko    13:6
Žvokelj Matej: Koprivec Vinko   13:4
V drugi krog: Žikovič Alen in Žvokelj Matej

ŠKOFJA LOKA
Štancer Jurij: Osmančevič Emil  13:5
Tonejc Peter: Kocjan Robert     13:10

LJ.-KRIM
Kosar Anton: Pintarič Damir     13:6
Keber Dušan ml. :Magerl Brane   9:13

PIVKA
Beguš Rok: Jagodnik Marko       13:5
Bratina Silvester: Sosič Klemen 13:5

PLANINA-AJDOVŠČINA
Povh Matija :Žvokelj Matej     11:12
Kragelj Mitja: Žikovič Alen     13:4

Zmagovalci v finale, 13.04.2019, Sveti Anton
24  Okrogla miza / Državna prvenstva / DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2019 dne:: 23.marec 2019ob 15:31
DP U-18, IGRA V KROG, SOBOTA, 23.03.2019 ob 9:00, SEŽANA

1.skupina
Povh Gašper: Močnik Luka        21:14
Blaževič Luka: Sedmak Gašper    20:16
Blaževič Luka: Kariž Alen       18:17
Močnik Luka: Sedmak Gašper      25:12
Povh Gašper: Blaževič Luka      21:15
Kariž Alen :Močnik Luka        15:16
Blaževič Luka :Močnik Luka     20:21
V polfinale: Povh Gašper, Močnik Luka

2.skupina
Štremfel Jaka: Poljanec Matija  18:12
Guštin Jan: Sedmak Domen        21:15
Guštin Jan: Vrabec Aljaž        25:14
Poljanec Matija: Sedmak Domen   22:16
Štremfel Jaka: Guštin Jan       25:22
Vrabec Aljaž :Poljanec Matija  13:14
Guštin Jan: Poljanec Matija     22:15
V polfinale: Štremfel Jaka, Guštin Jan


Polfinale:
Povh Gašper: Guštin Jan         27:25
Močnik Luka :Štremfel Jaka     17:20

Za 3. mesto:
Guštin Jan: Močnik Luka         21:16

Za 1. mesto:
Povh Gašper:Štremfel Jaka      27:16


Končni vrstni red:
1. Povh Gašper
2. Štremfel Jaka
3. Guštin Jan
4. Močnik Luka
5. Blaževič Luka
6. Poljanec Matija
7. Kariž Alen
8. Vrabec ALjaž
9. Sedmak Gašper
10. Sedmak Domen
25  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 09.februar 2019ob 22:38
SUPER LIGA

SOBOTA, 09.02.2019 ob 15:00, 11. krog

Košana: Krim                    14:12
Zabiče: Agrochem Hrast          22:4
Trata: Skala                    18:8
AIKEA Antena: Postojnska jama   21:5

Lestvica:
1.Trata             11 10 0  1 20 +122
2.Zabiče            11  9 0  2 18  +72
3.Skala             11  8 0  3 16  +48
4.Agrochem Hrast    11  6 1  4 13  +34
5.Krim              11  4 1  6  9  -24
6.AIKEA Antena      11  4 0  7  8   -2
7.Postojnska jama   11  1 0 10  2 -120
8.Košana            11  1 0 10  2 -130
26  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 03.februar 2019ob 09:29
SUPER LIGA

SOBOTA, 02.02.2019 ob 15:00, 10. krog

Krim: Postojnska jama           21:5
Skala: AIKEA Antena             23:3
Zabiče :Trata                  12:14
Košana :Agrochem Hrast          5:21

Lestvica:
1.Trata              10 9 0  1 18 +112
2.Skala              10 8 0  2 16  +58
3.Zabiče             10 8 0  2 16  +54
4.Agrochem Hrast     10 6 1  3 13  +52
5.Krim               10 4 1  5  9  -22
6.AIKEA Antena       10 3 0  7  6  -18
7.Postojnska jama    10 1 0  9  2 -104
8.Košana             10 0 0 10  0 -132
27  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 08.december 2018ob 19:56
SUPER LIGA

SOBOTA, 08.12.2018 ob 15:00, 6. krog

Krim : Zabiče                             7:19
Skala : Košana                         18:8
Postojna : Agrochem Hrast        10:16
AIKEA Antena : Trata                  6:20

Lestvica:
1.Trata                 6 5 0 1 10 +62
2.Skala                 6 5 0 1 10 +30
3.Zabiče                6 5 0 1 10 +26
4.Agrochem Hrast        6 3 1 2  7 +12
5.Krim                  6 3 1 2  7 +10
6.AIKEA Antena          6 2 0 4  4  +2
7.Košana                6 0 0 6  0 -68
8.Postojna              6 0 0 6  0 -74
28  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 02.december 2018ob 11:30
SUPER LIGA

SOBOTA, 01.12.2018 ob 15:00, 5. krog

AIKEA Antena :Krim             12:14
Trata: Postojna                 24:2
Agrochem Hrast: Skala           22:4
Košana :Zabiče                 12:14

Lestvica:
1.Trata                  5 4 0 1 8 +48
2.Skala                  5 4 0 1 8 +20
3.Zabiče                 5 4 0 1 8 +14
4.Krim                   5 3 1 1 7 +22
5.Agrochem Hrast         5 2 1 2 5  +6
6.AIKEA Antena           5 2 0 3 4 +16
7.Košana                 5 0 0 5 0 -58
8.Postojna               5 0 0 5 0 -68
29  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA MLADINCI 2018 dne:: 25.november 2018ob 13:34
NATANČNO ZBIJANJE U-18, NEDELJA, 25.11.2018 ob 9:00, LJ.-KRIM

Končni vrstni red:       1.ser. 2.ser.
1.Povh Gašper              15     18
2.Sodec Žan                16     16
3.Fabjan Jure              22     11
4.Guštin Jan               17      6
5.Šepič Bojc               10
6.Poljanec Matija           8
7.Močnik Luka               5
8.Treven Albert             4
9.Blaževič Luka             0
30  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA DEČKI 2018 dne:: 25.november 2018ob 13:33
NATANČNO ZBIJANJE U-14, NEDELJA, 25.11.2018 ob 9:00, LJ.-KRIM

Končni vrstni red: 1.ser  2.ser. 3.ser.
1.Guštin Iva         15     11     14
2.Škoberne Nelly      7     12     12
3.Vrabec Aljaž       12     11      7
4.Štremfel Jaka      18     23      6
5.Kariž Alen          5      9
6.Brišar Luka        13      6
7.Jekše Jure          7      2
8.Marušič Domen       9      0
9.Tragin Jakob        0
9.Bandelj Aljaž       0
9.Vrabec Justin       0
Strani: 1 [2] 3 4 ... 95
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!