Balinarska Zveza Slovenije

Okrogla miza => Državne lige => Temo je začel: Ervin Ozbič na 06.avgust 2019ob 19:46



Naslov: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 06.avgust 2019ob 19:46
Razpored državnih lig za sezono 2019-20 na strani: https://www.balinarska-zveza.si, zavihek državne lige 2019/2020


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 23.avgust 2019ob 16:44
Zaradi reprezentančnih obveznosti se tekma 3.kroga članic 7.9.2019 med ekipama MILJE - KRIM prestavi na 11.9.2019 ob 17.30 .


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 27.avgust 2019ob 13:17
1. DRŽAVNA LIGA

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00
VELENJE PREMOGOVNIK – ČIRČE VAN DEN
SLOGA – CENTER KRANJ
ORLEK ORO MET PIVKA – GRADNA GIK OBROV
CESTA – JADRAN IZOLA
PLANINA KRANJ – LOGATEC

1. DRŽAVNA LIGA ŽENSKE

1. krog, 31.8.2019 ob 10:00
KRIM LJUBLJANA – ŠIŠKA
DESKLE – KOLEKTOR IDRIJA
MILJE – AGROCHEM HRAST
BISTRICA PRI TRŽIČU – PIVKA ORO MET PIVKA

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

1. krog, 30.8.2019 ob 18:00
SODRAŽICA – JESENICE
BUDNIČAR – ROGOVILA 10 : 12
BISTRICA PRI TRŽIČU – TRŽIČ AC ŽEPIČ 11 : 11
ROGAŠKA CYRSTAL – MENGEŠ RAKOLL 14 : 8
TRATA MLADI – ZARJA

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00
NANOS – PLISKOVICA
CERKNIŠKO JEZERO – TABOR OZELJAN
JADRAN HRPELJE KOZINA – VIDEM KOŠANA
GORIŠKA BRDA – KOLEKTOR IDRIJA
KATARINA – PLANINA AJDOVŠČINA


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Vladimir Blažević na 29.avgust 2019ob 07:58
Kaj je razlog in kaj pridobi na kvaliteti ligaških tekmovanj dejstvo, da se tekme 2. državne lige vzhod igrajo ob petkuih ( delovni dan ) tekme vseh ostalih državnih lig, ( člani in članice ) se igrajo ob sobotah.
Hvala za odgovor.


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Stane na 29.avgust 2019ob 11:46
Nekdo,ki se mu ne da igrati v soboto se je to spomnil.
Sicer je pa tako,če se vse državne lige igrajo v soboto potem naj to velja za vse klube,ki v njih nastopajo.
Komur to ne paše naj igra v območni ligi.Petek je delavni dan pa še gneča na cesti pol pa pridi na tekmo
pravočasno recimo z Jesenic v Rogaško in obratno pa še je takih primerov.


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Sodnik na 29.avgust 2019ob 14:53
Glavni pobudnik igranja tekem v petek je že nekaj časa pokojni (Milan Djukić). Ko se je Šiška uvrstila iz LOBZ-a v II, BZS ligo je bil BZS-ju postavljen ta pogoj, ker v nasprotnem nebi šli v višji rang. BZS je seveda rade volje ugodil temu predlogu saj je bilo še kar nekaj klubov, ki so se strinjali z tekmovanjem ob petkih. Ko je Šiška zopet padla v nižji rang je vseeno ostalo pri tekmovanju na delovni dan, kar očitno ljudem v tej ligi odgovarja, da imajo sobote in nedelje proste.
Lahko, da se pri tej zadevi motim, ker pač nikoli nisem bil v nobeni BZS komisiji, sem se pa o tem pozanimal kot sodnik, ker je tudi meni včasih zmanjkalo časa za pravočasni prihod na tekmo, ker pač sodniki morajo priti na tekmo 1 uro prej.

LP
Č.B.


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 30.avgust 2019ob 22:05
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

1. krog, 30.8.2019 ob 18:00

SODRAŽICA – JESENICE 14:8
BUDNIČAR – ROGOVILA 10 : 12
BISTRICA PRI TRŽIČU – TRŽIČ AC ŽEPIČ 11 : 11
ROGAŠKA CYRSTAL – MENGEŠ RAKOLL 14 : 8
TRATA MLADI – ZARJA 15 : 7

1 TRATA MLADI 1 1 0 0 2 +8
2. SODRAŽICA 1 1 0 0 2 +6
3. ROGAŠKA CRYSTAL 1 1 0 0 2 +6
4. ROGOVILA 1 1 0 0 2 +2
5. TRŽIČ AC ŽEPIČ 1 0 1 0 1 0
6. BISTRICA 1 0 1 0 1 0
7. BUDNIČAR 1 0 0 1 0 -2
8. JESENICE 1 0 0 1 0 -6
9. MENGEŠ RAKOLL 1 0 0 1 0 - 6
10. ZARJA 1 0 0 1 0 -8


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 31.avgust 2019ob 13:32
1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

1. krog, 31.8.2019 ob 10:00

KRIM LJUBLJANA – ŠIŠKA 12:12
DESKLE – KOLEKTOR IDRIJA 8:16
MILJE – AGROCHEM HRAST 10:14
BISTRICA PRI TRŽIČU – PIVKA ORO MET PIVKA 16:8

1. BISTRICA 1 1 0 0 2 +8
2. KOLEKTOR IDRIJA 1 1 0 0 2 +8
3. AGROCHEM HRAST 1 1 0 0 2 +4
4. KRIM 1 0 1 0 1 0
5. ŠIŠKA 1 0 1 0 1 0
6. MILJE 1 0 0 1 0 -4
7. DESKLE 1 0 0 1 0 - 8
8. PIVKA ORO MET 1 0 0 1 0 -8


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 31.avgust 2019ob 20:33
1. DRŽAVNA LIGA

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00

VELENJE PREMOGOVNIK – ČIRČE VAN DEN 14:8
SLOGA – CENTER KRANJ 14: 8
ORLEK ORO MET PIVKA – GRADNA GIK OBROV 18.4
CESTA – JADRAN IZOLA 14:8
PLANINA KRANJ – LOGATEC 11:11
 
1. ORLEK ORO MET 1 1 0 0 2 +14
2. VELENJE PREMOGOVNIK 1 1 0 0 2 +6
3. SLOGA 1 1 0 0 2 +6
4. CESTA 1 1 0 0 2 +6
5. PLANINA KRANJ 1 0 1 0 1 0
6. LOGATEC 1 0 1 0 1 0
7. JADRAN IZOLA 1 0 0 1 0 -6
8. CENTER KRANJ 1 0 0 1 0 -6
9. ČIRČE VAN DEN 1 0 0 1 0 -6
10. GRADNA GIK  1 0 0 1 0 -14


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 31.avgust 2019ob 20:34
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00

NANOS – PLISKOVICA 14:8
CERKNIŠKO JEZERO – TABOR OZELJAN 6:16
JADRAN HRPELJE KOZINA – VIDEM KOŠANA 16:6
GORIŠKA BRDA – KOLEKTOR IDRIJA 14:8
KATARINA – PLANINA AJDOVŠČINA 10:12

1. TABOR OZELJAN 1 1 0 0 2 +10
2. JADRAN H.K. 1 1 0 0 2 +10
3. NANOS 1 1 0 0 2 +6
4. GORIŠKA BRDA 1 1 0 0 2 +6
5. PLANINA AJDOVŠČINA 1 1 0 0 2 +2
6. KATARINA 1 0 0 1 0 -2
7. KOLEKTOR IDRIJA  1 0 0 1 0 -6
8. PLISKOVICA  1 0 0 1 0 -6
9. VIDEM KOŠANA  1 0 0 1 0 -10
10. CERKNIŠKO JEZERO  1 0 0 1 0 -10


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Slavc Dobnikar na 01.september 2019ob 13:21
PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 01.09.2019 ob 10:00, 2. krog

Šiška : Pivka ORO MET            12:12
Agrochem Hrast : Bistrica        20:4
Kolektor Idrija : Milje          17:7
Krim : Deskle                    19:5

Lestvica:
1.Agrochem Hrast         2 2 0 0 4 +20
2.Kolektor Idrija        2 2 0 0 4 +18
3.Krim                   2 1 1 0 3 +14
4.Šiška                  2 0 2 0 2   0
5.Bistrica               2 1 0 1 2  -8
6.Pivka ORO MET          2 0 1 1 1  -8
7.Milje                  2 0 0 2 0 -14
8.Deskle                 2 0 0 2 0 -22


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 06.september 2019ob 07:02
1. DRŽAVNA LIGA

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN DEN - LOGATEC
JADRAN IZOLA - PLANINA KRANJ
GRADNA GIK OBROV - CESTA
CENTER KRANJ - ORLEK ORO MET PIVKA
VELENJE PREMOGOVNIK - SLOGA

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA
MILJE - KRIM LJUBLJANA (8.9.)
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - PLANINA AJDOVŠČINA
KOLEKTOR IDRIJA - KATARINA
VIDEM KOŠNA - GORIŠKA BRDA
TABOR OZELJAN - JADRAN HRPELJE-KOZINA
NANOS - CERKNIŠKO JEZERO

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

2. krog, 6.9.2019 ob 18:00

JESENICE - ZARJA
MENGEŠ RAKOLL - TRATA MLADI (11.9.)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ROGAŠKA CRYSTAL
ROGOVILA - BISTRICA PRI TRŽIČU
SODRAŽICA - BUDNIČAR

DRŽAVNA LIGA U14

7. krog, 8.9.2019

B.K. PLISKOVICA - Š.B. KORTE-IZOLA 1
Š.B. KORTE-IZOLA 2 - B.K. KOLEKTOR IDRIJA (7.9.)
BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA - B.K. KOŠANA
B.K. POSTOJNSKA JAMA - B.K. REPENTABOR
B.K. AGROCHEM HRAST (PROST)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.september 2019ob 08:51
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

2. krog, 6.9.2019 ob 18:00

JESENICE - ZARJA 11:11
MENGEŠ RAKOLL - TRATA MLADI (11.9.)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ROGAŠKA CRYSTAL 20:2
ROGOVILA - BISTRICA PRI TRŽIČU 12:10
SODRAŽICA - BUDNIČAR 14:8

LESTVICA:
1. SODRAŽICA 2 2 0 0 4 +12
2. ROGOVILA 2 2 0 0 4 +4
3. TRŽIČ AC ŽEPIČ 2 1 1 0 3 +18
4. TRATA MLADI 1 1 0 0 2 +8
5. ROGAŠKA CRYSTAL 2 1 0 1 2 -12
6. BISTRICA 2 0 1 1 1 -2
7. JESENICE 2 0 1 1 1 -6
8. ZARJA 2 0 1 1 1 -8
9. MENGEŠ RAKOLL 1 0 0 1 0 -6
10. BUDNIČAR 2 0 0 2 0 -8


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.september 2019ob 19:35
1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA 9 : 15
MILJE - KRIM LJUBLJANA (8.9.)
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA 7 : 17
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST 9 : 15

LESTVICA PO 3. KROGU                     

1   KOLEKTOR IDRIJA   3   3   0   0   28   6
2   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   26   6
3   ŠIŠKA   3   1   2   0   6   4
4   KRIM   2   1   1   0   14   3
5   BISTRICA   3   1   0   2   -18   2
6   PIVKA ORO MET   3   0   1   2   -14   1
7   MILJE   2   0   0   2   -14   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.september 2019ob 20:02
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - PLANINA AJDOVŠČINA 13:9
KOLEKTOR IDRIJA - KATARINA 15:7
VIDEM KOŠNA - GORIŠKA BRDA 14:8
TABOR OZELJAN - JADRAN HRPELJE-KOZINA 16:6
NANOS - CERKNIŠKO JEZERO 14:8

LESTVICA PO 2. KROGU
1   TABOR OZELJAN   2   2   0   0   20   4
2   NANOS   2   2   0   0   12   4
3   KOLEKTOR IDRIJA   2   1   0   1   2   2
4   JADRAN H.K.   2   1   0   1   0   2
5   GORIŠKA BRDA   2   1   0   1   0   2
6   PLANINA AJDOVŠČINA   2   1   0   1   -2   2
7   PLISKOVICA   2   1   0   1   -2   2
8   VIDEM KOŠANA   2   1   0   1   -4   2
9   KATARINA   2   0   0   2   -10   0
10   CERKNIŠKO JEZERO   2   0   0   2   -16   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.september 2019ob 20:04
1. DRŽAVNA LIGA

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN DEN - LOGATEC 11:11
JADRAN IZOLA - PLANINA KRANJ 12:10
GRADNA GIK OBROV - CESTA 14:8
CENTER KRANJ - ORLEK ORO MET PIVKA 18:4
VELENJE PREMOGOVNIK - SLOGA 14:8

LESTVICA PO 2. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   2   2   0   0   12   4
2   CENTER KRANJ   2   1   0   1   8   2
3   LOGATEC   2   0   2   0   0   2
4   ORLEK ORO MET   2   1   0   1   0   2
5   SLOGA   2   1   0   1   0   2
6   CESTA   2   1   0   1   0   2
7   JADRAN IZOLA   2   1   0   1   -4   2
8   GRADNA GIK   2   1   0   1   -8   2
9   PLANINA KRANJ   2   0   1   1   -2   1
10   ČIRČE VAN-DEN   2   0   1   1   -6   1


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 08.september 2019ob 14:20
1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA 9 : 15
MILJE - KRIM LJUBLJANA 11 : 13
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA 7 : 17
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST 9 : 15

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   KOLEKTOR IDRIJA   3   3   0   0   28   6
2   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   26   6
3   KRIM   3   2   1   0   16   5
4   ŠIŠKA   3   1   2   0   6   4
5   BISTRICA   3   1   0   2   -18   2
6   PIVKA ORO MET   3   0   1   2   -14   1
7   MILJE   3   0   0   3   -16   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 10.september 2019ob 11:01
1. DRŽAVNA LIGA
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

SLOGA - ČIRČE VAN-DEN (Tomažič - Dolenc)
ORLEK ORO MET PIVKA - VELENJE PREMOGOVNIK (Zakrajšek H. - Bašič)
CESTA - CENTER KRANJ (  Marc - Žvokelj)
PLANINA KRANJ - GRADNA GIK OBROV (Tomše - Bajželj)
LOGATEC - JADRAN IZOLA (Žavbi - Lanišek)

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
4. krog, 14.9.2019 ob 10:00

ŠIŠKA - AGROCHEM HRAST (Naglič)
KOLEKTOR IDRIJA - PIVKA ORO MET (Kastelic)
KRIM LJUBLJANA - BISTRICA PRI TRŽIČU (Kirk)
DESKLE - MILJE (Ferfolja) - 21. 9. 2019 ob 10.00

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

CERKNIŠKO JEZERO - PLISKOVICA  (Šefran - Koler)
JADRAN HRPELJE-KOZINA - NANOS (Jakomin D. - Taškar)
GORIŠKA BRDA - TABOR OZELJAN (Poberaj - Arčon)
KATARINA - VIDEM KOŠANA (Dolgan - Maljevac)
PLANINA AJDOVŠČINA - KOLEKTOR IDRIJA (Rupnik - Likar)

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
3. krog, 13.9.2019 ob 18:00

BUDNIČAR - JESENICE (Obolnar - Šubert)
BISTRICA PRI TRŽIČU - SODRAŽICA (Štancer - Legat)
ROGAŠKA CYRSTAL  - ROGOVILA ( Zupanc - Frelih)
TRATA MLADI - TRŽIČ AC ŽEPIČ ( Anderle - Hervol M.)
ZARJA - MENGEŠ RAKOLL (Đokić - Radoš)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 13.september 2019ob 22:33
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
3. krog, 13.9.2019 ob 18:00

BUDNIČAR - JESENICE 13:9
BISTRICA PRI TRŽIČU - SODRAŽICA 17:5
ROGAŠKA CYRSTAL  - ROGOVILA  17:5
TRATA MLADI - TRŽIČ AC ŽEPIČ 12:10
ZARJA - MENGEŠ RAKOLL 1:21

Lestvica po 3. krogu:
1   MENGEŠ RAKOLL   3   2   0   1   32   4
2   SODRAŽICA   3   2   0   1   0   4
3   ROGAŠKA CRYSTAL   3   2   0   1   0   4
4   ROGOVILA   3   2   0   1   -8   4
5   TRATA MLADI   3   2   0   1   -8   4
6   TRŽIČ AC ŽEPIČ   3   1   1   1   -16   3
7   BISTRICA   3   1   1   1   -10   3
8   BUDNIČAR   3   1   0   2   -4   2
9   JESENICE   3   0   1   2   -10   1
10   ZARJA   3   0   1   2   -28   1


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 14.september 2019ob 17:30
1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
4. krog, 14.9.2019 ob 10:00

ŠIŠKA - AGROCHEM HRAST 8:16
KOLEKTOR IDRIJA - PIVKA ORO MET 11:13
KRIM LJUBLJANA - BISTRICA PRI TRŽIČU 22:2
DESKLE - MILJE (Ferfolja) - 21. 9. 2019 ob 10.00

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   4   4   0   0   34   8
2   KRIM   4   3   1   0   36   7
3   KOLEKTOR IDRIJA   4   3   0   1   26   6
4   ŠIŠKA   4   1   2   1   -2   4
5   PIVKA ORO MET   4   1   1   2   -12   3
6   BISTRICA   4   1   0   3   -38   2
7   MILJE   3   0   0   3   -16   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 14.september 2019ob 20:22
1. DRŽAVNA LIGA
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

SLOGA - ČIRČE VAN-DEN 11:11
ORLEK ORO MET PIVKA - VELENJE PREMOGOVNIK 10:12
CESTA - CENTER KRANJ 16:6
PLANINA KRANJ - GRADNA GIK OBROV 19:3
LOGATEC - JADRAN IZOLA 18:4

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   3   3   0   0   14   6
2   LOGATEC   3   1   2   0   14   4
3   CESTA   3   2   0   1   10   4
4   PLANINA KRANJ   3   1   1   1   14   3
5   SLOGA   3   1   1   1   0   3
6   CENTER KRANJ   3   1   0   2   -2   2
7   ORLEK ORO MET   3   1   0   2   -2   2
8   ČIRČE VAN-DEN   3   0   2   1   -6   2
9   JADRAN IZOLA    3   1   0   2   -18   2
10   GRADNA GIK   3   1   0   2   -24   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 14.september 2019ob 20:31
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

CERKNIŠKO JEZERO - PLISKOVICA 14:8
JADRAN HRPELJE-KOZINA - NANOS 10:12
GORIŠKA BRDA - TABOR OZELJAN 12:10
KATARINA - VIDEM KOŠANA 16:6
PLANINA AJDOVŠČINA - KOLEKTOR IDRIJA 12:10

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   NANOS   3   3   0   0   14   6
2   TABOR OZELJAN   3   2   0   1   18   4
3   GORIŠKA BRDA   3   2   0   1   2   4
4   PLANINA AJDOVŠČINA   3   2   0   1   0   4
5   KOLEKTOR IDRIJA   3   1   0   2   0   2
6   KATARINA   3   1   0   2   0   2
7   JADRAN H.K.   3   1   0   2   -2   2
8   PLISKOVICA   3   1   0   2   -8   2
9   CERKNIŠKO JEZERO   3   1   0   2   -10   2
10   VIDEM KOŠANA   3   1   0   2   -14   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 17.september 2019ob 09:22
1. DRŽAVNA LIGA
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN-DEN - JADRAN IZOLA (Žavbi - Haclar)
GRADNA GIK OBROV - LOGATEC (Štemberger - Maljevac)
CENTER KRANJ - PLANINA KRANJ (Nikolič - Hervol B.)
VELENJE PREMOGOVNIK - CESTA (Verk - Zupanc)
SLOGA - ORLEK ORO MET PIVKA ( Lanišek - Radoš)

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - KOLEKTOR IDRIJA (Guštin - Rupnik)
VIDEM KOŠANA - PLANINA AJDOVŠČINA (Milavec - Zakrajšek J.)
TABOR OZELJAN - KATARINA (Marc - Žvokelj)
NANOS - GORIŠKA BRDA ( Petrič - Česnik)
CERKNIŠKO JEZERO - JADRAN HRPELJE-KOZINA (Koler - Truden)

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
4. krog, 20.9.2019 ob 18:00

JESENICE - MENGEŠ RAKOLL (Štancar - Čepon)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ZARJA (Mohorč - Hervol B.)
ROGOVILA - TRATA MLADI (Obolnar - Đokić)
SODRAŽICA - ROGAŠKA CRYSTAL (Kirik - Šubert)
BUDNIČAR - BISTRICA PRI TRŽIČU (Tomažič - Hvalec)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.september 2019ob 07:28
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
4. krog, 20.9.2019 ob 18:00

JESENICE - MENGEŠ RAKOLL 4:18
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ZARJA 20:2
ROGOVILA - TRATA MLADI 16:6
SODRAŽICA - ROGAŠKA CRYSTAL 9:13
BUDNIČAR - BISTRICA PRI TRŽIČU 6:16

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   MENGEŠ RAKOLL   4   3   0   1   46   6
2   ROGAŠKA CEYSTALL   4   3   0   1   4   6
3   ROGOVILA   4   3   0   1   2   6
4   TRŽIČ AC ŽEPIČ   4   2   1   1   34   5
5   BISTRICA   4   2   1   1   20   5
6   SODRAŽICA   4   2   0   2   -4   4
7   TRATA MLADI   4   2   0   2   -18   4
8   BUDNIČAR   4   1   0   3   -14   2
9   JESENICE   4   0   1   3   -24   1
10   ZARJA   4   0   1   3   -46   1


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.september 2019ob 18:47

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
4. krog

DESKLE - MILJE 16:8 (zaostala tekma)

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   4   4   0   0   34   8
2   KRIM   4   3   1   0   36   7
3   KOLEKTOR IDRIJA   4   3   0   1   26   6
4   ŠIŠKA   4   1   2   1   -2   4
5   PIVKA ORO MET   4   1   1   2   -12   3
6   DESKLE   4   1   0   3   -20   2
7   BISTRICA   4   1   0   3   -38   2
8   MILJE   4   0   0   4   -24   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.september 2019ob 19:53
1. DRŽAVNA LIGA
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN-DEN - JADRAN IZOLA 14:8
GRADNA GIK OBROV - LOGATEC 10.12
CENTER KRANJ - PLANINA KRANJ 9:13
VELENJE PREMOGOVNIK - CESTA 16:6
SLOGA - ORLEK ORO MET PIVKA 14:8

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   4   4   0   0   24   8
2   LOGATEC   4   2   2   0   16   6
3   PLANINA KRANJ   4   2   1   1   18   5
4   SLOGA   4   2   1   1   6   5
5   CESTA   4   2   0   2   0   4
6   ČIRČE VAN-DEN   4   1   2   1   0   4
7   CENTER KRANJ   4   1   0   3   -6   2
8   ORLEK ORO MET   4   1   0   3   -8   2
9   JADRAN IZOLA   4   1   0   3   -24   2
10   GRADNA GIK   4   1   0   3   -26   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.september 2019ob 20:02
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - KOLEKTOR IDRIJA 18:4
VIDEM KOŠANA - PLANINA AJDOVŠČINA 10:12
TABOR OZELJAN - KATARINA 20:2
NANOS - GORIŠKA BRDA 14:8
CERKNIŠKO JEZERO - JADRAN HRPELJE-KOZINA 13:9

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   NANOS   4   4   0   0   20   8
2   TABOR OZELJAN   4   3   0   1   36   6
3   PLANINA AJDOVŠČINA   4   3   0   1   2   6
4   PLISKOVICA   4   2   0   2   6   4
5   GORIŠKA BRDA   4   2   0   2   -4   4
6   CERKNIŠKO JEZERO   4   2   0   2   -6   4
7   JADRAN HK   4   1   0   3   -6   2
8   KOLEKTOR IDRIJA   4   1   0   3   -14   2
9   VIDEM KOŠANA   4   1   0   3   -16   2
10   KATARINA   4   1   0   3   -18   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 25.september 2019ob 07:16
1. DRŽAVNA LIGA
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

ORLEK ORO MET PIVKA    : ČIRČE VAN DEN      
CESTA  : SLOGA    (27.9.2019 ob 17:30)   
PLANINA KRANJ : VELENJE-PREMOGOVNIK      
LOGATEC : CENTER KRANJ      
JADRAN IZOLA   : GRADNA GIK OBROV   

6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

ČIRČE VAN DEN : GRADNA GIK OBROV      
CENTER KRANJ   : JADRAN IZOLA      
VELENJE-PREMOGOVNIK : LOGATEC      
SLOGA : PLANINA KRANJ      
ORLEK ORO MET PIVKA    : CESTA (3.10.2019 ob 18:00)

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
5. krog, 28.9.2019 ob 10:00

MILJE :   ŠIŠKA      
BISTRICA PRI TRŽIČU : DESKLE      
PIVKA ORO MET : KRIM LJUBLJANA      
AGROCHEM HRAST : KOLEKTOR IDRIJA   

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

JADRAN HRPELJE-KOZINA : PLISKOVICA   (26.9.2019 ob 17:30)   
GORIŠKA BRDA   : CERKNIŠKO JEZERO       
KATARINA : NANOS      
PLANINA AJDOVŠČINA :   TABOR OZELJAN      
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA      
      

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

PLISKOVICA : VIDEM KOŠANA      
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA      
NANOS   : PLANINA AJDOVŠČINA      
CERKNIŠKO JEZERO : KATARINA      
JADRAN HRPELJE-KOZINA : GORIŠKA BRDA      

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
5. krog, 27.9.2019 ob 18:00

BISTRICA PRI TRŽIČU : JESENICE      
ROGAŠKA CRYSTAL : BUDNIČAR      
TRATA MLADI :   SODRAŽICA      
ZARJA :   ROGOVILA      
MENGEŠ RAKOLL : TRŽIČ AC ŽEPIČ      

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
6. krog, 2.10.2019 ob 18:00

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ      
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL      
SODRAŽICA : ZARJA      
BUDNIČAR : TRATA MLADI      
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL   


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 28.september 2019ob 08:09
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
5. krog, 27.9.2019 ob 18:00

BISTRICA PRI TRŽIČU : JESENICE 12:10    
ROGAŠKA CRYSTAL : BUDNIČAR 11:11    
TRATA MLADI :   SODRAŽICA 18:4    
ZARJA :   ROGOVILA 9:13  
MENGEŠ RAKOLL : TRŽIČ AC ŽEPIČ 10:12

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   ROGOVILA   5   4   0   1   6   8
2   TRŽIČ AC ŽEPIČ   5   3   1   1   36   7
3   BISTRICA   5   3   1   1   22   7
4   ROGAŠKA CYRSTAL   5   3   1   1   4   7
5   MENGEŠ RAKOLL   5   3   0   2   44   6
6   TRATA MLADI   5   3   0   2   -4   6
7   SODRAŽICA   5   2   0   3   -18   4
8   BUDNIČAR   5   1   1   3   -14   3
9   JESENICE   5   0   1   4   -26   1
10   ZARJA   5   0   1   4   -50   1



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 28.september 2019ob 20:57
1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
5. krog, 28.9.2019 ob 10:00

MILJE :   ŠIŠKA 14:10
BISTRICA PRI TRŽIČU : DESKLE 14:10
PIVKA ORO MET : KRIM LJUBLJANA 4:20
AGROCHEM HRAST : KOLEKTOR IDRIJA 12:12

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   KRIM   5   4   1   0   52   9
2   AGROCHEM HRAST   5   4   1   0   34   9
3   KOLEKTOR IDRIJA   5   3   1   1   26   7
4   ŠIŠKA   5   1   2   2   -6   4
5   BISTRICA   5   2   0   3   -34   4
6   PIVKA ORO MET   5   1   1   3   -28   3
7   MILJE   5   1   0   4   -20   2
8   DESKLE   5   1   0   4   -24   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 28.september 2019ob 21:00
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

JADRAN HRPELJE-KOZINA : PLISKOVICA 14:8
GORIŠKA BRDA   : CERKNIŠKO JEZERO 20:2
KATARINA : NANOS 2:20
PLANINA AJDOVŠČINA :   TABOR OZELJAN 15:7   
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA 16.6

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   NANOS   5   5   0   0   38   10
2   PLANINA AJDOVŠČINA   5   4   0   1   10   8
3   TABOR OZELJAN   5   3   0   2   28   6
4   GORIŠKA BRDA   5   3   0   2   14   6
5   PLISKOVICA   5   2   0   3   0   4
6   JADRAN H.K.   5   2   0   3   0   4
7   KOLEKTOR IDRIJA   5   2   0   3   -4   4
8   CERKNIŠKO JEZERO   5   2   0   3   -24   4
9   VIDEM KOŠANA   5   1   0   4   -26   2
10   KATARINA   5   1   0   4   -36   2

     


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 28.september 2019ob 21:03
1. DRŽAVNA LIGA
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

ORLEK ORO MET PIVKA    : ČIRČE VAN DEN 13:9 
CESTA  : SLOGA 10:12
PLANINA KRANJ : VELENJE-PREMOGOVNIK 8:14   
LOGATEC : CENTER KRANJ 13:9
JADRAN IZOLA   : GRADNA GIK OBROV 13:9

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   5   5   0   0   30   10
2   LOGATEC   5   3   2   0   20   8
3   SLOGA   5   3   1   1   8   7
4   PLANINA KRANJ   5   2   1   2   12   5
5   CESTA   5   2   0   3   -2   4
6   ČIRČE VAN-DEN   5   1   2   2   -4   4
7   ORLEK ORO MET   5   2   0   3   -4   4
8   JADRAN IZOLA   5   2   0   3   -20   4
9   CENTER KRANJ   5   1   0   4   -10   2
10   GRADNA GIK   5   1   0   4   -30   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 29.september 2019ob 13:45
1. DRŽAVNA LIGA
6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

ČIRČE VAN DEN : GRADNA GIK OBROV 13:9  
CENTER KRANJ   : JADRAN IZOLA 12:10
VELENJE-PREMOGOVNIK : LOGATEC 16:6
SLOGA : PLANINA KRANJ 10:12  
ORLEK ORO MET PIVKA    : CESTA (3.10.2019 ob 18:00)

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   6   6   0   0   40   12
2   LOGATEC   6   3   2   1   10   8
3   PLANINA KRANJ   6   3   1   2   14   7
4   SLOGA   6   3   1   2   6   7
5   ČIRČE VAN-DEN   6   2   2   2   0   6
6   CESTA   5   2   0   3   -2   4
7   ORLEK ORO MET   5   2   0   3   -4   4
8   CENTER KRANJ   6   2   0   4   -8   4
9   JADRAN IZOLA   6   2   0   4   -22   4
10   GRADNA GIK   6   1   0   5   -34   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 29.september 2019ob 13:47
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

PLISKOVICA : VIDEM KOŠANA 17:5   
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA 8:14
NANOS   : PLANINA AJDOVŠČINA 14:8   
CERKNIŠKO JEZERO : KATARINA  11:11   
JADRAN HRPELJE-KOZINA : GORIŠKA BRDA 12:10

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   NANOS   6   6   0   0   44   12
2   PLANINA AJDOVŠČINA   6   4   0   2   4   8
3   TABOR OZELJAN   6   3   0   3   22   6
4   GORIŠKA BRDA   6   3   0   3   12   6
5   PLISKOVICA   6   3   0   3   12   6
6   JADRAN H.K.   6   3   0   3   2   6
7   KOLEKTOR IDRIJA   6   3   0   3   2   6
8   CERKNIŠKO JEZERO   6   2   1   3   -24   5
9   KATARINA   6   1   1   4   -36   3
10   VIDEM KOŠANA   6   1   0   5   -38   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 02.oktober 2019ob 12:13
Na sporedu:

2. LIGA VZHOD
6. krog, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ (Hervol B. - Mervol M.)
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL (Bajželj - Legat)
SODRAŽICA : ZARJA (Šubert - Naglič)
BUDNIČAR : TRATA MLADI (Založnik - Kosar)
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL (Anderle - Štancer)

1. LIGA
Četrtek 03.10.2019 ob 18 uri (zaostala tekma 6. kroga)
ORLEK ORO MET PIVKA : CESTA (Bašič - Maček)

2. LIGA VZHOD
7. krog, 04.10.2019 ob 18 uri

ROGAŠKA CRYSTAL: JESENICE (Taškar B. - Brčič)
TRATA MLADI : BISTRICA PRI TRŽIČU (Štancer - Bajželj)
ZARJA : BUDNIČAR (Kosar - Hvalec)
MENGEŠ RAKOLL : SODRAŽICA (Obolnar - Založnik)
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGOVILA (Hervol B. - Hervol M)

1. LIGA
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN (Žvokelj - Marc)
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA (Tomše - Tomažič)
LOGATEC : SLOGA (Založnik - Kosar)
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK (Jakomin D. - Šubelj)
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ (Milavec - Zakrajšek J.)

1. LIGA ČLANICE
6. krog, 05.10.2019 ob 10 uri

ŠIŠKA - KOLKETOR IDRIJA
KRIM LJUBLJANA - AGROCHEM HRAST
DESKLE - PIVKA OMO MET
MILJE - BISTRICA PRI TRŽIČU

2. LIGA ZAHOD
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : PLISKOVICA (Arčon - Ferfolja)
KATARINA : JADRAN HRPELJE KOZINA (Maljevac - Štemberger)
PLANINA : CERKNIŠKO JEZERO (Česnik - Petrič)
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS (Šefran - Kastelic)
VIDEM KOŠANA : TABOR OZELJAN (Bašič - Maček)

1. LIGA ČLANICE
7. krog, 06.10.2019 ob 10 uri - NEDELJA

BISTRICA PRI TRŽIČU : ŠIŠKA (Selan)
PIVKA ORO MET : MILJE (Zakrajšek J.)
AGROCHEM HRAST : DESKLE ( Likar)
KOLEKTOR IDRIJA : KRIM LJUBLJANA (Sedej B.)

6.10.2019 - NEDELJA, POLJE - LJUBLJANA
ČLANI, IGRA V KROG, FINALE
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/dp_krog_clani_2019.pdf


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 03.oktober 2019ob 06:46
2. LIGA VZHOD
6. krog, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ 2:20
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL 8:14
SODRAŽICA : ZARJA 16:6
BUDNIČAR : TRATA MLADI 7:15
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL 16:6

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   6   4   1   1   54   9
2   BISTRICA   6   4   1   1   32   9
3   MENGEŠ RAKOLL   6   4   0   2   50   8
4   TRATA MLADI   6   4   0   2   4   8
5   ROGOVILA   6   4   0   2   0   8
6   ROGAŠKA CRYSTAL   6   3   1   2   -6   7
7   SODRAŽICA   6   3   0   3   -8   6
8   BUDNIČAR   6   1   1   4   -22   3
9   JESENICE   6   0   1   5   -44   1
10   ZARJA   6   0   1   5   -60   1


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 04.oktober 2019ob 12:41
1. LIGA
Četrtek 03.10.2019 ob 18 uri (zaostala tekma 6. kroga)
ORLEK ORO MET PIVKA : CESTA 12:10

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   6   6   0   0   40   12
2   LOGATEC   6   3   2   1   10   8
3   PLANINA KRANJ   6   3   1   2   14   7
4   SLOGA   6   3   1   2   6   7
5   ČIRČE VAN-DEN   6   2   2   2   0   6
6   ORLEK ORO MET   6   3   0   3   -2   6
7   CESTA   6   2   0   4   -4   4
8   CENTER KRANJ   6   2   0   4   -8   4
9   JADRAN IZOLA   6   2   0   4   -22   4
10   GRADNA GIK   6   1   0   5   -34   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 04.oktober 2019ob 21:43
2. LIGA VZHOD
7. krog, 04.10.2019 ob 18 uri

ROGAŠKA CRYSTAL: JESENICE 18:4
TRATA MLADI : BISTRICA PRI TRŽIČU 6:16
ZARJA : BUDNIČAR 10:12
MENGEŠ RAKOLL : SODRAŽICA 16:6
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGOVILA 15:7

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   7   5   1   1   62   11
2   BISTRICA   7   5   1   1   42   11
3   MENGEŠ RAKOLL   7   5   0   2   60   10
4   ROGAŠKA CRYSTAL   7   4   1   2   8   9
5   TRATA MLADI   7   4   0   3   -6   8
6   ROGOVILA   7   4   0   3   -8   8
7   SODRAŽICA   7   3   0   4   -18   6
8   BUDNIČAR   7   2   1   4   -20   5
9   JESENICE   7   0   1   6   -58   1
10   ZARJA   7   0   1   6   -62   1



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 05.oktober 2019ob 14:50
1. LIGA ČLANICE
6. krog, 05.10.2019 ob 10 uri

ŠIŠKA - KOLKETOR IDRIJA 14:10
KRIM LJUBLJANA - AGROCHEM HRAST 14:10
DESKLE - PIVKA OMO MET 14:10
MILJE - BISTRICA PRI TRŽIČU 10:14

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   KRIM   6   5   1   0   56   11
2   AGROCHEM HRAST   6   4   1   1   30   9
3   KOLEKTOR IDRIJA   6   3   1   3   22   7
4   ŠIŠKA   6   2   2   2   -2   6
5   BISTRICA   6   3   0   3   -30   6
6   DESKLE   6   2   0   4   -20   4
7   PIVKA ORO MET   6   1   1   4   -32   3
8   MILJE   6   1   0   5   -24   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 05.oktober 2019ob 20:00
2. LIGA ZAHOD
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : PLISKOVICA 12:10
KATARINA : JADRAN HRPELJE KOZINA 10:12
PLANINA : CERKNIŠKO JEZERO 12:10
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS 10:12
VIDEM KOŠANA : TABOR OZELJAN 16:6

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   NANOS   7   7   0   0   46   14
2   PLANINA AJDOVŠČINA   7   5   0   2   6   10
3   GORIŠKA BRDA   7   4   0   3   14   8
4   JADRAN H.K.   7   4   0   3   4   8
5   TABOR OZELJAN   7   3   0   4   12   6
6   PLISKOVICA   7   3   0   4   10   6
7   KOLEKTOR IDRIJA   7   3   0   4   0   6
8   CERKNIŠKO JEZERO   7   2   1   4   -26   5
9   VIDEM KOŠANA   7   2   0   5   .28   4
10   KATARINA   7   1   1   5   -38   3


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 05.oktober 2019ob 20:05
1. LIGA
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN 6:16
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA 12:10
LOGATEC : SLOGA 12:10
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK 10:12
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ 15:7

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   7   7   0   0   42   14
2   LOGATEC   7   4   2   1   12   10
3   PLANINA KRANJ   7   4   1   2   16   9
4   ČIRČE VAN-DEN   7   3   2   2   10   8
5   SLOGA   7   3   1   3   4   7
6   ORLEK ORO MET   7   3   0   4   -4   6
7   CESTA   7   2   0   5   -14   4
8   CENTER KRANJ   7   2   0   5   -16   4
9   JADRAN IZOLA   7   2   0   5   -24   4
10   GRADNA GIK   7   2   0   5   -26   4


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 06.oktober 2019ob 15:49
1. LIGA ČLANICE
7. krog, 06.10.2019 ob 10 uri - NEDELJA

BISTRICA PRI TRŽIČU : ŠIŠKA 14:10
PIVKA ORO MET : MILJE 14.10
AGROCHEM HRAST : DESKLE 20:4
KOLEKTOR IDRIJA : KRIM LJUBLJANA 2:22

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   KRIM   7   6   1   0   76   13
2   AGROCHEM HRAST   7   5   1   1   43   11
3   BISTRICA   7   4   0   3   -26   8
4   KOLEKTOR IDRIJA   7   3   1   3   2   7
5   ŠIŠKA   7   2   2   3   -6   6
6   PIVKA ORO MET   7   2   1   4   -28   5
7   DESKLE   7   2   0   5   -36   4
8   MILJE   7   1   0   6   -28   2


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 09.oktober 2019ob 09:50
2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA (Mohorč - Bajželj)
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ (Naglič - Šubert)
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL (Kirik - Haclar)
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA (Tomše - Štancar)
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI (Taškar B. - Krčmar)

1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ (Hervol B. - Žavbi)
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV (Zupanc - Frelih)
SLOGA : JDRAN IZOLA (Naglič - Lanišek)
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC (Milavec - Janev)
CESTA : PLANINA KRANJ (Marc - Žvokelj)

2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN (Likar - Guštin)
NANOS : VIDEM KOŠANA  (Petrič - Česnik
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA (Šefran - Kastelic)
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA (Kraševec - Taškar)
GORIŠKA BRDA : KATARINA (Ferfolja - Arčon)

9. krog, Mladinci U-18

13.10.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : OBZ Sežana (Naglič)
13.10.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola (Mače)

9. krog, Dečki U-14

12.10.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2  (Rupnik)
13.10.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Agrochem Hrast (Kirik)
20.10.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1 (Bašič)
13.10.2019 ob 9 uri,  BK Košana : BK Kolektor Idrija (Milavec)



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 11.oktober 2019ob 21:59
2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA 6:16
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ 12:10
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL 8:14
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA 18:4
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   BISTRICA   8   6   1   1   56   13
2   MENGEŠ RAKOLL   8   6   0   2   66   12
3   TRŽIČ AC ŽEPIČ   8   5   1   2   60   11
4   ROGOVILA TELE TV   8   5   0   3   2   10
5   TRATA MLADI   8   5   0   3   -4   10
6   ROGAŠKA CRYSTAL   8   4   1   3   6   9
7   SODRAŽICA   8   4   0   4   -16   8
8   BUDNIČAR   8   2   1   5   -26   5
9   JESENICE   8   0   1   7   -68   1
10   ZARJA   8   0   1   7   -76   1



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 12.oktober 2019ob 19:38
1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ 14:8
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV 16:6
SLOGA : JADRAN IZOLA 18:4
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC 10:12
CESTA : PLANINA KRANJ 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   8   8   0   0   52   16
2   LOGATEC   8   5   2   1   14   12
3   PLANINA KRANJ   8   5   1   2   18   11
4   ČIRČE VAN-DEN   8   4   2   2   16   10
5   SLOGA   8   4   1   3   18   9
6   ORLEK ORO MET   8   3   0   5   -6   6
7   CESTA   8   2   0   6   -16   4
8   CENTER KRANJ   8   2   0   6   -22   4
9   GRADNA GIK   8   2   0   6   -36   4
10   JADRAN IZOLA   8   2   0   6   -38   4


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 12.oktober 2019ob 19:50
2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN 9:13
NANOS : VIDEM KOŠANA 16:6
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA 13:9
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA 18:4
GORIŠKA BRDA : KATARINA 18:4

LESTVICA PO 8. KROGU                        
1   NANOS   8   8   0   0   56   16
2   GORIŠKA BRDA   8   5   0   3   28   10
3   JADRAN H.K.   8   5   0   3   18   10
4   PLANINA AJDOVŠČINA   8   5   0   3   -8   10
5   TABOR OZELJAN   8   4   0   4   16   8
6   CERKNIŠKO JEZERO   8   3   1   4   -22   7
7   PLISKOVICA   8   3   0   5   6   6
8   KOLEKTOR IDRIJA   8   3   0   5   -4   6
9   VIDEM KOŠANA   8   2   0   6   -38   4
10   KATARINA   8   1   1   6   -52   3


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 17.oktober 2019ob 08:40
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
9. kolo, 18.10.2019 ob 18 uri

TRATA MLADI : JESENICE - Bajželj – Legat
ZARJA : ROGAŠKA CRYSTAL 11:11
MENGEŠ RAKOLL : BISTRICA PRI TRŽIČU - Kirik – Založnik
TRŽIČ AC ŽEPIČ : BUDNIČAR - Anderle – Mohorč
ROGOVILA : SODRAŽICA  - Hervol B. - Žuran

1. DRŽAVNA LIGA
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN  - Bajželj - Nikolič
LOGATEC : CESTA  - Obolnar - Dolenc
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA  - Jakomin D. - Taškar
GRADNA GIK OBROV : SLOGA - Zakrajšek J. - Maček
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK - Tomše – Žavbi

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

KATARINA : PLISKOVICA - Dolgan - Maljevac
PLANINA AJDOVŠČINA : GORIŠKA BRDA - Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : JADRAN HRPELJE KOZINA - Šefran - Kastelic
VIDEM KOŠANA : CERKNIŠKO JEZERO - Bašič - Janev
TABOR OZELJAN : NANOS - Žvokelj - Marc


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 19.oktober 2019ob 07:16
2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
9. kolo, 18.10.2019 ob 18 uri

TRATA MLADI : JESENICE 16:6
ZARJA : ROGAŠKA CRYSTAL 11:11
MENGEŠ RAKOLL : BISTRICA PRI TRŽIČU 18:4
TRŽIČ AC ŽEPIČ : BUDNIČAR 22:2
ROGOVILA : SODRAŽICA 16:6

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   MENGEŠ RAKOLL   9   7   0   2   80   14
2   TRŽIČ AC ŽEPIČ   9   6   1   2   82   13
3   BISTRICA   9   6   1   2   42   13
4   ROGOVILA TELE TV   9   6   0   3   12   12
5   TRATA MLADI   9   6   0   3   6   12
6   ROGAŠKA CRYSTAL   9   4   2   3   6   10
7   SODRAŽICA   9   4   0   5   -26   8
8   BUDNIČAR   9   2   1   6   -48   5
9   ZARJA   9   0   2   7   -76   2
10   JESENICE   9   0   1   8   -78   1



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 19.oktober 2019ob 20:12
2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

KATARINA : PLISKOVICA 14:8
PLANINA AJDOVŠČINA : GORIŠKA BRDA 18:4
KOLEKTOR IDRIJA : JADRAN HRPELJE KOZINA 12:10
VIDEM KOŠANA : CERKNIŠKO JEZERO 19:3
TABOR OZELJAN : NANOS 11:11

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   NANOS   9   8   1   0   56   17
2   PLANINA AJDOVŠČINA   9   6   0   3   6   12
3   JADRAN H.K.   9   5   0   4   16   10
4   GORIŠKA BRDA   9   5   0   4   14   10
5   TABOR OZELJAN   9   4   1   4   16   9
6   KOLEKTOR IDRIJA   9   4   0   5   -2   8
7   CERKNIŠKO JEZERO   9   3   1   5   -38   7
8   PLISKOVICA   9   3   0   6   0   6
9   VIDEM KOŠANA   9   3   0   6   -22   6
10   KATARINA   9   2   1   6   -46   5


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 19.oktober 2019ob 20:14
1. DRŽAVNA LIGA
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN 16:6
LOGATEC : CESTA 11.11
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA 8:14
GRADNA GIK OBROV : SLOGA 6:16
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK 11:11

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   9   8   1   0   52   17
2   PLANINA KRANJ   9   6   1   2   28   13
3   LOGATEC   9   5   3   1   14   13
4   SLOGA   9   5   1   3   28   11
5   ČIRČE VAN-DEN   9   4   2   3   6   10
6   ORLEK ORO MET   9   4   0   5   0   8
7   CESTA   9   2   1   6   -16   5
8   CENTER KRANJ   9   2   1   6   -22   5
9   GRADNA GIK   9   2   0   7   -46   4
10   JADRAN IZOLA   9   2   0   7   -44   4


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 26.oktober 2019ob 21:12
SUPERLIGA
1. KROG, 26.10.2019 OB 15:00

POSTOJNA - ZABIČE 13:13
AGROCHEM HRAST - KRIM LJUBLJANA 15.11
TRATA - MARJETICA KOPER 17:9
SKALA - ILIRSKA BISTRICA 14:12
KOŠANA - AIKEA ANTENA 8:18

LESTVICA PO 1. KROGU                     
1   AIKEA ANTENA   1   1   0   0   10   2
2   TRATA   1   1   0   0   8   2
3   AGROCHEM HRAST   1   1   0   0   4   2
4   SKALA   1   1   0   0   2   2
5   POSTOJNA   1   0   1   0   0   1
6   ZABIČE   1   0   1   0   0   1
7   ILIRSKA BISTRICA   1   0   0   1   -2   0
8   KRIM   1   0   0   1   -4   0
9   MARJETICA KOPER   1   0   0   1   -8   0
10   KOŠANA   1   0   0   1   -10   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Silvo Korošak na 29.oktober 2019ob 14:08
Razliko v igrah Agrochem Hrast in Trate si zamenjal.


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 02.november 2019ob 22:54
SUPERLIGA

2. KROG
Zabiče - Aikea Antena 21:5,
Ilirska Bistrica - Košana 20:6,
Marjetica Koper - Skala 13:13,
Krim - Trata 16:10,
Postojna - Agrochem Hrast 12:14

Lestvica po 2. krogu:
Agrochem Hrast   2   2   0   0   0   4   6   36
Zabiče   2   1   0   1   0   3   16   52
Skala   2   1   0   1   0   3   2   72
Ilirska Bistrica   2   1   0   0   1   2   12   20
Trata   2   1   0   0   1   2   2   23
Krim   2   1   0   0   1   2   2   -19
AIKEA Antena   2   1   0   0   1   2   -6   -38
Postojna   2   0   0   1   1   1   -2   11
Marjetica Koper   2   0   0   1   1   1   -8   -57
Košana   2   0   0   0   2   0   -24   -100


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 06.november 2019ob 10:32
SUPERLIGA 2019/20
3. krog, 9.11.2019 ob 15.00


SKALA - KRIM
TRATA - POSTOJNA
KOŠANA - MARJETICA KOPER
AIKEA ANTENA - ILIRSKA BISTRICA
AGROCHEM HRAST - ZABIČE


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 09.november 2019ob 22:29
SUPERLIGA 2019/20
3. krog, 9.11.2019 ob 15.00

SKALA - KRIM 21:5
TRATA - POSTOJNA 19:7
KOŠANA - MARJETICA KOPER 12:14
AIKEA ANTENA - ILIRSKA BISTRICA 12:14
AGROCHEM HRAST - ZABIČE 17:9

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   14   6
2   SKALA   3   2   1   0   18   5
3   TRATA   3   2   0   1   14   4
4   ILIRSKA BISTRICA   3   2   0   1   14   4
5   ZABIČE   3   1   1   1   8   3
6   MARJETICA KOPER   3   1   1   1   -6   3
7   AIKEA ANTENA   3   1   0   2   -8   2
8   KRIM   3   1   0   2   -14   2
9   POSTOJNA   3   0   1   2   -14   1
10   KOŠANA   3   0   0   3   -26   0



Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 16.november 2019ob 21:06
SUPERLIGA 2019/20

4. krog, 16.11.2019 ob 15.00
 
ZABIČE - ILIRSKA BISTRICA 18:8
MARJETICA KOPER - ANTENA AIKEA PORTOROŽ 11:15
KRIM LJUBLJANA - KOŠANA 20:6
POSTOJNA - SKALA 19:7
AGROCHEM HRAST - TRATA 15:11

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   4   4   0   0   18   8
2   ZABIČE   4   2   1   1   18   5
3   SKALA   4   2   1   1   8   5
4   TRATA   4   2   0   2   10   4
5   ILIIRSKA BISTRICA   4   2   0   2   4   4
6   KRIM   4   2   0   2   0   4
7   AIKEA ANTENA   4   2   0   2   -4   4
8   POSTOJNA   4   1   1   2   -2   3
9   MARJETICA KOPER   4   1   1   2   -10   3
10   KOŠANA   4   0   0   4   -40   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 23.november 2019ob 23:09
Superliga, 5. krog, sobota ob 15. uri:

Skala - Agrochem Hrast 18:8
Trata - Zabiče 20:6
 Ilirska Bistrica - Marjetica Koper 14:12
Aikea Antena - Krim 9:17
Košana - Postojna 7:19

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   5   4   0   1   8   8
2   SKALA   5   3   1   1   16   7
3   TRATA   5   3   0   2   24   6
4   KRIM   5   3   0   2   8   6
5   ILIRSKA BISTRICA   5   3   0   2   6   6
6   POSTOJNA   5   2   1   2   10   5
7   ZABIČE   5   2   1   2   4   5
8   AIKEA ANTENA   5   2   0   3   -12   4
9   MARJETICA KOPER   5   1   1   3   -12   3
10   KOŠANA   5   0   0   5   -52   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 30.november 2019ob 20:11
Superliga, 6. kolo, 30.11.2019 ob 15 uri

ZABIČE : MARJETICA KOPER 20:6
KRIM LJUBLJANA : ILIRSKA BISTRICA 16:10
POSTOJNA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 18:8
AGROCHEM HRAST : KOŠANA 24:2
TRATA : SKALA 16:10

       LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   6   5   0   1   30   10
2   TRATA   6   4   0   2   30   8
3   KRIM   6   4   0   2   14   8
4   POSTOJNA   6   3   1   2   20   7
5   ZABIČE   6   3   1   2   18   7
6   SKALA   6   3   1   2   10   7
7   ILIRSKA BISTRICA   6   3   0   3   0   6
8   AIKEA ANTENA   6   2   0   4   -22   4
9   MARJETICA KOPER   6   1   1   4   -26   3
10   KOŠANA   6   0   0   6   -74   0
                     


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.december 2019ob 21:29
7. kolo, 07.12.2019 ob 15 uri

SKALA : ZABIČE 12:14
KOŠANA : TRATA 6:20
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : AGROCHEM HRAST 11:15
ILIRSKA BISTRICA : POSTOJNA 16:10
MARJETICA KOPER : KRIM LJUBLJANA 15:11

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   7   6   0   1   34   12
2   TRATA   7   5   0   2   44   10
3   ZABIČE   7   4   1   2   20   9
4   KRIM   7   4   0   3   10   8
5   ILIRSKA BISTRICA   7   4   0   3   6   8
6   POSTOJNA   7   3   1   3   14   7
7   SKALA   7   3   1   3   8   7
8   MARJETICA KOPER   7   2   1   4   -22   5
9   AIKEA ANTENA   7   2   0   5   -26   4
10   KOŠANA   7   0   0   7   -88   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 14.december 2019ob 20:30
8. kolo, 14.12.2019 ob 15 uri

ZABIČE : KRIM LJUBLJANA 15:11
POSTOJNA : MARJETICA KOPER 14:12
AGROCHEM HRAST : ILIRSKA BISTRICA 18:8
TRATA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 21:5
SKALA : KOŠANA 22:4

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   8   7   0   1   44   14
2   TRATA   8   6   0   2   60   12
3   ZABIČE   8   5   1   2   24   11
4   SKALA   8   4   1   3   26   9
5   POSTOJNA   8   4   1   3   16   9
6   KRIM   8   4   0   4   6   8
7   ILIRSKA BISTRICA   8   4   0   4   -4   8
8   MARJETICA KOPER   8   2   1   5   -24   5
9   AIKEA ANTENA   8   2   0   4   -42   4
10   KOŠANA   8   0   0   8   -106   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Slavc Dobnikar na 19.december 2019ob 10:11
Pozdravljeni,

v soboto 21.12.2019 bo javljanje v statistiki in na ttx-u potekalo v živo do 18:00, kasneje imam žal obveznosti, bo pa po možnosti vse dokaj sprotno vnešeno v statistiko. Ttx bom uredil pozno zvečer. Prosim za razumevanje.

Hvala in lep pozdrav, Slavc Dobnikar


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.december 2019ob 20:00
9. kolo, 21.12.2019 ob 15 uri

KOŠANA : ZABIČE 7:19
ILIRSKA BISTRICA : TRATA 10:16


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 21.december 2019ob 20:01
SUPERLIGA 2019/20

9. kolo, 21.12.2019 ob 15 uri

MARJETICA KOPER - AGROCHEM HRAST 9:17 (15.12.)
KOŠANA : ZABIČE 7:19
ILIRSKA BISTRICA : TRATA 10:16

LESTVICA PO 9. (NEPOPOLNEM) KROGU                     
MESTO   KLUB   ODIGRANO   Z   N   P   RAZLIKA   TOČKE
1   AGROCHEM HRAST   9   8   0   1   52   16
2   TRATA   9   7   0   2   66   14
3   ZABIČE   9   6   1   2   36   13
4   SKALA   8   4   1   3   26   9
5   POSTOJNA   8   4   1   3   16   9
6   KRIM   8   4   0   4   6   8
7   ILIRSKA BISTRICA   9   4   0   5   -10   8
8   MARJETICA KOPER   9   2   1   6   -32   5
9   AIKEA ANTENA   8   2   0   4   -42   4
10   KOŠANA   9   0   0   9   -118   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 12.januar 2020ob 00:25
Zaostali tekmi 9. kroga Super lige:

AIKEA ANTENA - SKALA 16:10
KRIM - POSTOJNA 16:10

LESTVICA PO 9.  KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   9   8   0   1   52   16
2   TRATA   9   7   0   2   66   14
3   ZABIČE   9   6   1   2   36   13
4   KRIM   9   5   0   4   12   10
5   SKALA   9   4   1   4   20   9
6   POSTOJNA   9   4   1   4   10   9
7   ILIRSKA BISTRICA   9   4   0   5   -10   8
8   AIKEA ANTENA   9   3   0   6   -36   6
9   MARJETICA KOPER   9   2   1   6   -32   5
10   KOŠANA   9   0   0   9   -118   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 18.januar 2020ob 21:03
10. kolo, 18.01.2020 ob 15 uri

ZABIČE : POSTOJNA 11:15
KRIM LJUBLJANA : AGROCHEM HRAST 12:14
MARJETICA KOPER : TRATA 10:16
ILIRSKA BISTRICA : SKALA 16:10
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : KOŠANA 15:11

LESTVICA PO 10.  KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   10   9   0   1   54   18
2   TRATA   10   8   0   2   72   16
3   ZABIČE   10   6   1   3   32   13
4   POSTOJNA   10   5   1   4   14   11
5   KRIM   10   5   0   5   10   10
6   ILIRSKA BISTRICA   10   5   0   5   -4   10
7   SKALA   10   4   1   5   14   9
8   AIKEA ANTENA   10   4   0   6   -32   8
9   MARJETICA KOPER   10   2   1   7   -38   5
10   KOŠANA   10   0   0   10   -122   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 25.januar 2020ob 23:41
11. kolo, 25.01.2020 ob 15 uri

ANTENA AIKEA PORTOROŽ : ZABIČE 8:18
KOŠANA : ILIRSKA BISTRICA 9:17
SKALA : MARJETICA KOPER 23:3
TRATA : KRIM LJUBLJANA 21:5
AGROCHEM HRAST : POSTOJNA 21:5

LESTVICA PO 11.  KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   11   10   0   1   70   20
2   TRATA   11   9   0   2   88   18
3   ZABIČE   11   7   1   3   42   15
4   ILIRSKA BISTRICA   11   6   0   5   4   12
5   SKALA   11   5   1   5   34   11
6   POSTOJNA   11   5   1   5   -2   11
7   KRIM   11   5   0   6   -6   10
8   AIKEA ANTENA   11   4   0   7   -42   8
9   MARJETICA KOPER   11   2   1   8   -58   5
10   KOŠANA   11   0   0   11   -130   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 01.februar 2020ob 22:34
12. kolo, 01.02.2020 ob 15 uri

ZABIČE : AGROCHEM HRAST 8:18
POSTOJNA : TRATA 7:19
KRIM LJUBLJANA : SKALA 13:13
MARJETICA KOPER : KOŠANA 18:8
ILIRSKA BISTRICA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 14:12

LESTVICA PO 12.  KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   12   11   0   1   80   22
2   TRATA   12   10   0   2   100   20
3   ZABIČE   12   7   1   4   32   15
4   ILIRSKA BISTRICA   12   7   0   5   6   14
5   SKALA   12   5   2   5   34   12
6   KRIM   12   5   1   6   -6   11
7   POSTOJNA   12   5   1   6   -14   11
8   AIKEA ANTENA   12   4   0   8   -44   8
9   MARJETICA KOPER   12   3   1   8   -48   7
10   KOŠANA   12   0   0   12   -140   0


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 08.februar 2020ob 22:23
(https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/84709265_1901932053265128_248213749243052032_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQmFlTckgEblUsaTpLRpbJguo2_V7U8J5VvLUgyi_dFfKO4ACCDNYzgWyYpH0q_aD1E&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=92e9398e41adf02e072be3e31d3278ad&oe=5EB4A22E)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 15.februar 2020ob 22:36
(https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/86286908_1914676825323984_4260294849653112832_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmCyjU6bhshbSpDPbvTFf2S2sAWCTid3p2pJLMZLeHMj7EZRV67sTSlwBhxf2DmBuY&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&_nc_tp=7&oh=d7697906c5ab663ba374e9e4426fc2f1&oe=5ECE9E12)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 29.februar 2020ob 21:51
(https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/87985148_1940271529431180_7498731449609093120_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQlXdgZTLduAYOADUtPEVjG2q7jIKUBZLaza9R_cYvmHRbwacsrcy8nnkJCAeJCu9HE&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&_nc_tp=7&oh=1c4b06c89c93f3fbc135a48d6e524468&oe=5EB837CA)


Naslov: Odg: Državne lige 2019/2020
Sporočilo napisal: Ervin Ozbič na 07.marec 2020ob 22:32
16. kolo, 07.03.2020 ob 15 uri

ZABIČE : SKALA 12:14
TRATA : KOŠANA  20:6
AGROCHEM HRAST : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 22:4
POSTOJNA : ILIRSKA BISTRICA 11:15
KRIM LJUBLJANA : MARJETICA KOPER 14:12

Lestvica po 16. krogu:

1   TRATA   16   13   0   3   126   26
2   AGROCHEM HRAST   16   13   0   3   100   26
3   SKALA   16   9   2   5   64   20
4   KRIM   16   9   1   6   40   19
5   ZABIČE   16   9   1   6   24   19
6   ILIRSKA BISTRICA   16   8   0   8   -10   16
7   POSTOJNA   16   6   1   9   -30   13
8   MARJETICA KOPER   16   5   1   10   -20   11
9   AIKEA ANTENA   16   5   0   11   -102   10
10   KOŠANA   16   0   0   16   -192   0