Balinarska Zveza Slovenije
22.avgust 2019ob 13:30 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
  Domov Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
  Pokaži prispevke
Strani: [1] 2 3 ... 95
1  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 13.junij 2019ob 14:07
NUJNO OBVESTILO!!

Vse sodnike, ki sodijo ligaške tekme ta vikend obveščam, da sem odsoten. Naprošam vas, da rezultate sporočate na telefon 031/32 32 72.

Hvala
2  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019 dne:: 12.maj 2019ob 16:29
DP ČLANI, DVOJICE FINALE, NEDELJA, 26.05.2019 ob 9:00, KOPER

1.skupina
Center Kranj : Postojna
Mengeš 2 : AIKEA Antena


2.skupina
Trata : Dragomer
Trata mladi : Il. Bistrica 1
3  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DRŽAVNA PRVENSTVA ČLANI 2019 dne:: 12.maj 2019ob 16:25
DP ČLANI - DVOJICE, POLFINALE, NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00


BISTRICA

1.skupina
Krim 1 :Center Kranj            5:13
Hoče :Ihan Tabor                9:13
Krim 1: Hoče                    11:10
Center Kranj:Ihan Tabor        13:10
Krim 1: Ihan Tabor              13:1
V 2. krog: Center Kranj in Krim 1

2.skupina
Svoboda :Trata                  2:13
Bistrica: Krim 2                13:6
Svoboda :Krim 2                 3:13
Trata: Bistrica                 13:0
Krim 2: Bistrica                13:10
V 2. krog: Trata in Krim 2


TRŽIČ

3.skupina
Mengeš 1: Planina Kranj         13:5
Sodražica :Velenje Premogovnik  8:10
Planina Kranj :Sodražica        6:11
Mengeš 1 :Velenje Premogovnik   4:13
Sodražica: Mengeš 1             13:8
V 2. krog: Velenje Premogovnik in Sodražica

4.skupina
Mengeš 2 :Loka 1000             9:10
Trata mladi: Dobrova            11:10
Mengeš 2: Dobrova               13:9
Loka 1000 :Trata mladi          5:8
Mengeš 2: Loka 1000             13:4
V 2. krog: Trata mladi in Mengeš 2


ILIRSKA BISTRICA

5.skupina
AIKEA Antena: Planina Ajd. 2    12:5
Jadran HK :Ilirska Bistrica 1   0:13
Planina Ajd. 2 :Jadran HK       7:13
AIKEA Antena:Ilir. Bistrica 1  2:13
Jadran HK :AIKEA Antena         5:13
V 2. krog: Ilirska Bistrica 1 in AIKEA Antena

6.skupina
Ilirska Bistrica 2: Skala       12:7
Jadran Izola :Bistrc            4:13
Skala: Jadran Izola             13:4
Ilirska Bistrica 2:Bistrc      2:13
Skala:Ilirska Bistrica 2       4:13
V 2. krog: Bistrc in Ilirska Bistrica 2


PLANINA

7.skupina
Nanos :Agrochem Hrast           4:13
Orlek ORO MET :Logatec          7:11
Nanos: Orlek ORO MET            10:9
Agrochem Hrast: Logatec         10:7
Nanos :Logatec                  4:13
V 2. krog: Agrochem Hrast in Logatec

8.skupina
Dragomer :Postojna              8:9
Marjetica KP :Planina Ajd. 1    5:9
Dragomer: Marjetica KP          12:11
Postojna:Planina Ajd. 1       10:7
Dragomer: Planina Ajd. 1         8:3
V 2. krog: Postojna in Dragomer


Razigravanje za uvrstitev v finale:

BISTRICA
Center Kranj: Krim 2            13:5
Krim 1 :Trata                  12:13

TRŽIČ
Velenje Premogovnik :Mengeš 2   5:13
Sodražica :Trata mladi         10:11

ILIRSKA BISTRICA
Il. Bistrica 1: Il. Bistrica  2 13:7
AIKEA Antena: Bistrc            13:3

PLANINA - AJDOVŠČINA
Agrochem Hrast :Dragomer       10:11
Logatec :Postojna               1:13

Zmagovalci dvobojev so se uvrstili v finale, ki bo 26.05.2019 v Kopru.
4  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019 dne:: 12.maj 2019ob 13:44
PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00, 3. krog

Repentabor : Pliskovica       prelož.
Košana: Postojnska jama        12:2
Kolektor Idrija :Zmajčki Krim  4:10
Korte-Izola 1 : Agrochem Hrastprelož.

Lestvica:
1.BK Repentabor          2 2 0 0 4 +14
2.ŠB Korte-Izola 2       2 2 0 0 4  +8
3.BŠD Zmajčki Krim Lj.   3 2 0 1 4  +2
4.ŠB Korte-Izola 1       1 1 0 0 2 +10
5.BK Pliskovica          2 1 0 1 2  +8
6.BK Agrochem Hrast      2 1 0 1 2   0
7.BK Košana              3 1 0 2 2  -6
8.BK Kolektor Idrija     2 0 0 2 0 -14
9.BK Postojnska jama     3 0 0 3 0 -22


PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00

Kolektor Idrija :Zmajčki Krim   1:13

Lestvica:
1.BŠD Zmajčki Krim Lj.   1 1 0 0 2 +12
2.OBZ Sežana             1 1 0 0 2  +4
3.ŠB Korte-Izola         0 0 0 0 0   0
3.BK Postojnska jama     0 0 0 0 0   0
5.BK Kolektor Idrija     2 0 0 2 0 -16
5  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 12.maj 2019ob 10:14
PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 11.05.2019 ob 16:00, 8. krog

Čirče VAN-DEN: Center Kranj     12:10
Sloga: Bistrica                 14:8
Tržič-AC Žepič: Velenje Prem.   12:10
Planina Kranj: Mengeš Rakoll    16:6

Lestvica:
1.Sloga                 8 7 0 1 14 +30
2.Čirče VAN-DEN         8 6 0 2 12  -2
3.Planina Kranj         8 5 1 2 11 +18
4.Velenje Premogovnik   8 5 0 3 10 +12
5.Center Kranj          8 4 0 4  8 +24
6.Tržič-AC Žepič        8 3 0 5  6  +2
7.Mengeš Rakoll         8 1 0 7  2 -42
8.Bistrica              8 0 1 7  1 -42


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 11.05.2019 ob 16:00, 8. krog

Logatec: Jadran Izola           20:2
Marjetica Koper: Il. Bistrica   12:10
Planina Ajdovščina: Jadran HK   16:6
Orlek ORO MET :Pliskovica       9:13

Lestvica:
1.Ilirska Bistrica      8 6 0 2 12 +44
2.Marjetica Koper       8 6 0 2 12 +36
3.Logatec               8 6 0 2 12 +30
4.Orlek ORO MET         8 4 0 4  8  +6
5.Pliskovica            8 4 0 4  8 -12
6.Jadran Izola          8 3 0 5  6 -36
7.Planina Ajdovščina    8 2 0 6  4 -32
8.Jadran HK             8 1 0 7  2 -36


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 11.05.2019 ob 16:00, 8. krog

Goriška Brda: Videm Košana      16:6
Gradna GIK: Cesta               17:5
Kolektor Idrija: Nanos          14:8
KŠD Padna :Tabor Ozeljan        6:16

Lestvica:
1.Gradna GIK            8 6 0 2 12 +56
2.Goriška Brda          8 5 0 3 10 +32
3.Cesta                 8 5 0 3 10 +28
4.Kolektor Idrija       8 5 0 3 10 -20
5.Nanos                 8 4 0 4  8 +20
6.Tabor Ozeljan         8 3 0 5  6 -16
7.Videm Košana          8 3 0 5  6 -20
8.KŠD Padna             8 1 0 7  2 -80


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 11.05.2019 ob 16:00, 7. krog

AMD Trbovlje :Rogaška Crystal   4:18

Lestvica:
1.Rogaška Crystal        5 4 0 1 8 +34
2.Hoče                   4 2 0 2 4 +14
3.AMD Trbovlje           5 1 0 4 2 -48
6  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 11.maj 2019ob 13:28
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 11.05.2019 ob 10:00, 11. krog

Deskle: Orlek ORO MET           14:10
Milje :Kolektor Idrija         11:13
Šiška:Bistrica                12:12
Krim: Agrochem Hrast            24:0

Lestvica:
1.Krim               11 10 0 1 20 +144
2.Kolektor Idrija    11  9 1 1 19  +60
3.Milje              11  5 1 5 11  -18
4.Bistrica           11  5 1 5 11  -32
5.Deskle             11  3 2 6  8  -18
6.Šiška              11  3 2 6  8  -38
7.Agrochem Hrast     11  3 0 8  6  -54
8.Orlek ORO MET      11  2 1 8  5  -44
7  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 11.maj 2019ob 13:27
DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 10.05.2019 ob 17:30, 8. krog

EIS Budničar: Krško             18:4
Loka 1000 :Sodražica            9:13
Rogovila Tele TV: Trata mladi   12:10

Lestvica:
1.Trata mladi           7 5 0 2 10 +26
2.Sodražica             7 4 1 2  9 +26
3.Jesenice              6 4 0 2  8 +18
4.Rogovila TELE TV      7 3 2 2  8 +12
5.EIS Budničar          7 3 1 3  7 +18
6.Krško                 7 2 0 5  4 -34
7.Loka 1000             7 1 0 6  2 -66
8  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 05.maj 2019ob 13:30
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 05.05.2019 ob 10:00, 10. krog

Orlek ORO MET: Agrochem Hrast   19:5
Bistrica :Krim                  4:20
Kolektor Idrija: Šiška          15:9
Deskle: Milje                   17:7

Lestvica:
1.Krim                10 9 0 1 18 +120
2.Kolektor Idrija     10 8 1 1 17  +58
3.Milje               10 5 1 4 11  -16
4.Bistrica            10 5 0 5 10  -32
5.Šiška               10 3 1 6  7  -38
6.Deskle              10 2 2 6  6  -22
7.Agrochem Hrast      10 3 0 7  6  -30
8.Orlek ORO MET       10 2 1 7  5  -40
9  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 04.maj 2019ob 19:51
DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 04.05.2019 ob 16:00, 7. krog

Tabor Ozeljan: Goriška Brda     13:9
KŠD Padna :Nanos                8:14
Kolektor Idrija :Cesta          8:14
Gradna GIK: Videm Košana        18:4

Lestvica:
1.Gradna GIK            7 5 0 2 10 +44
2.Cesta                 7 5 0 2 10 +40
3.Nanos                 7 4 0 3  8 +26
4.Goriška Brda          7 4 0 3  8 +22
5.Kolektor Idrija       7 4 0 3  8 -26
6.Videm Košana          7 3 0 4  6 -10
7.Tabor Ozeljan         7 2 0 5  4 -26
8.KŠD Padna             7 1 0 6  2 -70
10  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 04.maj 2019ob 19:50
PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 04.05.2019 ob 16:00, 7. krog

Pliskovica: Logatec             12:10
Orlek ORO MET: Jadran HK        17:5
Planina Ajdovš. :Il. Bistrica   4:18
Marjetica Koper: Jadran Izola   16:6

Lestvica:
1.Ilirska Bistrica      7 6 0 1 12 +46
2.Marjetica Koper       7 5 0 2 10 +34
3.Logatec               7 5 0 2 10 +12
4.Orlek ORO MET         7 4 0 3  8 +10
5.Pliskovica            7 3 0 4  6 -16
6.Jadran Izola          7 3 0 4  6 -18
7.Jadran HK             7 1 0 6  2 -26
8.Planina Ajdovščina    7 1 0 6  2 -42
11  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 04.maj 2019ob 19:50
PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 04.05.2019 ob 16:00, 7. krog

Mengeš Rakoll :Čirče VAN-DEN    9:13
Planina Kranj :Velenje Premog. 10:12
Tržič - AC Žepič: Bistrica      14:8
Sloga: Center Kranj             12:10

Lestvica:
1.Sloga                 7 6 0 1 12 +24
2.Velenje Premogovnik   7 5 0 2 10 +14
3.Čirče VAN-DEN         7 5 0 2 10  -4
4.Planina Kranj         7 4 1 2  9  +8
5.Center Kranj          7 4 0 3  8 +26
6.Tržič-AC Žepič        7 2 0 5  4   0
7.Mengeš Rakoll         7 1 0 6  2 -32
8.Bistrica              7 0 1 6  1 -36
12  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 04.maj 2019ob 13:34
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 04.05.2019 ob 10:00, 9. krog

Milje: Orlek ORO MET            16:8
Šiška: Deskle                   14:10
Krim: Kolektor Idrija           24:0
Agrochem Hrast: Bistrica        18:6

Lestvica:
1.Krim                 9 8 0 1 16 +104
2.Kolektor Idrija      9 7 1 1 15  +52
3.Milje                9 5 1 3 11   -6
4.Bistrica             9 5 0 4 10  -16
5.Šiška                9 3 1 5  7  -32
6.Agrochem Hrast       9 3 0 6  6  -16
7.Deskle               9 1 2 6  4  -32
8.Orlek ORO MET        9 1 1 7  3  -54
13  Okrogla miza / Državne lige / Odg: Državne lige 2018/2019 dne:: 04.maj 2019ob 10:12
DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 03.05.2019 ob 17:30, 7. krog

Jesenice :Trata mladi          10:12
Rogovila Tele TV:Sodražica    11:11
Loka 1000 :Krško                8:14

Lestvica:
1.Trata mladi           6 5 0 1 10 +28
2.Jesenice              6 4 0 2  8 +18
3.Sodražica             6 3 1 2  7 +22
4.Rogovila TELE TV      6 2 2 2  6 +10
5.EIS Budničar          6 2 1 3  5  +4
6.Krško                 6 2 0 4  4 -20
7.Loka 1000             6 1 0 6  2 -62
14  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DP U-14 posamezno - obvestilo dne:: 28.april 2019ob 15:19
DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim:Bogataj Tomaž 5:9
Brišar Luka: Čuk Izak            9:5
Obolnar Zenkovič Tim:Čuk Izak  8:10
Bogataj Tomaž :Brišar Luka      1:11
Čuk Izak :Bogataj Tomaž         8:9
V polfinale: Brišar Luka, Bogataj Tomaž

2.skupina
Guštin Iva:Jekše Jure          7:10
Panger Jakob: Štunf Žan         10:5
Guštin Iva: Štunf Žan           13:1
Jekše Jure: Panger Jakob        13:4
Guštin Iva: Panger Jakob        13:6
V polfinale: Jekše Jure, Guštin Iva

Polfinale:
Brišar Luka :Guštin Iva         7:8
Bogataj Tomaž :Jekše Jure       7:11

Za 3. mesto:
Brišar Luka: Bogataj Tomaž       8:4

Za 1. mesto:
Guštin Iva:Jekše Jure          13:5
15  Okrogla miza / Državna prvenstva / Odg: DP U-14 posamezno - obvestilo dne:: 27.april 2019ob 17:22
DP U-14, POSAMEZNO KLASIČNO, FINALE, NEDELJA, 28.04.2019, IDRIJA

1.skupina
Obolnar Zen. Tim: Bogataj Tomaž
Brišar Luka: Čuk Izak

2.skupina
Guštin Iva: Jekše Jure
Panger Jakob: Štunf Žan
Strani: [1] 2 3 ... 95
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!