Balinarska Zveza Slovenije

Tekmovanja v OBZ => OBZ Notranjska => Temo je začel: Branko na 26.maj 2013ob 09:47



Naslov: koledar prvenstev notranjske
Sporočilo napisal: Branko na 26.maj 2013ob 09:47
PRVENSTVA NOTRANJSKE 2013

DATUM PRVENSTVA   KATEGORIJA         ORGANIZATOR
___________________________________________________________________
ČLANI  
5. junij – sreda      POSAMEZNO B    (ob 17.00 uri)   (Blagajana in Sinja G.)
12. junij– sreda      POSAMEZNO A   (ob 17.00 uri)    (Logatec in Žiri)
19. junij – sreda      DVOJICE B   (ob 17.00 uri)   (Logatec in Cerknica)
26. junij - sreda      DVOJICE A   (ob 17.00 uri)   (Dragomer in Žiri)
23. junij – NEDELJA   POKAL NOBZ    (ob 9.00 uri)   (Logatec)
1.  september – NEDELJA DVOJICE A - finale (ob 9.00 uri)   (po dogovoru)
8. september – NEDELJA   POSAMEZNO A - finale (ob 9.00 uri)(po dogovoru)
11. sept. – sreda   NATANČNO ZBIJANJE (ob 17.00 uri)(JAMA)
22. september – NEDELJA   KROG - finale   (ob 9.00 uri)   (Loška dolina) 

9. junij - NEDELJA   POKAL NOBZ - starejši člani (ob 9.00 uri)(LOGATEC)

ČLANICE
5. maj – NEDELJA      DVOJICE   (ob 9.00 uri)   (KOLEKTOR IDRIJA)
2. junij – NEDELJA      POSAMEZNO   (ob 9.00 uri)   (LOŠKA DOLINA)
16. junij  – NEDELJA              POKAL ČETVORKE   (ob 9.00 uri)   (DRAGOMER)

MLADINCI
Marec/maj         VSE DISCIPLINE         (KOLEKTOR IDRIJA)

DEČKI
Marec/maj         VSE DISCIPLINE         (KOLEKTOR IDRIJA)

_________________________________


DATUM PRVENSTVA               VODJA/SODNIK
ČLANI
22 september/nedelja   KROG FINALE          BARAGA Branko
         LOŠKA DOLINA                        
5. junij - sreda   POSAMEZNO B             LESKOVEC Jože
         BLAGAJANA + SINJA GORICA   + OGRIN Simon
12. junij - sreda   POSAMEZNO A            KOREN Dejan
                                     LOGATEC + ŽIRI      + PIVK Stane
19. junij - sreda   DVOJICE B            KOŽMAN Jelka
         LOGATEC+ CERKNICA      MESTEK Ivo
26. junij - sreda   DVOJICE A            ČOT Roman
         DRAGOMER + ŽIRI      PIVK Stane
23. junij/nedelja   POKAL NOBZ            KOŽMAN JELKA
         LOGATEC
8. sept./ - ned.   POSAMEZNO A - finale         XXXXXXX                  XXXXXXXXX      
11.sept. - sreda   NATANČNO ZBIJANJE         ŠEFRAN Branko +
                     ČOT Roman
1. sept./ - ned.   DVOJICE A - finale          XXXXXXXX
         XXXXXXXXX
________________________________________________________________
9. junij - nedelja   POKAL NOBZ - starejši člani      PETROVIČ Slavko
         LOGATEC
________________________________________________________________________
ČLANICE
5. maj – nedelja   DVOJICE – IDRIJA      SEDEJ BRANKO
2. junij – nedelja   POSAMEZNO - LOŠKA DOLINA   OŽBOLT DARKO
16. junij – nedeljaPokal BZS (četvorke) - DRAGOMERZUPANČIČ TOMAŽ
________________________________________________________________
MLADINCI
marec/maj      VSE DISCIPLINE            (Kolektor Idrija)
DEČKI
marec/maj      VSE DISCIPLINE            (Kolektor Idrija)

OPOMBA: V poudarjenem tisku sodniki opravljajo nalogo sodnika in vodje.