Balinarska Zveza Slovenije
29.februar 2020ob 11:29 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: 1 ... 93 94 [95]
1411  Tekmovanja v OBZ / OBZ Gorenjska / Odg: Objave rezultatov gorenjskih lig dne:: 18.maj 2010ob 06:08
GORENJSKO PRVENSTVO ČLANICE - POSAMEZNO                  
                  
Skupina 1                  
                  
Kopač Mojca   :   Knafeljc Milena      7   :   5
Kunstelj Marina   :   Kopač Mojca      5   :   8
Kunstelj Marina   :   Knafeljc Milena      13   :   4
                  
   1.   Kopač Mojca            
   2.   Kunstelj Marina            
                  
Skupina 2                  
                  
Gros Monika   :   Hervol Marjeta      13   :   4
Šumi Sabina   :   Hervol Marjeta      7   :   5
Šumi Sabina   :   Gros Monika      6   :   7
                  
   3.   Gros Monika            
   4.   Šumi Sabina            
                  
Skupina 3                  
                  
Urbanč Marjeta   :   Srečnik Vida      5   :   6
Valjavec Ani   :   Srečnik Vida      5   :   7
Valjavec Ani   :   Urbanč Marjeta      0   :   13
                  
   5.   Srečnik Vida            
   6.   Urbanč Marjeta            
                  
Skupina 4                  
                  
Hervol Eva   :   Krč Vera      7   :   11
Kogoj Dani   :   Krč Vera      6   :   8
Kogoj Dani   :   Hervol Eva      13   :   2
                  
   7.   Krč Vera            
   8.   Kogoj Dani            
                  
ČETRTFINALE                  
                  
Kopač Mojca   :   Kogoj Dani      5   :   8
Kunstelj Marina   :   Krč Vera      9   :   10
Gros Monika   :   Urbanč Marjeta      6   :   8
Šumi Sabina   :   Srečnik Vida      13   :   2
                  
POLFINALE                  
                  
Kogoj Dani   :   Šumi Sabina      4   :   9
Krč Vera   :   Urbanč Marjeta      11   :   6
                  
Za 1. mesto                  
                  
Šumi Sabina   :   Krč Vera      9   :   3
                  
Za 3. mesto                  
                  
Kogoj Dani   :   Urbanč Marjeta      12   :   7


ČETRTFINALE                  
                  
Kopač Mojca   :   Kogoj Dani      5   :   8
Kunstelj Marina   :   Krč Vera      9   :   10
Gros Monika   :   Urbanč Marjeta      6   :   8
Šumi Sabina   :   Srečnik Vida      13   :   2
                  
POLFINALE                  
                  
Kogoj Dani   :   Šumi Sabina      4   :   9
Krč Vera   :   Urbanč Marjeta      11   :   6
                  
Za 1. mesto                  
                  
Šumi Sabina   :   Krč Vera      9   :   3
                  
Za 3. mesto                  
                  
Kogoj Dani   :   Urbanč Marjeta      12   :   7
                  
                  
      VRSTNI RED:            
   1.   Šumi Sabina   (Milje)         
   2.   Krč Vera      (Milje)      
   3.   Kogoj Dani   (Bistrica)         
   4.   Urbanč Marjeta   (Milje)         
   5.   Kunstelj Marina   (Milje)         
   6.   Gros Monika   (Bistrica)            
   7.   Kopač Mojca   (Milje)         
   8.   Srečnik Vida   (Bistrica)            
   9.   Knafeljc Milena   (Bistrica)            
   10.   Hervol Marjeta   (Bistrica)            
   11.   Hervol Eva   (Bistrica)            
   12.   Valjavec Ani   (Bistrica)   

Prve tri tekmovalke so se uvrstile na državno prvenstvo!         
1412  Tekmovanja v OBZ / OBZ Gorenjska / Odg: Objave rezultatov gorenjskih lig dne:: 18.maj 2010ob 05:53
LIGA STAREJŠIH ČLANOV - ZAHOD                              
                              
1. KROG      06.05.2010                        
Predoslje   :   Gorje      2   :   10   /   35   :   69
Adrijan Černivec   :   Hrušica      10   :   2   /   66   :   49
Milje   :   Trata veterani      7   :   6   /   69   :   53
Jesenice   :   Šenčur      12   :   0   /   77   :   22
Čirče VAN - DEN   :   Bistrica      10   :   2   /   65   :   39


2. KROG      13.05.2010                        
Gorje   :   Bistrica      8   :   4   /   71   :   33
Hrušica   :   Milje      0   :   12   /   18   :   78
Trata veterani   :   Jesenice      7   :   5   /   56   :   53
Šenčur   :   Čirče VAN - DEN      7   :   5   /   60   :   49
Predoslje   :   Adrijan Černivec      10   :   2   /   61   :   37


   LIGA STAREJŠIH ČLANOV - ZAHOD                     
                        
   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   R IGRE   R PUNTI
1.   Gorje   2   0   0   0   6   12   72
2.   Milje   1   1   0   0   5   13   76
3.   Trata veterani   1   0   1   0   4   1   -13
4.   Jesenice   1   0   0   1   3   10   52
5.   Čirče VAN - DEN   1   0   0   1   3   6   15
6.   Adrijan Črnivec   1   0   0   1   3   0   -7
7.   Predoslje   1   0   0   1   3   0   -10
8.   Šenčur   1   0   0   1   3   -10   -44
9.   Bistrica   0   0   0   2   0   -12   -64
10.   Hrušica   0   0   0   2   0   -20   -77
1413  Tekmovanja v OBZ / OBZ Gorenjska / Odg: Objave rezultatov gorenjskih lig dne:: 18.maj 2010ob 05:52
LIGA STAREJŠIH ČLANOV - VZHOD                              
                              
1. KROG      06.05.2010                        
Tržič      :   Huje         8   :   4   /   63   :   49
Center      :   Planina         1   :   11   /   31   :   77
Sava      :   Primskovo      4   :   8   /   54   :   60
Radovljica Alp.   :   Lesce         8   :   4   /   61   :   58
Zasip      :   Rogovila TELE TV              12   :   0   /   64   :   30


2. KROG      13.05.2010                        
Huje                :   Rogovila TELE TV      10   :   2   /   64   :   43
Planina      :   Sava         10   :   2   /   68   :   35
Primskovo   :   Radovljica Alp.      12   :   0   /   77   :   21
Lesce      :   Zasip         10   :   2   /   62   :   37
Tržič      :   Center         12   :   0   /   73   :   21


   LIGA STAREJŠIH ČLANOV - VZHOD                     
                        
   EKIPA   Z   N2   N1   P   TOČKE   R IGRE   R PUNTI
1.   Planina   2   0   0   0   6   18   79
2.   Tržič   2   0   0   0   6   16   66
3.   Primskovo   2   0   0   0   6   16   62
4.   Lesce   1   0   0   1   3   4   22
5.   Zasip   1   0   0   1   3   4   9
6.   Huje   1   0   0   1   3   4   7
7.   Radovljica Alpetour   1   0   0   1   3   -8   -53
8.   Sava   0   0   0   2   0   -12   -39
9.   Rogovila TELE TV   0   0   0   2   0   -20   -55
10.   Center   0   0   0   2   0   -22   -98
1414  Tekmovanja v OBZ / OBZ Gorenjska / Objave rezultatov gorenjskih lig dne:: 18.maj 2010ob 05:40
Kot sem obljubil, bom na tem mestu v bodoče objavljal rezultate in lestvice gorenjskih lig, kakor tudi dosežke na gorenjskih prvenstvih.
Strani: 1 ... 93 94 [95]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!